Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:51 17.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Вени Марковски и свободата на личносттанови [re: Mитko]  
Автор Th3 edge ()
Публикувано02.08.04 16:18



Ti mai ne mi razbra vuprosa i ideqta na postinga. A i ne sluchaino prodaljavam da darja na menieto si. Neznam kakva e tvoiata cel no vseki ima sobstveno talkuvane na edno neshto. Naricha se samostoiatelno mislene, sobstveno mnenie i gledna tochka. Az ne vidqh kato drugite vuzmojnost da vzemesh darjavni pari a vidqh edin opit da se ogranichni svobodata na slovoto i lichnata nezavisimost na horata. Ne sluchaino dadoh primera s banqta :)))). Haresa mi i citata ot ednoto ot mneniqta - "A koi pazi pazachite". Eto to tova me e strah. A ne ot tova che shte vzemesh subsidiq ot toq ili onq.

Ne me intersuva finansovata izgoda ili neizgoda a tova che "nqkoi" shte me "gleda".

Everlasting


Тема Re: Вени Марковски и свободата на личносттанови [re: Mитko]  
Автор Th3 edge ()
Публикувано02.08.04 16:54



Edna poznata koqto prochete malkiq ni spor mnogo tochno go kaza - shtoto az sam tikva i dumite ne mi idvat. Tq kaza che swichko koeto ti pishesh ne zasqga moralnata strana na vuprosa i vsqcheski se stremish da q izbegnesh. I e mngo prava.

Everlasting


Тема Re: Вени Марковски и свободата на личносттанови [re: Th3 edge]  
Автор Mитko (www.bol.bg)
Публикувано02.08.04 18:52



Пак ти казвам - чети внимателно, защото продължавам да имам силното усещане, че си говориш за някаква твоя идея за следене на интернет, която аз поне не я виждам нито написана, нито произхождаща от нещо написано.

Ето още малко материали по темата:



Митко

Редактирано от Mитko на 02.08.04 18:53.



Тема Re: Вени Марковски и свободата на личносттанови [re: Mитko]  
Автор Th3 edge ()
Публикувано02.08.04 19:48



A kaji mi kakvo razbirash pod cyber security i kak si mislish da q prilagash i shte ti kaja na men koe ne mi haresva v ideqta. I pak izbqgvash moralniq i etichniq vupros. Ne bqgai a otgovori. Stiga hvurlql prah v ochite na horata. I az i ti znaem kak se osashtestvqva tazi cyber security v US i kakvi zakoni prieha sled 11ti septemvri za da mogat da q prilagat.

Everlasting


Тема Re: Вени Марковски и свободата на личносттанови [re: Th3 edge]  
Автор Mитko (www.bol.bg)
Публикувано02.08.04 20:45



Какво значение има аз какво разбирам под "киберсигурност"? Освен това изразът "кажи ми какво разбираш, за да ти кажа какво не ми харесва" ми е меко казано странен. Знаеш, че нещо не ти харесва преди още да си чул за какво става дума. ДЕмек предварително, by default не ти харесва.

На цитирания в предния постинг сайт има десетина документа от проведената миналата година конференция на тема киберсигурност, може би е добра идея да ги прочетеш. Освен тях, можеш да прочетеш и тези тук:

. И тогава можеш вече спокойно да кажеш какво не ти харесва например в конвенцията за киберпрестъпност на Съвета на Европа, или пък в тази на ООН ...

Митко



Тема Драги Митконови [re: Mитko]  
Автор Cтapaтa kpимka (новак)
Публикувано03.08.04 06:59



Драги Митко,
защо си хабиш думите? От години насам не съм видял някоя ваша инициатива, която да не се е сблъсквала с мнението на 2-3 души с достъп до Интернет под общото заглавие "Долу Марковски и Ганчев!"
Тези хора живеят с идеята да пречат на всяко нещо, което правите вие с Марковски. За тях по-важното е не те да успеят, а вие да се провалите.
Но така сте си "постлали" вие самите - защото умеете да отстоявате мнението си, дори когато то е в противоречие с общоприетите норми.
Спомняш ли си колко кал се изля по ваш адрес през 2000-ата година, когато съдихте правителството на Иван Костов? Аз май видях някъде и партийните ви книжи, публикувани с цел да ви компрометират...

Сега е същото.

Достатъчно е да се прочетат сайтовете, които си дал, за да се види, че предлаганият център изобщо няма да се занимава с контрол върху съдържанието на уеб сайтовете или електронната поща. С други думи всеки, който твърди обратното е злонамерен към вас човек. И няма смисъл да му се връзвате.
Слушах те вчера в "Нова Европа". Много добре казано, но явно пишещите тук не се стремят да погледнат обективно на нещата, а само от гледна точка на своите лични интереси. Но в това няма нищо чудно, това не е новина. Новина ще е, ако някой от добре познатите идиоти каже: "Браво, подкрепяме го, нищо, че не сме го измислили ние!"



Тема За идеите....нови [re: Mитko]  
Автор hadministratora (хабсурден)
Публикувано03.08.04 10:21



Един немец се беше сетил преди има-няма 70 години да прочисти света, като строи лагери, събира в тях тези, които развалят чистотата на расата и си прави с тях каквото иска.

Аз какво сега - да си блъскам глават в стената че не ми идват такива идеи ли?

Не, благодаря!

So long and thanks for all the fish!


Тема Re: Драги Митконови [re: Cтapaтa kpимka]  
Автор mixcho (новак)
Публикувано03.08.04 12:11



....She doide vreme kogato Vie she stanete politici..i togava plache maika jalna na nashata hubava darjavica....za sega da dava gospod po-dalgo vreme ,she se nalaga da gledame mediini iziavi...ama kvooo...veselo.MOLIA da razberete che nikoi ne VI zavijda za ideite...te sa naistina samo vashi-za vinagi.!!!!!Kolkoto do BOL.BG...samo she kaja (da sa i jivi i zravi klientite).....



Тема Изненадвам се малко ...нови [re: Mитko]  
Автор дядo Koлeдa (вярващ в чудеса)
Публикувано03.08.04 13:07



може би адресирам въпроса си малко неточно .. ама той си е и малко риторичен... абе г-н Марковски да не би вече да не чете тук ... щото можеше да реагира той... или може да е над тези неща.... много над... ама толкова над, че да не ги вижда ... лошото е, че няма как да си овчар без да се вмиришеш на овце..... а овце... колкото искаш... б.т.в не схванах .. ти подкрепяш или отхвърляш идеята ?
повярвай ми четох бавно ... почти толкова колкото бавно е писано

Прави каквото искаш и не пречи на другите да правят същото


Тема Re: Драги Митконови [re: Cтapaтa kpимka]  
Автор Oлer Ивaнoв® (Приятел™)
Публикувано03.08.04 16:15



Аз пък четох ена статия (

, където определено не ми хареса начина на извъртъне на нещата от страна на г-н Марковски (ако разбира се статията не е допълнително редактирана и прекарана през филтъра на журналиста).
Някак си съвсем нескрито в последните два въпроса се налага имеративно мнението на г-н Марковски, че всичко, което го има в ДА и е Microsoft-ско е зле, единствения вариант за да не е зле, е да стане не-Microsoft-ско.

Стрива ми се, че един професионалист по информационна сигурност не би трябвало да прави подобни изкавания. Защото имаме нещо вече създадено, платено, работещо, което трябва да бъде защитено. Несъмнено един от начините е изхвърляне на наличното и създаването му отново. Но дали е най-ефективния в момента? Това ми звучи все едно да повикаш фирма "Саниране на панелни блокове" и единствения план и разчет който получиш от тях да е - събаряме панелния блок и го правим наново с тухли.

Аре със здраве


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.