Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:55 28.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Вени Марковски и свободата на личносттанови  
Автор Th3 edge ()
Публикувано01.08.04 19:36



Някой гледа ли новините в събота, където Вени Марковски обяви на всеослушание че искат да въведат закон с който ще се следи мрежата, както и център който ще го прави. Ако стане - къде ще бъде демокрацията в чието име искат да го направят. Къде ще остане свободата на словото и на хората. Нима искате и ние да се превърнем в една полицейска държава каквато са САЩ в името на общата борба срещу тероризма. Мисля че има и други методи. Вие как мислите? Ще ми се да споделите мнения

Everlasting


Тема Re: Вени Марковски и свободата на личносттанови [re: Th3 edge]  
Автор mixcho (новак)
Публикувано01.08.04 19:39



...ha ha ha ha Veni pak iska da stane politik...))))....chestito za mbiznesa...mnooo interesno...kak ot imeto na vsichki niakoi iska da pravi kariera v politikata...abe mnooo tapoooooooooooo...napravo nemam dumi



Тема Re: Вени Марковски и свободата на личносттанови [re: Th3 edge]  
Автор Mитko (www.bol.bg)
Публикувано02.08.04 10:52









Митко

P.S. виж датите



Тема Re: Вени Марковски и свободата на личносттанови [re: Mитko]  
Автор Th3 edge ()
Публикувано02.08.04 11:30



Oshte po zle priateliu. :))) Ako mi kajesh che i ti si "ZA" neshto takova savsem she mi padnete v ochite. Tova spored men e grubo narushenie na lichnata svoboda na chovek. Ne e li taka ? Nqkoi da mi chete poshtata, ili da gleda kude hodq i kakvo pravq. Vse edno da me gleda dokato sam v toaletnata ili pod dusha. Ne e li gadno ?

Everlasting


Тема Re: Вени Марковски и свободата на личносттанови [re: Th3 edge]  
Автор Mитko (www.bol.bg)
Публикувано02.08.04 13:09



Ще ми направиш ли една услуга? Прочети всичко отново, този път малко по-бавно.

Митко



Тема Re: Вени Марковски и свободата на личносттанови [re: Mитko]  
Автор Th3 edge ()
Публикувано02.08.04 13:28



Цитат..... "Така е в Съединените щати - трябва да имате едно звено за контакт така че при проблем в Интернет сигурността бързо да общуваме едни с други. " ........ Нали знаеш как е в САЩ ?

Everlasting


Тема Re: Вени Марковски и свободата на личносттанови [re: Th3 edge]  
Автор Mитko (www.bol.bg)
Публикувано02.08.04 13:47



Хайде следващия път да го прочетеш още малко по-бавно. Нарочно те карам да го четеш бавно, за да вникнеш в ЧУЖДАТА мисъл, а не да търсиш аргументи за ТВОЯТА. И не очаквай да ти отгооворя с нещо по-различно - ще те препращам към оригиналния текст дотогава, токато не го прочетеш достатъчно внимателно, за да си го разтълкуваш.

Митко



Тема Re: Вени Марковски и свободата на личносттанови [re: Mитko]  
Автор Ивaнyшka (Net партизан)
Публикувано02.08.04 14:13



Митко, само един цитат от Пратчет
"Кой варди пазачите" - Лорд Ветинари.

Хората протестират, точно за този, който ще е зад този център - сиреч ще чете цялата информация.
Заради това е бурната реакция и най-вече заради добрата работа на Вени с американските тайни служби още през 97...

Сайтът за нова българската литература


Вече ТРИ години.

Тема Re: Вени Марковски и свободата на личносттанови [re: Mитko]  
Автор RazoR (дебил)
Публикувано02.08.04 14:51



Митко не знам точно кво се опитвате да прокарвате но виждам как Вени се вре навсякъде с цел да се облагодетелства. На всички е ясно че се цели да се отклонят държавни средства. Но които как може така си изкарва парите. Кво да се прави. Има и хора които само от това живеят



Тема Re: Вени Марковски и свободата на личността [re: Ивaнyшka]  
Автор Mитko (www.bol.bg)
Публикувано02.08.04 15:29



Аз вече поне десет пъти съм имал повод да спомена, че всяка една идея по право се реализирва от този, на когото му е хрумнала. Така че бих посъветвал въпросните хора да попротестират малко за това, че в техните глави не се раждат достатъчно добри идеи. В този свят нищо не идва наготово и никой не ти поднася каквото и да било на тепсия. Имал си идея да направиш Съвет по информационни технологии - направил си го. Имаш идея да направиш Център за киберсигурност - правиш го. Не виждам нищо по-естествено от това да реализираш собствените си идеи. Вярно, всеки ще се радва и няма да протестира, яко някой дойде при него и му каже "абе имам една добра идея, защо не вземеш да я реализираш по еди-кой си начин, пък аз само ще гледам отстрани", ама това няма как да стане. Вярно, неприятно е да разбереш, че някой е измислил нещо и го е създал без да те пита и без да те покани, но такъв е животът и това не може да се промени с никакви "протести", просто защото е основен природен закон. Най-ценното нещо са идеите и никой не е длъжен да ги споделя с публиката, преди да ги реализира. Факт.

Митко




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.