Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:00 05.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Маркенингово проучване на Лан мрежитенови  
Автор TheLozMan ()
Публикувано11.01.05 01:49



Някой би ли се наел да прогнозира кои са да речем 10-те най големи доставчици на интернет по Лан за територията на софия и евентуално колко клиента имат ?

интересно ми е дали ще се видя в топ 10

сериозно проявявам адски голям интерес кой колко има ....ама това си е човещинка не ми се сърдете

www.grundig.com - > вече и в get.bg

Редактирано от TheLozMan на 11.01.05 01:51.



Тема Re: Маркенингово проучване на Лан мрежитенови [re: TheLozMan]  
Автор жaбa (зелена)
Публикувано11.01.05 07:10



Сериозните хората за такава информация си плащат доста кинти, а ти от едното желание да се видиш в топ10 не желаеш да се ръснеш....

Нали знаеш как е с политическите партии - поръчваш си проучване и си получаваш първото място в класацията...



Тема Re: Маркенингово проучване на Лан мрежитенови [re: TheLozMan]  
Автор Ghost_in_the_Shell ()
Публикувано12.01.05 10:59



Neznam zashto ama i s tebe nemoga da ne se zakacha. Poneje ti napisah edin spisak na top 10 ISPta spored skromnite mi precenki sega si poutochnil malko vaprosa - top 10 LAN dostavchici - radvam se che ot moqta tema si si vzel pone malko pouka !

Beware - I can take your soul


Тема Re: Маркенингово проучване на Лан мрежитенови [re: Ghost_in_the_Shell]  
Автор TheLozMan ()
Публикувано12.01.05 20:30



ti si poslednijat 4owek ot koito bih wzel pouka

www.grundig.com


Тема Re: Маркенингово проучване на Лан мрежитенови [re: TheLozMan]  
Автор Bълk (по-нов и по-лош)
Публикувано13.01.05 03:37



колко ще платиш за манипулирането на резултати и колко хиляди ще плащаш за местото ако анкета е месечна?



Тема Re: Маркенингово проучване на Лан мрежитенови [re: TheLozMan]  
Автор Ghost_in_the_Shell ()
Публикувано13.01.05 10:02



Сигурно затова твойте клиенти масово минават към конкуренцията :)))))), защото не можеш да си вземеш поука.

Beware - I can take your soul


Тема Re: Маркенингово проучване на Лан мрежитенови [re: Ghost_in_the_Shell]  
Автор TheLozMan ()
Публикувано13.01.05 11:29



няма такова понятие като "мой клиенти". Хората който са ни се доверили са "ен" на брой от тях кю 2,3,4 на 2004 г са се отказали 0.73 % - имам един спрян абонат и нито един пожелал конкуренцията

www.grundig.com


Тема Re: Маркенингово проучване на Лан мрежитенови [re: TheLozMan]  
Автор RazoR (дебил)
Публикувано13.01.05 12:42



Колега, такива цифри може да вадиш ако имаш 20-30 клиента, ама ако имаш няколко хиляди едва ли числото ще е 0,79%. Има една камара фактори които карат един клиент да не плаща или да не ти е вече клиент които ако ще да си най-добрия пак съществуват. Хората си сменяват местоживеенето, нямат пари, отсъстват от страната, майките им решават да не им плащат нета до следващата 6ца и още камара субективни фактори. Само ще ти кажа че имам 1500 окабелени клиенти които вече не са ми клиенти не защото са минали към друг доставчик, поради простата причина че в района за който говоря друг доставчик не вирее, ами защото вече не живеят там. И това се случва навсякъде макар и не с такава сила както за този квартал който можеш да се сетиш кой е.



Тема Re: Маркенингово проучване на Лан мрежитенови [re: RazoR]  
Автор Mитko (www.bol.bg)
Публикувано13.01.05 13:24



Това е добре известен "бъг" на Студентски град и една от най-важните причини да не се занимаваме с него :)

Митко



Тема Re: Маркенингово проучване на Лан мрежите [re: Mитko]  
Автор RazoR (дебил)
Публикувано13.01.05 13:40



Абе има един доста по сериозен бъг, но благодарение на тия бъгове само най-добрите оцеляват там




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.