Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:13 25.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: браво!!!нови [re: RazoR]  
Автор xonix (a game)
Публикувано10.10.04 20:22



браво! браво! браво!
само не знам, що така се пениш... би трябвало да си щастлив човек след като клиентите ти нарастват с добри темпове... отдавна следя форумите и напоследък забелязвам как плеядата ЛАН звезди все по-често си изпускат нервите. вероятно е от сезона.

между другото не съм споменавал в поста си МЕГАЛАН. не съм сигурен, че разбирам причината за фриволните/налудничавите ти квалификации по мой адрес...

Fear has killed more men than time

Редактирано от xonix на 10.10.04 20:28.



Тема Re: браво!!!нови [re: xonix]  
Автор RazoR (дебил)
Публикувано10.10.04 22:10



мисля че говоря съвсем спокойно
това с вирусите беше супер глупост казана от човек който не разбира
а не е хубаво когато някой не разбира нещо да го коментира
винаги се стермя да угодя на клиентите си но има определен % на който кафе да им носиш сутрин и да им даваш пари за да ти ползват услугата ти ще са недоволни и ще обвиняват доставчика си за месечния си цикъл.
когато се говори по принцип нищо не се постига. ако някой е недоволен от един доставчик това не означава че трябва всички да се слагат под ножа.
вярно че както сред клиентите има супер тъпи парчета, такива има и сред колегите ми, и наистина много от тях с изказванията си са срам за всички ланаджии ама всяко стадо си има мърша, дай заради такива да вземем и да спрем да работим, а?



Тема Re: Интересно :)нови [re: Mитko]  
Автор RazoR (дебил)
Публикувано10.10.04 22:18



Мите стига бе братче, ебаси прогнозите като Ванга си. Как пък така само в БГ ги има тия космически технологии дето БТК ги предлагат. Как пък по целия свят кабелните просперират а в бг дето сме най хай-тек ще загинат под натиска на новите технологии.
Във всяко 2ро твое мнение, БТК ще пуснат супернет за 15 лв, ще пуснат цифрова ТВ, ще направят раговорите без пари, сега гледам че и кабелната ще изместят. Ми ако земат и ежедневник да пуснат ще се абонирам за него.



Тема Re: Интересно :)нови [re: RazoR]  
Автор Mитko (www.bol.bg)
Публикувано10.10.04 23:39



БТК има само един проблем - мудният си мениджмънт.

Конкретно за цифровата ефирна телевизия нещата се очакват отдавна. Още когато монтирвахме първите си ретранслатори на тв-кулата, гледахме как БТК си слага предавателите за цифрова телевизия. Но някой обжалва търга и около 3 години се съдиха. Но доколкото разбрах делата са минали и може би само приватизацията и съпътстващото я въздържане от инвестиции забавиха пускането на телевизията.

Що се отнася до това как е по света - ами различно е. В САЩ по исторически и по географски (а и корпоративни - собствениците на кабелите контролират и тв-програмите) причини преобладават кабелите, но например в Турция не съм виждал кабелна телевизия - всички гледат цифрова ефирна или сателитна. Ясно е, че телевизията трябва да стане цифрова, а дали това ще е по кабел или ефирно ще видим. Според мен ще е ефирно, просто защото не мога да се сетя за някакво предимство на кабела в това отношение. А и защото знам по какви проекти за интерактивна телевизия се работи :)

Митко



Тема Re: другарко?нови [re: RazoR]  
Автор xonix (a game)
Публикувано10.10.04 23:56



гледай ти!?... и оценки започна да ми пишеш?

Fear has killed more men than time


Тема Re: Интересно :)нови [re: Mитko]  
Автор Herzog (пич, та дрънка)
Публикувано11.10.04 09:00



В Турция, Митко, до съвсем скоро по принцип бяха забранени кабелните мрежи. С изключение на телефонията всичко друго си бръмкаше ефирно!

По-добре безделник от колкото без празник!:))


Тема Re: Интересно :)нови [re: Herzog]  
Автор Mитko (www.bol.bg)
Публикувано11.10.04 10:21



До преди 10 години и у нас бяха забранени, пък виж сега какво е положението ... А по отношение на Турция с телекомуникациите сме изостанали на светлинни години - там буквално до всяко село стига оптичен кабел. Но телевизията си я гледат ефирна, цифрова. При това я гледат толкова много хора, че CNN не просто са си превели програмата, ами направо я излъчват на турски.

Както и да е - не ме интересува особено какво гледат съседите. Мисълта ми беше, че няма общо правило за това как се разпространява телевизионния сигнал - в някои страни е по кабел, а в други - не. В аналоговата ера кабелът е бил единственият начин да пренесеш 50-60 програми и държавите, коите по онова време са били достатъчно развити, са се сдобили с добра кабелна мрежа. Но сега не е така и закъснелите държави спокойно прескачат този излишен етап в развитието си. А мен само липсата на няколко канала на Discovery ме спира да се откажа от кабела си и да мина на цифров сателит още сега...

Митко




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.