Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:44 29.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: А сега ?нови [re: Илko]  
Автор Kartoff (ISP...)
Публикувано03.11.04 00:41



Ще видим тая работа... В четвъртък съм на БАИТ...

Интернета, какъвто и да е, не е безплатен ! И той се гради с пари !


Тема Re: А сега ?нови [re: WlSP]  
Автор Илko ()
Публикувано03.11.04 00:42



Басирам се че много добре схващаш за какво иде реч



За пример - в офиса ми ползваме 2 ADSL линии - 256 и 384Kbps от доста време и досега не сме имали никакви оплаквания относно скоростта ...








.

Редактирано от Илko на 03.11.04 00:51.



Тема Re: А сега ? [re: Kartoff]  
Автор Илko ()
Публикувано03.11.04 00:45



Изложението не струва - ако искаш да се убедиш за новите цени просто мини през бизнесцентър на БТК ...



Тема Re: приемам бас-а [re: Илko]  
Автор xonix (a game)
Публикувано03.11.04 00:46



приемам този облог. едва ли точно в момента се сеща за какво става дума :)

Fear has killed more men than time


Тема Re: А сега ? [re: Илko]  
Автор Kartoff (ISP...)
Публикувано03.11.04 00:49



Добре де кой ще ми каже тогава за ко иде реч ?

Интернета, какъвто и да е, не е безплатен ! И той се гради с пари !


Тема Re: приемам бас-а [re: xonix]  
Автор Илko ()
Публикувано03.11.04 01:01



Брат ми има нещастието да е клиент на въпросната фирма от доста време. Та много добре знам какво точно предлагат. Жалко че за момента няма алтернатива на цената която им плаща ...

Много може да се разправя за въпросната фирма ... но да не изместваме темата .



Тема Re: А сега ? [re: Kartoff]  
Автор Илko ()
Публикувано03.11.04 01:03



Пакетите са :
*) 512 Сърф - скорост max 512 download, max 128 upload; няма разлика БГ/международен; 1 GB месечен трафик, включен в абонамента. Цена : 30 лева без ДДС.
*) 256 Безкрай - скорост max 512 download, max 128 upload; няма разлика БГ/международен; 1 GB месечен трафик, включен в абонамента. Цена : 39 лева без ДДС.
*) 256 Биз - скорост max 256 download, max 32 upload; няма разлика БГ/международен; 1 GB месечен трафик, включен в абонамента. Цена : 60 лева без ДДС.
*) 512 Биз - скорост max 512 download, max 128 upload; няма разлика БГ/международен; неограничен месечен трафик, включен в абонамента. Цена : 85 лева без ДДС.
*) 1024 Биз - скорост max 1024 download, max 128 upload; няма разлика БГ/международен; неограничен месечен трафик, включен в абонамента. Цена : 150 лева без ДДС.

Има промени в големината и броя на пощенските кутии. Увеличават се дните за включване от 5 на 10. За домашни абонати вече не се дават статични IP адреси.

По-интересна е една друга промяна. Всички договори за ADSL задължително се сключват за 12 (дванадесет) месеца. Ако бъдат прекратени по-рано, плаща се разликат за оставащите месеци до 12.

Това е цитат от съседния клуб :)




Редактирано от Илko на 03.11.04 01:05.



Тема Re: с други думи печеля? [re: Илko]  
Автор xonix (a game)
Публикувано03.11.04 01:04



с други думи печеля бас-а?

Fear has killed more men than time


Тема Re: с други думи печеля? [re: xonix]  
Автор Илko ()
Публикувано03.11.04 01:14



definitely



Тема Re: верно е, [re: xonix]  
Автор Troll_ (Troll)
Публикувано03.11.04 02:22



който както я нареди - едни чакат на 32кбпс международен, други чакаме на 3 мбпс и не праим разлика дали е международен или не...

все пак въпросът ми беше (май): вий, т.нар. АйЕсПи-та как отговаряте на предизвикателството? (моето скромно мнение е, че не сте АйЕсПи-та, а нещо като нищо, дето дори понякога доставя Интернет...)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.