Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:04 28.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Какъв 1/2 Мегабит???нови [re: Troll_]  
Автор Auckland (Fen na FEN)
Публикувано14.08.04 13:50



Zasto trjabva da ima nesto obsto s bgpeering.net sled kato sa dva savsem razlichni oblasti ???
Po tozi vupros dosta moje da se postpori , ako te iskat mogat savsem spokoino da si napishat na zaglavnata stranica che bgpeering.net njamat nisto obsto s bgpeering.com :-)
Uslugite koito predlagam njamat nisto obsto s tehniat sait , i tqhnata organizacia !



Тема Re: Какъв 1/2 Мегабит???нови [re: Auckland]  
Автор Илko ()
Публикувано14.08.04 21:53



Поправил си го ама пак не е добре ...


Цената на един прокси акаунт месечно е:
35 евро за гарантирана скорост 20 KB/ps с достъп до БГ - пиринга.
60 евро за гарантирана скорост 40 KB/ps с достъп до БГ - пиринга.
За по високи скорости до 10 мегабита по договаряне.


Или се пише 20KBps или 20KB/s. Какво е това 20 KB/ps ?



Тема Аз пък да те подкрепя!нови [re: Auckland]  
Автор ·Лили· (готина)
Публикувано15.08.04 00:26



Ти тези дето викат, ги слушай защото коментарите най-много помагат при оправата на грешките! Ама не им се връзвай!
Това което предлагаш е чудесно! Защото днес едно момче по ICQто цял ден ме тормози от Германия и ми се молеше да му инсталирам някакво си прокси каквото и да е, само и само за да тегли нещо си от тук! Сега ще му кажа и за тебе, защото то явно не се сеща да прочете някой друг форум а иска само да тегли! Според мене цената е идеална! даже можеш да качиш на 39.99 защото държиш монопола! То нека ти дават мение че за 39.99 имат ДСЛ 1024 кбпс или как се пише и аз не знам, ама ти им даваш достъп до всичко в България! Това е като Мобилтел/Мобиком в началото: за 2.10 на минута мутрите вместо да си викат през прозорците, си говореха по телефоните седнали на два стола на една маса. Според брат ми в Германия, има минимум 400 български студента в който и да е университетки град а те са около 300... Така че прави си сметка!!! Много ти е хубава идеята!
Успех!

П.П.
Забравих, понеже нали съм и малко разсеяна, все други кахъри са ми наглавата, и сега си редактирах мението! Публикувай си рекламата и в един друг клуб българи в Германия! Там има доста хора и все някой може да си търс и прокси БНЦ или шел

----сигнатура----
Виж моите страници

!
----край----

Редактирано от ·Лили· на 15.08.04 00:32.



Тема Re: Какъв 1/2 Мегабит???нови [re: Илko]  
Автор RazoR (дебил)
Публикувано15.08.04 11:07



Абе професионална работа. Щом 2 пъти бърка елементарни означения на официална страница сигурно хостинга ще е перфектен



Тема Re: Аз пък да те подкрепя!нови [re: ·Лили·]  
Автор zlmage (digger)
Публикувано15.08.04 11:35



Всъщност не е монопол. Виж услугата VPN на bol.bg.



Тема Re: Аз пък да те подкрепя!нови [re: zlmage]  
Автор Auckland (Fen na FEN)
Публикувано15.08.04 13:23



Mnogo ti blagodarq LILI za podkrepata :-)
zlmage - ne sum kazal che e monopol no sravni cenite na Bol.BG za VPN i moite ceni , ima kosmicheska razlika :-)
Vtoroto nesto koeto iskam da kaza na gostpodata tuk e , che hostinga koito predlagam e brunka v cialata seria ot uslugi koito se predlagat ot saita , osnovnoto nesto koeto predlagam i veche ima dosta jelaesti e slednoto


no izglezda niama koi da go prochete .
Tezi koito imat Lan mreji mnogo dobre znajat za kakvo stava vupros a i cenata e na okolo 60% ot cenata na BTK :-)



Тема Re: Аз пък да те подкрепя!нови [re: ·Лили·]  
Автор P2 (непознат )
Публикувано15.08.04 17:28



Алооо Лили блондинката къде се обажда.
Мило, като нищо не разбираш къде си тръгнала да даваш мнение. Тук не става въпрос за грим и манджи, айде бягай да играеш в друг клуб.
За цени ще ми говори за скорости пък и сама си казва, че нищо не разбира от тия неща. Е тва жена и компютър си е направо природно бедствие.

Момчето 2 пъти показа, че не знае дори какво предлага, направо не ми се мисли как го прави.
Хич не ми пука кой какво продава, тъпо е че типично по български всеки е тръгнал да се занимава с неща които изобщо не са в неговата област.

Като един друг пич, който първо гледал овце в балкана, но решил да се прова в града и направил фото. На рекламите пише:

ПЪРВО ЦИВРОВО ФОТО.....
И пича на снимката с мръсни джапанки




Тема Re: Аз пък да те подкрепя!нови [re: P2]  
Автор Дъpт Koзeл (непознат )
Публикувано15.08.04 22:33



само като се има предвид, че Евро нет стои зад цялата работа
и може да си представите за колко гарантирани канали става въпрос,
препродава се сигурно на 50 потребителя :)
а и Аукланд разбира от Интернет колкото и шефа му Жоро



Тема Re: Аз пък да те подкрепя!нови [re: zlmage]  
Автор ·Лили· (готина)
Публикувано16.08.04 02:30



Е не знаех. Въпреки всичко, БОЛ бг е голяма фирма, служителите не искат да се занимават с изришни дейности като малко по голямо натягане тук и там, следователно защото нямат интерес да го правят те така или иначе получават своите малки или големи заплати, фирмата уж работи, но не е успяла и един студент в Германия да прилапа за услугите си...
Аз пожелавам успех и на двете фирми, защото така ще се отърва от постоянното молене на този и онзи, да му инсталирам само "едно проски"...
Аз да не съм инсталаторка на проксита!?! А се вижда че има фирми които предлагат тези благинки на българчетата в чужбина като проксита, щелове и БНЦта...
Е ако някой знае някое безплатно БНЦ, да ми каже, и аз искам едно за да си пусна един много хубав бот, който написах още 96 г. когато "оня" пусна кучето си в irc.bulgaria.com и аз се ядосах и така.
Чао! Приятна вечер!

----сигнатура----
Виж моите страници

!
----край----

Тема Re: Аз пък да те подкрепя! [re: Auckland]  
Автор ·Лили· (готина)
Публикувано16.08.04 02:36



Ами те явно ти завиждат, че си се хванал с нещо наистина интересно от което може да се направи и пари!
Това момче което ми пишеше по ICQто беше усведомено за твоя сайт и услуги!
Вземи му парите! Какво толкова, той сам иска да тегли от БГ! Ами да: и аз искам да говоря по телефона и си плащам за това нали?! Плащам си и за интернета, и много малко са хората като например няколкото квартиранти в едни апартаменти които имам, които ми дават пари, и то все със закъснение!
Е в крайна сметка ние да не сме благотворителни дружества? Известна е репликата: За да искаш трябва да дадеш! На мене ако може в пари, за да мога да си купувам нови дрехи и обувки!
Успех още веднъж.
П.п. А на неразбиращите не е нужно да им показващ пак адреси, те само лаят защото завиждат!

----сигнатура----
Виж моите страници

!
----край----


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.