Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:32 25.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Пак кражби...  
Автор WlSP (Metro ESP)
Публикувано29.12.04 19:08



Ако някои си е наумил да краде суичове в Бъкстон, Павлово и наоколо, отсега да си мисли какво му се пише...
Ако пък се окаже някой от конкуренцията, жалко колеги, ама ще трябва да подкрепим идеята на Митко за предизвикани проверки. Няма да я бъде тая, някои да се набутват за лицензи и други разходи, да си играят да правят нещата както трябва, а после други с кабели, вързани с лепенки по дърветата и лампите и суичове висящи само на мрежовите кабели, дето дори не знаят къде е КРС, да правят зулуми и саботажи. Да не говорим, колко вредят на бранша изобщо...

4l, безкрайно се надявам, че "акцията" няма нищо общо със скорошното ви пристигане в района... Ма то има и други нови, ще трябва да ги попреслушаме...



Тема Re: Пак кражби...нови [re: WlSP]  
Автор Kartoff (ISP...)
Публикувано29.12.04 19:49



Прав си така е... И мене ме дразни това... И можеш да бъдеш сигурен че нямаме нищо общо с "акцията" !!!

Интернета, какъвто и да е, не е безплатен ! И той се гради с пари !


Тема Re: Пак кражби...нови [re: WlSP]  
Автор 4l (влюбен)
Публикувано30.12.04 14:06



Хм, краденето на чуждо оборудване не ни влиза във фирмената политика и винаги сме предпочитали мир и добри отношения с конкуренцията. В тоя ред на мисли имаш подкрепата на няколко по-яки кабелджии от наша страна с цел превантивна мярка. Хм замислям се и за някаква следновогодишна биричка по някое време...
Пожелавам ти да успееш да се оправиш с този проблем и също така весело посрещане на новата година.

Надеждата умира последна...
Но все пак умира


Тема Re: Пак кражби...нови [re: 4l]  
Автор WlSP (Metro ESP)
Публикувано30.12.04 15:35



Току що говорих с колега от друга фирма в квартала, изчезнали са и техни суичове - общо взето цял блок наведнъж. Разбрахме се да се срещнем след празниците за да обсъдим нещата. Няма да е лошо и с вас да го направим (пък било то и на биричка или винце).
Иначе, извинявам се ако съм ви засегнал, не съм си вярвал и сам, че сте вие, но бях доста ядосан. Така че, весели празници и от мен, ще се свържем след Нова година, мисля, че има и други интересни неща, които можем да обсъдим. Аз познавам и други колеги от района, ако искате можем и нещо като опознавателно събрание да направим.



Тема Re: Пак кражби...нови [re: WlSP]  
Автор Kartoff (ISP...)
Публикувано30.12.04 16:03



Няма проблеми... Ще го измислим някак... Щом е за купона там сме :)

Интернета, какъвто и да е, не е безплатен ! И той се гради с пари !


Тема Re: Пак кражби...нови [re: WlSP]  
Автор Frysco (невъзпитан)
Публикувано30.12.04 23:28



Тогава нека да използваме повода за да я направим тази среща на ланаджиите най накрая?!?



Тема Re: Пак кражби... [re: Frysco]  
Автор Kartoff (ISP...)
Публикувано31.12.04 03:15



Джани няма ли да се сърди, че сме я провели без него ?

Интернета, какъвто и да е, не е безплатен ! И той се гради с пари !


Тема Re: Пак кражби... [re: Kartoff]  
Автор Frysco (невъзпитан)
Публикувано31.12.04 10:21



Можем да го изчакаме... остават малко повече от две седмици до края на шоуто.Притеснявам се дали ще има време после.Че като ги гледам от СИА не ги оставят без изяви на тв-екрана.



Тема Re: Пак кражби... [re: Frysco]  
Автор Kartoff (ISP...)
Публикувано31.12.04 13:53



Още по добре :) Да идват и те, ако искат може и репортаж да направят :)

Интернета, какъвто и да е, не е безплатен ! И той се гради с пари !


Тема Re: Пак кражби...нови [re: Kartoff]  
Автор Илko ()
Публикувано31.12.04 15:01



Да, ама ще трябва да го излъчат след 23 часа че иначе от писукания няма да може да се хване смисъла






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.