Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:25 07.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Пълен абсурд!  
Автор kalsky (непознат )
Публикувано29.07.04 14:59



Чуйте за какво става дума:
Живея от скоро между Студентски град и Дървеница до студентските общежития No. 7,8 и 9 в един нов блок No.7A. Реших да си прекарам интернет, обаче се натъкнах на следния болен мозък! В блока има един компютърен клуб, който е направил някаква локална мрежа и иска 100лв на компютър за да се включи. Аз НЕ искам да се включвам в скапаната му мрежа и се обърнах към Bol.bg защото ми казаха че изграждат Home Lan в района. Подписахме договор, казаха че след 2 седмици ще имам NET, но след като изтекоха 2-те седмици и нищо не се случи се обадих да ги питам к'во става... Казаха ми, че тоя блок бил по-особен и трябвало да се разбера с онова говедо от клуба със 100-те лева... кво да се разбирам, на мен ми идва да го пребия... та кажете моля Ви какво да правя, щото имам чувството че съм се върнал в 80-те години! Предварително Благодаря!



Тема Минови [re: kalsky]  
Автор Пeнka (Julie)
Публикувано29.07.04 17:26



щом бол.бг не са се справили с него, не знам как ще се справиш... тва си е чисто изнудване. Освен да го набиеш друго не виждам:)



Тема Re: Пълен абсурд!нови [re: kalsky]  
Автор mixcho (новак)
Публикувано29.07.04 17:35



...hm sigorna stava vapros za (govedoto)Dakov....toi si e izmislil sobstveni pravila...lokalen bei...abe chestito,ama edno she ti kaja imashe edna prikazka za ovcata i sriganeto..tam sa dali da gi ostrijat...



Тема Re: Пълен абсурд!нови [re: kalsky]  
Автор Oлer Ивaнoв® (Приятел™)
Публикувано29.07.04 19:05



И какъв е все пак случая, тоя собственик да не държи снайперисти по покривите, и щом види конкурентен оператор да му трепе хората?
Блока негова собственост ли е, земята ли, въздуха или подземните трасета?

Аре със здраве


Тема Re: Пълен абсурд!нови [re: kalsky]  
Автор Frodo (непознат)
Публикувано30.07.04 00:22



wireless на балкона и го карай да се пука от яд че нет имаш а той 100лв. не:)



Тема Re: Пълен абсурд!нови [re: kalsky]  
Автор kalsky (непознат )
Публикувано30.07.04 09:43



Аз му казах, че ако трябва ще направя алтерантивен LAN в блока, но той пари от мен няма да види... да, най-вероятно ще е wireless... Но го постнах тук защото за мен това наистина е абсурдно! И не знам как една компания като bol.bg имаща претенциите да е водеща не може да направи нищо... Но това е за съжаление. Дано поне са по-малко тези които ще се хванат...



Тема Re: Пълен абсурд!нови [re: kalsky]  
Автор Kartoff (ISP...)
Публикувано30.07.04 10:38



Е, вярно е че и аз на моя блок не бих дал на някой друг да си опъва кабелите, но все пак блока е малък, има 2 включени освен тях други и да искаш не може да намериш... От друга страна не виждам при моя случай защо ще им е да се връзват другаде при положение че аз сам на 30 м. от тях :))) и нета никога нема да им спре :) Пък и не взимам 100 лв. но това е друг вапрос... При това положение в което си попаднал смятам хе не може този който държи клуба да ти казва какво да правиш особено при тези условия които е казал... ако си смени ценовата политика с по конкурентноспособна тогава е друго

Interneta kakuvto i da e ne e bezplaten !!! I toi se gradi s pari...


Тема Re: Пълен абсурд!нови [re: Kartoff]  
Автор Mopфиyc (матричар)
Публикувано30.07.04 14:08



Каквато и да е ценовата политика, смяташ ли че има право някой да казва на клиента какво да прави? Предлагаш услуга, а не си собственик на блока!

Welcome to the real world


Тема Re: Пълен абсурд!нови [re: kalsky]  
Автор Th3 edge ()
Публикувано30.07.04 15:39



:)) Koi ti kaza che BOL.BG e seriozna firma. Nai golemite smeshnici.

Everlasting


Тема Re: Пълен абсурд!нови [re: kalsky]  
Автор Mишo Шaмapa (най-добрия)
Публикувано30.07.04 17:35



Иди в КРС, дай 15 лева на някой инспектор да дойде с тебе, отидете до оня бабаит, нека пак да ти каже същото.
Във варна имахме аналогичен случай в кооперацията на офиса. Там едно говедо реши да прави клубче, направи го и лайното резна кабелите на другите оператори, като поиска 85 кинта за неговата услуга. Ама там сме 11 фирми и секи се сети да се обади на някоя инспекция и му ебаха мамицатра за отрицателно време

...чики на, чики на-на-на



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.