Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:59 19.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема BOL.bg - не се лъжетенови  
Автор PRlNCE ZANDOR (vodoun)
Публикувано24.02.05 20:40



Невероятно ниско качество на услугата, първо истории за гарантирани скорости и за високо качество. Е едно ще ви кажа, в центъра съм, аз съм към гореспоменатите bol.bg и съм страшно недоволен, ама страшно , ако не сте виждали пъплеща връзка, тука ще видите. Братовчед ми е на 200 метра от мен и се върза към напълно неизвестната фирмичка netX (май нещо такова беше) на еднакви тарифни планове сме така че има база за сравнение. Е при него интернета направо лети. Спокоино мога да кажа че такъв интернет досега не бях виждал, може би е около 30-40 пъти по бърз от моя особено във страници извън България.



Тема Re: BOL.bg - не се лъжетенови [re: PRlNCE ZANDOR]  
Автор RazoR (дебил)
Публикувано24.02.05 23:53



Викам бол.бг да ги купват тия NetX преди да са се развили достатъчно че с тоя външен направо плашат



Тема Re:нови [re: RazoR]  
Автор Vaso_Bobinata (непознат )
Публикувано25.02.05 00:15



:) Чичо Митко няма достатъчно парички. И отдавна преодоля оплахата... :)



P.S. Мите, нямаме нищо общо с постинга.



Тема Re:нови [re: Vaso_Bobinata]  
Автор PRlNCE ZANDOR (vodoun)
Публикувано25.02.05 15:17



Ха, ха. Явно тука всички много добре си знаете непраните гащи. Поздрави и на чичо ви................. който е там!
Във всеки случай постинга ми има една цел и тя е само да информира!!!




Тема Re: BOL.bg - не се лъжетенови [re: PRlNCE ZANDOR]  
Автор 4l (влюбен)
Публикувано26.02.05 09:39



Че нет-а на Бол е гаден спор няма (Митко не се обиждай, ама всичките ми познати 'дет са ви клиенти се оплакват), ама да се прави по такъв начин реклама на някакви си нетЬ... Ми че ако наистина на нет Хъ им е толкова качествена услугата то за 2-те години от как са в центъра да са избили конкуренцията ве...

Надеждата умира последна...
Но все пак умира


Тема Re: 4Iнови [re: 4l]  
Автор Vaso_Bobinata (непознат )
Публикувано26.02.05 14:35



Познаването на конкурентите Ви според мен би ви било от полза. Но уви за цъкане по форумите си трябва време и за друго не остава.

1. Много сме далече от 2 години
2. В районите които имаме покритие повече от година и нещо при наличието на 8 доставчика държиме около 70% от клиентите.

Така че "избили конкуренцията" е близко до това което правим защото то е да "Избиваме конкуренцията"

А освен това сме и скромни :)



Тема Re: [re: Vaso_Bobinata]  
Автор Mитko (www.bol.bg)
Публикувано26.02.05 17:18



Чичо ти Митко току-що купи най-голямата мрежа в Младост 3 с разклонения в Младост 2 и Младост 1. Както и тези в Горубляне, Долни Лозен, Горни Лозен и Равно Поле, с което затвори София от изток. В момента е зает да ги преструктурира и интегрира в неговата система, защото трябва да го направи до края на месеца (дотогава е платено на предишните доставчици) и в резултат на това няма време за безсмислени разговори.

И при предишното повдигане на същата тема казах същото, така че ще се повторя: Нет-Х са най-добрият доставчик, а нашият Интернет не струва нищо в сравнение с техния. Въобще от техния по-добър няма, не е имало и няма да има, затова нека не го обсъждаме повече.

Митко



Тема Re:Mitkoнови [re: Mитko]  
Автор LozMan ()
Публикувано26.02.05 17:43



Чичо ти Митко току-що купи най-голямата мрежа в Младост 3 с разклонения в Младост 2..........

Брейй аз ли съм зле информиран или разклонението ти в Младост 2 е само с 6 клиента /ти на тва сигурно клон му викаш/

Иначе да са ти честити новите 200 абоната в младостите, за лозен и прочие не е хубаво да се хвалиш /то ти е в кръвта, но все пак/защото не си ги купил на 100 % или бъркам ?

btw. чудя се само горките хорица дето до сега са били с реални аи-пита сега как ще ги набуташ да си плащат за тях



Тема Re:Mitkoнови [re: LozMan]  
Автор Mитko (www.bol.bg)
Публикувано26.02.05 18:51



Такава ни е концепцията - в София купуваме 100%, извън София - по-малко. А пилците се броят наесен.

Митко



Тема Re:Mitkoнови [re: Mитko]  
Автор Kartoff (ISP...)
Публикувано27.02.05 01:19



Еее, то есента мина, пролет и лято иде, ти "на есен" приказваш...

Интернета, какъвто и да е, не е безплатен ! И той се гради с пари !



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.