Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:24 29.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Аууу наистина ли? И потребителките щенови [re: 4l]  
Автор Mитko (www.bol.bg)
Публикувано18.08.04 15:04



Не е така. В дебелите книги пише "добра практика е да се слагат кавички винаги", но не пише обратното. Дори започва така: "ако нямате изискване за минимален размер на файла, слагайте кавички винаги". Според стандарта, кавичките са задължителни само когато в адреса има символи, различни от малки или главни букви от латинската азбука. Случаят не е такъв и валидаторът не се сърди заради това. Сърди се защото не разбира от кирилица. Малко по-нагоре в същата страница две кирилски букви ги интерпретира като <A (или A>, не можах точно да разбера), а от там му се разсинхронизирва парсера.

Митко



Тема Re: Аууу наистина ли? И потребителките щенови [re: Mopфиyc]  
Автор Mитko (www.bol.bg)
Публикувано18.08.04 15:12



Все пак пробвай файърфокса. Мисля, че ще ти хареса не по-малко от операта, а броят страници, които не се отварят или се визуализират различно от експлорер е минимален. Освен това могат да му се слагат extensions, с които фукнционалността му се подобравя значително. Например аз съм си сложил extension, който транслира кирилицата в латиница в полето за URL адрес, понеже твърде често пиша ввв.ъахоо.цом вместо www.yahoo.com. Виж



Митко



Тема В грешка синови [re: ·Лили·]  
Автор Oлer Ивaнoв® (Приятел™)
Публикувано18.08.04 20:40



Гледането на ръка не е сред способностите или приоритетите ми.
Както и ученето на хората на природосъобразно поведение, съвсем спокойно ти ги преотстъпвам!

Аре със здраве


Тема Re: До Дърт Кoзелнови [re: Auckland]  
Автор zlmage (digger)
Публикувано19.08.04 10:56



За това дали е гарантиран Интернета от Евро.Нет говори това колко потребителя ползват услугите , и какви цени предлага.

Ахаа! Дойде си на думата



Тема Re: Ново:Бърз Хостинг и VPN за Лан мрежинови [re: Auckland]  
Автор DESlRE (непознат )
Публикувано21.08.04 00:49



Доволна съм от хостинга, с няколко забележки!



Тема Re: Ново:Бърз Хостинг и VPN за Лан мрежинови [re: 3вeздeлин Бopиcoв]  
Автор DESlRE (непознат )
Публикувано21.08.04 00:53



ама ти като пишеш на български, винаги ли във съобщенията си казваш, че нямаш нищо общо с братята кирил и методий...
аз самата не виждам нищо страшно в близките имена, дори другия хост ще има безплатна реклама и може да забърше някои от клиентите на Auckland!



Тема Re: Ново:Бърз Хостинг и VPN за Лан мрежинови [re: DESlRE]  
Автор Vaso_Bobinata (непознат )
Публикувано25.08.04 23:01



Съвсем не съм сигурен че 60% от ланаджийте купуват от ЕВРО.НЕТ според мен са по-малко, но това е без значение това в което съм обеден е че ЕВРО.НЕТ предлагат най-добрата услуга на пазара с перфектно съотношение цена качество. Тва може всеки да го провери като отдели 5 часа да се разходи по офисите на провайдерите в София и им разгледа сеира.
Сега някой от постоянно седящите пред мониторите малки и големи деца ще напише:...ти да си пробвал едикво си..... щеше да видиш какво е нет.... е пробвал сам и продължавам да пробвам и все си мисля че е време и другите да пробват що е ЕВРО.НЕТ



Тема Re: Ново:Бърз Хостинг и VPN за Лан мрежинови [re: Vaso_Bobinata]  
Автор Kartoff (ISP...)
Публикувано25.08.04 23:17



И аз съм съгласен с това. Но има някои хора които ше кажат обратното... Винаги се намират такива...

Interneta kakuvto i da e ne e bezplaten !!! I toi se gradi s pari...


Тема Re: Ново:Бърз Хостинг и VPN за Лан мрежинови [re: Vaso_Bobinata]  
Автор RazoR (дебил)
Публикувано26.08.04 12:24



Хохохо, тук е момента да избухна в бурен смях. Най-обичам хора които нямат база за сравнение. Не правя реклама на доставчика си но определено не съм от хората които ще поверят сериозен бизнес в ръцете на хора които не са професионалисти. Факта че за да работиш с тях минаваш през 2 фирми - Евро.нет за доставка и Евротур за пренос е повече от показателен доколко може да разчиташ на 100% ъптайм. Не съм взимал от Еврото, не мисля че са лош доставчик, но 100% не са най-добрия.



Тема Re: Ново:Бърз Хостинг и VPN за Лан мрежинови [re: RazoR]  
Автор novobranec (може би?)
Публикувано26.08.04 22:18



Пропусна БТК нет и може би някой други за Интернета




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.