Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:47 02.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: но ти много добренови [re: Mитko]  
Автор Troll_ (Troll)
Публикувано14.02.05 18:14



знаеш, че ти си забранил на не-български ip адреси да виждат твоя сървър free.bol.bg, демек това дето го пишеш просто не е вярно. моят провайдер не налага ограничения. и освен това не говорим за теб, а за клиенти те ти - естествено е ти да нямаш ограничения...



Тема Re: остави го, сега не му е до управлениенови [re: Haunter™]  
Автор Troll_ (Troll)
Публикувано14.02.05 18:16



на фирмата, сега е зает с купуването на новата си кола



Тема Re: Митко, а защо не помислиш, че...нови [re: Mитko]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано14.02.05 21:46



Нямаш коментар?!?!?! Да го разбирам ли, че нямаш желание да отговориш на съвсем конкретно оплакване?
Т.е. предпочиташ да си говорите с Ловеца по телефона така, че ние да не разберем какво става и защо мрежата на БОЛ.БГ сваля 8МВ за 2 часа?
Нищо лично, а и не съм Ви абонат, но ми се струва странно пространно да отговаряш на какви ли не теми, а питане към Вашата услуга да пренебрегваш.




Тема Re: Митко, а защо не помислиш, че...нови [re: Cтepн™]  
Автор Haunter™ (обсебен)
Публикувано14.02.05 22:01



Той спомена, че не бил от съпорта. ОК, това мога да го разбера, ама не разбирам какво му коства да съдейства да се отнесе въпроса където и към когото трябва. То си е в техен интерес в крайна сметка, щото за тяхната фирма става въпрос, а не за кварталния зарзаватчия. То е лесно само да ни тракат човките по форумите, ама аз исках в конкретния случай реална реакция да видя. Както и да е де, мене ме боли дедовия, аз на хората компа им го оправих така или иначе, а и нет-доставчици да искаш в днешно време...

...somewhere out there...

Редактирано от Haunter™ на 14.02.05 22:07.



Тема Re: Митко, а защо не помислиш, че...нови [re: Haunter™]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано14.02.05 22:45



Ми аз що мислиш се впрегнах и се намесих?
Типично Бг стори - щом е за някой друг даване компетентни мнение; щом е за наш'та си услуга - айде на тлф, че да не се вижда много какви са ни кривиците




Тема Троле,нови [re: Troll_]  
Автор Osogovetz (медик)
Публикувано14.02.05 23:50



то и те не знаят кое е интернет, кое не.
Пресен пример: прибира се брат ми един ден, разказва ухилен следният случай. Брат ми се занимава отчасти с администрацията на сървър, който взима интернет от бол.бг и някои други неща. В даден момент едни файлове от един проект трябва да бъдат качени на друг сървър (пак на бол.бг), обаче сървърът временно е долу. Няма проблем, случват се и такива неща. Звъни се на съпорта с питане кога ще бъде вдигнат еди кой си сървър, за да се качат еди какви си работи там. Получава се редовното "след 5 минути ще ви се обадим". Обаждат се от съпорта след малко и питат "Имали сте проблем с интернета?", отговарят им "Не, нямаме проблем с интернета, имаме с еди кой си сървър". Следва мълниеносна логика: "Аааа, нямате проблем с интернета значи, ми лек ден тогава". И затварят.
Ех, големи образи.




Тема Re: Митко, а защо не помислиш, че...нови [re: Cтepн™]  
Автор Mитko (www.bol.bg)
Публикувано15.02.05 00:23



Упорството да не искате да разберете защо не желая да бъда посредник, не променя факта, че не желая да бъда посредник. Съвсем сериозно ви казвам - всички оплаквания в който и да е форум (включително в нашия) си остават във форума, а не ги препредавам на съпорта.

Разбира се, това не пречи да се оплаквате. Ако някой има проблем и чувства необходимост да го направи публично достояние, винаги е бил свободен да го направи дори ако иска на страниците на някой централен ежедневник. Казвам само, че това му действие няма да се възприеме като оплакване, а като интересна публикация, която някой може и да прочете, а може и да не прочете.

Оплакванията се подават по телефона, за да се регистрират и да се движат по съответния канален ред. Ние сме вече 50 човека, разположени в 8 различни точки (6 офиса + още 2 технически центъра) и без ясни правила за движение на вътрешната информация, такъв сложен механизъм не би могъл да просъществува. Има си съотвени нива, през които информацията пътува, докато си намери решението, почти като в болница - сваля се анамнеза (описание на оплакванията), правят се изследвания, поставя се диагноза, назначава се лечение и се следи за неговото прилагане. Междувременно се прави анализ на предишни оплаквания на същия потребител, на други потребители на същата услуга, на неговите съседи и т.н. В коя точно позиция от този процес виждате форума и откъде накъде смятате, че той помага с нещо?

Митко



Тема Re: ми то тогаз всичко е яснонови [re: Osogovetz]  
Автор Troll_ (Troll)
Публикувано15.02.05 02:28



само дето ще им трябва повече време за да паднат от клона, щото все още са мощни... само 50 души, и вече имат поведение на мастодонт от типа на бтк



Тема Re: Митко, а защо не помислиш, че...нови [re: Mитko]  
Автор жaбa (зелена)
Публикувано15.02.05 05:29



Аз го виждам проблема с "публичните" оплаквания от вашата услуга, като задължение на маркетинга...

Ама така като се замисля, то май ти се хвалеше по едно време как си се занимавал с рекламните кампании... Та май е точно твоя работа да предприемеш някакви действия относно публикациите по средствата за масова информация и разискванията из публичните форуми!

Поне такава е моята гледна точка.
Каква е твоята гледна точка не ме бърка особенно - аз нито съм ви клиент, нито ще ставам в скоро време...

ПП
Разбирам нежеланието ти да вършиш работата на съпорта, но такова отношение към оплакванията на клиентите (каквото демонстрираш в тази тема) може да ви създаде проблеми... Затова маркетинг отдела ви да вземе и да се поскара на съпорта да си върши работата по-съвестно че по форумите се появяват недобри новини за предоставяните от вас услуги...



Тема Re: Митко, а защо не помислиш, че...нови [re: Mитko]  
Автор RazoR (дебил)
Публикувано15.02.05 11:10



Странно ми се струва когато има запитване за интернет да се включваш веднага, а когато има оплакване да го отсвирваш. Моята организация е с повече служители от твоята но това не ми пречи да чета нон стоп собствения си форум както и тоя и да сигнализирам за всеки проблем подаден от клиент и касаещ съпорта. В много от случайте им казвам да звъннат на телефоните за да се уточни проблема но не се случва често да оставя проблем без да му е обърнато внимание. Няма значение как е сигнализирал клиента за проблем, факт е че като има проблем има недоволен клиент - а работата на всички ни е клиентите да са доволни.
Форумите се четат от една камара външни хора, част от тях бъдещи клиенти. От начина по който се отнасяш към настоящите си клиенти зависи дали тия хора ще се включат към теб когато имат нужда




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.