Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:16 28.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Ново:Бърз Хостинг и VPN за Лан мрежи  
Автор Auckland (Fen na FEN)
Публикувано12.08.04 19:13



На адрес

можете да си закупите бърз и надежден хостинг на сървъри колокирани в Евро.Нет с международна свързаност 1 мегабит и 1 Гигабит пийринг .
Цените са доста приемливи, има и друг род услуги, просто посетете сайта и ще разберете :-)
Новото което е , че се продават и БГ прокси адреси за достъп от чужбина до БГ фрий сървърите .





Тема Много скъпо бе!нови [re: Auckland]  
Автор Яceн (дърво)
Публикувано12.08.04 19:21



и много бавно. Тъкмо мислех да пратя хората които ползват моето прокси при вас, ама на тия цени просто ще си останат при мене, да ми точат от канала.

there is no spoo^H^H^H^Hfork()


Тема Re: Много скъпо бе!нови [re: Яceн]  
Автор Auckland (Fen na FEN)
Публикувано12.08.04 19:28



Скъпо ли???? ти имаш ли си понятие колко струва в БТК външен гарантиран канал? аз като продавам БГ проксита им давам гарантирана скорост а не споделена



Тема Re: Много скъпо бе!нови [re: Auckland]  
Автор RazoR (дебил)
Публикувано13.08.04 09:50



Пич колкото и да струва е по малко чувствително от това което ти даваш. Особено пък като се сетя какво гарантиране ще правиш.



Тема абе аз не знам ТОЙ какво гарантира,нови [re: RazoR]  
Автор Яceн (дърво)
Публикувано13.08.04 10:48



щото не съм му ползвал услугата. Но пък ми е чудно защо са му такива скъпи гаранции за услуга която определено не е корпоративна и определено не е за по-горен сегмент от пазара

there is no spoo^H^H^H^Hfork()


Тема Re: Много скъпо бе!нови [re: Auckland]  
Автор P2 (непознат )
Публикувано13.08.04 16:38



Не ставай смешен, кой ще даде 35 Евро за 3к при положение, че там за където го иска плаща същата сума на своя доставчик за 50 пъти по-висока скорост.
И на кой му трябва гарантирана скорост от 3к за достъп до пиратски content от сървъри които нищо не ти гарантират. Все си мислех, че такова понятие като гарантирани 3к вече няма дори в България.
Моя доставчик за половината пари ми гарантира 100kbps пак през БТК и какво че не пише в офертата гарантиран - факт е, че през 99% от времето е така.



Тема Re: Koe e skupo be??? polovin megabit ???нови [re: P2]  
Автор Auckland (Fen na FEN)
Публикувано13.08.04 22:39



Vie ili ne mojete da chetete ili se pravite na epten ludi za kakvi 3 ka mi govorite be pi4ove a vi govoria za 20 - 40 K a ne za 3 k mai ne pravite razlika mezdu Kilobiti i kilobaiti !
Davam polovin megabit garantiran kanal a ne 3 k , ama mai njama koi da prochete !!!



Тема Re: Какъв 1/2 Мегабит???нови [re: Auckland]  
Автор Troll_ (Troll)
Публикувано13.08.04 23:28



---------
Цената на един прокси акаунт месечно е:
35 евро за гарантирана скорост 20 Kbps с достъп до БГ - пиринга.
60 евро за гарантирана скорост 40 Kbps с достъп до БГ - пиринга.
За по високи скорости до 10 мегабита по договаряне.
---------

20Kbps означава Kilo bits per second.

Може би си се объркал - 20 KB/s означава 20 Кило Байта за секунда.

Kbps (Kb/s)
Kilobits (thousands of bits) per second. One kilobit contains 1,024 bits ( 2*10 bits)
KBps (KB/s)
KiloBytes (thousands of bytes or octets) per second. One kilobyte contains 1,024 bytes ( 2*10 bytes)


И това дето го предлагаш е отвратително скъпо.



Тема Re: Koe e skupo be??? polovin megabit ???нови [re: Auckland]  
Автор P2 (непознат )
Публикувано13.08.04 23:39



Значи пич да ти обясня какво предлагаш -
На клиентите си предлагаш 160kbps за 35Евро. Не 3к, не 20kbps не 1/2 мегабит а 160kbps.
Сега ти ми обясни как се сеят домати



Тема Re: Ново:Бърз Хостинг и VPN за Лан мрежинови [re: Auckland]  
Автор 3вeздeлин Бopиcoв ()
Публикувано13.08.04 23:58



Auckland,

Името на домейна - bgpeering.com, който ползваш, за да предлагаш услугите си е твърде близко до името на домейна

, който се ползва от SIX - Sofia Internet eXchange.

Без да коментирам дали това е случайно съвпадение или нарочно търсена прилика считам, че можеш волно или неволно да въведеш в заблуда интернет потребителите.

Смятам, че би било коректно на видно място в заглавната страница на твоя сайт да има текст, който уточнява, че bgpeering.com няма нищо общо със SIX, не е член на SIX и не предлага услуги свързани със SIX.

Поздрави,
Звезделин Борисов




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.