Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:20 17.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Най-добрите в Младост 2нови [re: Ивaнyшka]  
Автор Mитko (www.bol.bg)
Публикувано05.03.05 17:30





Митко



Тема Re: Най-добрите в Младост 2нови [re: Mитko]  
Автор Kartoff (ISP...)
Публикувано06.03.05 01:07



Ха ха тоя сайт за 1 път го виждам... А познайте каде се намира :)

Интернета, какъвто и да е, не е безплатен ! И той се гради с пари !


Тема Re: Най-добрите в Младост 2нови [re: Mитko]  
Автор Terko (Smile!:))
Публикувано06.03.05 10:28



Не ми е много приятно да се намесват лични неща в чисто технически спорове, за които лично аз вече се отказах да споря. Това с кой съм приятел няма връзка в случая, тъй като говоря от чисто техническа гледна точка на нещата и съм способен да я защитя. Освен това повече приятели имам в БОЛ, а не в Интех. Тъй че в случая не става въпрос за приятели. Ако човекът иска да опита, може да дойде на гости и да провери сам. Освен това, в моята публикация в тази тема не става ясно към кой доставчик се е вързала моята приятелка, че да се засягаш.
Радвам се, че ще развиете периметъра си и че ще стъпите и тук :) Вече ми мина ентусиазъма и да се паля по тази тема. Вярвам, че каквото съм казал е било достатъчно и е било за добро :)
Успехи! :)

Welcome to the dreamland :)

Редактирано от Terko на 06.03.05 10:53.



Тема Re: Най-добрите в Младост 2нови [re: Mитko]  
Автор 4l (влюбен)
Публикувано06.03.05 10:29



Митко, явно не понасяш да не си прав по някога. Това кой къде работи и с какво се занимава, няма нищо общо нито с моите постове нито с постовете на Тери. Смея да твърдя че винаги съм бил обективен за разлика от теб и никога не застъпвам тезата "ние сме най-добрите" всички останали са боклуци. И междудругото изнасянето на лична информация за други участници на форума не беше ли забранено от правилата за ползване на форума? И тери междудругото имайки предвид че през 50% от времето ползва интернет от дома на приятелката му, където е клиент на бол (по моя препоръка междудругото) а през останалите 50% от тях си където е клиент на Интех има уникалната възможност да сравни 2-та доставчика. Така че има някакво основание да се замислиш, нямам ли някаква доза истина в думите му.

Надеждата умира последна...
Но все пак умира


Тема Re: Най-добрите в Младост 2нови [re: Kartoff]  
Автор Terko (Smile!:))
Публикувано06.03.05 10:31



Има много сайтове, които ще видиш за първи път :)

Welcome to the dreamland :)


Тема Re: Най-добрите в Младост 2нови [re: 4l]  
Автор Mитko (събота вечер)
Публикувано06.03.05 11:55



Не съм изнесъл никаква информация освен публикуваното на сайта му. Нещо повече - не съм го цитирал, а съм дал линк. Ако това е лична информация - добре, но не към мен трябва да адресираш критиката си. Единственото, което аз съм добавил от себе си е, че Христофор Памятних (от сайта) и 4i (от форума) са едно и също лице, но това едва ли е някаква кой знае каква тайна. А не вярвам присъствието ти в сайта да те изненадва - все пак ти го хостваш, нали?

По отношение на приятелката му отговорих вече няколко пъти, няма смисъл да се повтарям. Който чел - чел. Просто в случая трябваше да стане ясно, че Терко не е "обикновен юзер". Сори, но не е, както и ти не си.

Сега искам много бавно да прочетеш и ти, и останалите долните редове:

Никога, абсолютно никога през всичките 11 години не съм коментирал услугата на който и да е друг доставчик. Още от времето на dialup-а, аз коментирам само нашата услуга - дали дава "заето", дали е бърза или бавна и т.н. За другите не обелвам и дума. В случая не съм обелил и дума нито за Интех, нито за Нет-X, нито за който и да е от конкурентите ни. Нищо не съм казал за техните услуги, не защото нямам обратна информация какви са - не само Терко, но и аз имам приятели, роднини, колеги и познати, които живеят из цяла София и ми казват къде какво става. Ето защо твърдението ти, че не мога да понасям, че не съм прав е лишено от смисъл и се дължи на една естествена тенденция човек да съди по себе си. Аз няма как да не съм прав по отношение на нашите услуги. Абсурдно би било - знам ги прекрасно какво представляват. А другите не коментирам никога, това ми е златно правило и не съм го измислил аз - пише го в дебелите книги. Коментирам публичната им информация (цени, оферти, намерения и др.), но за услугите им е абсурд да говоря - не се е случвало и няма да се случи. Подценявате ме, мислите ме за един от вас и поради тази причина ви е трудно да ме разберете, но това е ваш проблем, не мой. Ако някъде бях правил сравнение на услугите на Интех и нашите, може и да кажеш, че не съм прав. Но аз не съм правил такова сравнение никога с никого. Това показва, че "чукча писатель, чукча не читатель", което е тъжно ...

Митко

P.S. Наистина ли смяташ, че Терко благодарение на своята приятелка има повече, по-пълна и по-точна информация за състоянието на Интернет пазара, отколкото имам аз?

Редактирано от Mитko на 06.03.05 11:58.



Тема Re: Най-добрите в Младост 2нови [re: Mитko]  
Автор Ивaнyшka (Депресионист)
Публикувано06.03.05 13:04



Митко - ти наистина ли си шеф на тия 50 човека или само се водиш по документи?
И в офиса си ли викаш така?
Поведението ти е... как да кажа - прекалено истерично за шеф на фирма от такъв мащаб.
П.С В подписа ми има един хубав израз, а ти препоръчвам да гледаш и филма - "Anger management" - помага.

Проблема не изчезва в момента, в който си изтървете нервите
http://www.bukvite.com


Тема Re: Най-добрите в Младост 2нови [re: Ивaнyшka]  
Автор Mитko (събота вечер)
Публикувано06.03.05 13:29



4i знае как се държа в офиса, питай го него :)

Митко



Тема Re: Най-добрите в Младост 2нови [re: Mитko]  
Автор Ивaнyшka (Депресионист)
Публикувано06.03.05 18:21



Честно казано - не го познавам.
Но разбрах, че вече не работи при теб - и започвам да подозирам какъв ще е отговорът.

Но въпроса стана за "Човешки ресурси". Довиждане до другия уикенд.

Проблема не изчезва в момента, в който си изтървете нервите
http://www.bukvite.com


Тема Re: Най-добрите в Младост 2нови [re: Ивaнyшka]  
Автор Mитko (събота вечер)
Публикувано06.03.05 18:41



Не е каквото си мислиш. Не е и другото, което си мислиш.

Митко




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.