Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:01 01.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Доставчици в мрежата на Евротур  
Автор Ratibor (непознат )
Публикувано04.04.05 18:53



Дайте мнения и оценки за съществуващите провайдери в мрежата на Евротур. Ще моля за мнения на хора опитали, а не от типа "чух, че..."



Тема Re: Доставчици в мрежата на Евротурнови [re: Ratibor]  
Автор Kartoff (ISP...)
Публикувано04.04.05 22:48



Да ти кажа честно по голямата част сме към тази мрежа... От повече от година сме към тях и няма проблеми даже се замисляме да вдигаме на гигабит... Другите мрежи са на БТК и на Евроком, като на БТК качеството е добро, но цената е по висока... Докато при Евроком качеството до колкото знам не е толкова добро...

Интернета, какъвто и да е, не е безплатен ! И той се гради с пари !


Тема Re: Доставчици в мрежата на Евротурнови [re: Kartoff]  
Автор WlSP (Metro ESP)
Публикувано05.04.05 09:40



Човекът май пита за кабелната телевизия...



Тема Re: Доставчици в мрежата на Евротурнови [re: WlSP]  
Автор Ratibor (непознат )
Публикувано05.04.05 10:09



Точно така! За Интернета по кабелната телевизия питам аз. За онези доставчици, дето дават Нет чрез кабелната тел. на Евротур.



Тема Re: Доставчици в мрежата на Евротурнови [re: Kartoff]  
Автор RazoR (дебил)
Публикувано05.04.05 10:50



Брех... Кво да праим ние горките дето ползваме по десетина точки от Евроком :)



Тема Re: Доставчици в мрежата на Евротурнови [re: Ratibor]  
Автор Frysco (невъзпитан)
Публикувано05.04.05 11:42



online.bg не са ли едните?


Елате повече!


Тема Re: Доставчици в мрежата на Евротурнови [re: Ratibor]  
Автор Vladi (съпруг)
Публикувано05.04.05 12:27



аз съм с нет от онлайн.бг през евротур (живея в Изток) - тарифата от 35 лв.
Получавам точно толкова, колкото пише - 80 kbps международен, 320 kbps из бегето и неква по-сериозна от "локалния" - докъм 150 kb/s даунлоуд.
Връзката ми е стабилна, и винаги е с тези скорости.
За година и половина (от декември'2003) съм имал сериозни проблеми само веднъж - прехвърляне на топката между онлайна и евротурци, ама с лично посещение бързо се уточниха :-) Иначе когато се е скапвала връзката (т.е. да не е от особено стабилните), обикновено след обаждане в рамките на няколко часа се оправя - такива неща са ми се случвали примерно 4-5 пъти.
И още нещо - нета може да се плаща през ePay - което си е голяма екстра.


Coming Back To Life (by Pink Floyd :-)

Тема Re: Доставчици в мрежата на Евротурнови [re: RazoR]  
Автор ETG ()
Публикувано05.04.05 12:59



Може би зависи от района, но поне за местата, за които имам наблюдение, двете услуги въобще не могат да се сравняват като качество и надеждност. В полза на Евроком:)



Тема Re: Доставчици в мрежата на Евротурнови [re: Ratibor]  
Автор The One (избраният)
Публикувано05.04.05 14:09



Аз съм пробвал 2ма доставчици през мрежата на Евротур.
Нетис и Онлайн.
За 1 година при Нетис видях как нетрябва да се продава интернет. Отвратителен и некомпетентен съпорт. Първото нещо което ти казват е да си рестартираш компютъра, въпреки че почвам с думите: Току що си включих компютъра.
После да си махнеш Файруола и Антивирусната.
Накрая се стига до момента в който те незнаят какво да ти кажат по телефона и мълчат. Нямат и идея за какво иде реч. За последните 3 месеца съм се обажал около 20 пъти.
Сега колкото и рекламни съобщения да ми пращат по пощата - няма да се върна към тях - каквото и да става.
Само ще кажа, че преди да изпратят рекламното си съобщение по мейла (точно като спамерите) за да искат доверието ми отново, пратиха един друг мейл (явно за проба) който беше със събджект: asdsfs и текст: asdsfs
Е няма да ми спечелят доверието така, като си правят такива проби!

От около 2 години съм при онлайн.бг
За тези 2 години съм се обаждал на поддръжката около 4 или 5 пъти. Никога не са ме карали да рестартирам компютъра или да си махам разни програми.
Винаги от другата страна на линията е бил вменяем човек и преди да каже нещо е пускал пробни пакети и прочее да установи каква е връзката.
Ако е имало проблем при тях - оправяли са го до около 1-2 часа.

Та ако се чудиш при кой да се включиш: home.online.bg

And the death shall not have dominion!


Тема Re: Доставчици в мрежата на Евротурнови [re: The One]  
Автор Aнти-лaнaджия ()
Публикувано05.04.05 14:24



В отговор на:

Негарантирани скорости

От света
От България
Цена, лв.

40 kbps
160 kbps
20

80 kbps
320 kbps
35

128 kbps
512 kbps
58

256 kbps
1 Mbps
98

512 kbps
2 Mbps
168



Доста умряла работа ми се струва. За съпорт-а хубаво, но все пак едва ли са единствените с добър съпорт, че да си заслужават при тези скорости.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.