Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:41 23.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Някой да е чувал за SpiderNet?нови [re: Dakota]  
Автор Ragga (enigma)
Публикувано09.07.04 18:24



много гаден номер са ти скройли.А за това как може да се хваща 4овек на мошеници?Еми то е толкова лесно при положение 4е пазара изобилства от такива.Това с писмото е добра идея но може да не се хванат втори път.Масово практиката е да ти вземат парите предварителни с дъмите "Ок след 1-2 седмици схте имате интернет" взимат ти тел. и ти обещават ,4е ще ти се обадят.като про4етох поста ми стна смешно когатао бях решила кои да ми е достав4ика се оказа,4е нямат покрити при мен и трябва да из4акам за да дойдат при мен.Платих си съответната сума ,защото исках да вляза в ве4е изти4ащата промоция и след седмица две ми се явиха с кавела.Смешното беше,4е не ми издадоха никакъв документ,4е съм им платила за някакава услуга нито пък касова бележка!!!/те и до ден днешен не издават такива/Можеше да да стане като при тев
Така ,4е на късмет е ,успех



Тема Re: Някой да е чувал за SpiderNet?нови [re: Ragga]  
Автор Kartoff (ISP...)
Публикувано09.07.04 22:48



Може да не са ти дали бележка защото не си си поискала... При нас парите се взимат след като е свършена работата за да няма недоволни... И ще отбележа, че даже има хора които като ги питаш - Искате ли бележка, квитанция, фактура etc... казват - не мерси не ми трябва...

Interneta kakuvto i da e ne e bezplaten !!! I toi se gradi s pari...


Тема Re: Някой да е чувал за SpiderNet?нови [re: Dakota]  
Автор Astral (A Creature)
Публикувано09.07.04 23:47







Тези доставчици видях, че имат покритие в Младост 1а. За съжаление, обаче не мога да ти кажа кой от тях колко е добър и кой колко е лош. Не съм пробвал нито един от тези, тъй като не живея в Младост.


Надявам се все пак тази информация да ти е от някаква полза.



Тема Re: Някой да е чувал за SpiderNet?нови [re: Kartoff]  
Автор Bълk (Дремещ)
Публикувано10.07.04 00:58



няма не искам - ти си задължен да дадеш, че да не ти цъфне някой данъчен като клиент и не му дадеш нещо след като той казал "не искам".. това "не искам" в акт за административното нарушение не минава.

-----------------------



Тема Re: Някой да е чувал за SpiderNet?нови [re: Bълk]  
Автор Ragga (enigma)
Публикувано10.07.04 14:07



Абсолютноно те са задължени няма искама,няма не искам!!!А а така наре4ени квитанции хайде да не се гаври ме те нямата никаква стойност просто щом нямаш касов бон издаден с дата и 4ас съответно внесена сума за еди кво си с тия квитанци всеки може да ти ги напише даже и с пе4ат....
ама то за ввси4ко си има хора



Тема Re: Някой да е чувал за SpiderNet?нови [re: RazoR]  
Автор more_than (непознат )
Публикувано14.07.04 12:07



Be mai ne e tochno taka.
Kak she se pochustvash sled 500 metra trace da ti kajat: " Be, momcheta, izviniavaite, ma na men se okaza che internet veche ne mi triabva."



Тема Re: Някой да е чувал за SpiderNet?нови [re: more_than]  
Автор r@iden (минаващ)
Публикувано14.07.04 18:09



Ne si prav to zatova vseki si pravi smetkata i obiviava kade ima pokritie. Neznam dali niakoi shte opane 500 m. za edin abonat. Sled kato firmata e kazala da shte te vkliuchim, a ne izchakai edin mesec, bi triabvalo da sa si napravili smetkata.

In computer business everything is zeroes and ones. You are either zero or one.



Тема Re: Някой да е чувал за SpiderNet?нови [re: r@iden]  
Автор RazoR (дебил)
Публикувано14.07.04 18:15



Ами мога да ти кажа че съм опъвал и по 1км за абонат който ми плаща 25 лв на месец. Но с тенденцията че ще имам и други клиенти. Но имам случай с 400м кабел и няколко устройства за краен клиент които е изолиран и няма да има други... Набутване е, но мисля че един доставичк трябва да гледа имиджа си преди всичко а не толкова далаверата



Тема Re: Някой да е чувал за SpiderNet?нови [re: RazoR]  
Автор r@iden (минаващ)
Публикувано14.07.04 21:26



Nai veroiatno i po tazi prichina imash tolkova dalgi traseta :) (mai biaha kolkoto do Stara Zagora). Za imija si prav ma vseki go razbira po razlichen nachin. Ti si edin dosta po-goliam dostavchik, 100% i s poveche pari kakto i imidj :) Ne vijdam kak ti izliza smetkata da podarjash 400 m. trase za 25 lv. na mesec. No shtom mojesh da si pozvolish da go pravish samo za imidj...... Nai iskrenno te pozdraviavam.

In computer business everything is zeroes and ones. You are either zero or one.



Тема Re: Някой да е чувал за SpiderNet?нови [re: Ragga]  
Автор Oлer Ивaнoв® (Приятел™)
Публикувано14.07.04 22:08



Извинявай, че отговарям на постинг, който не е до мен...
По въпроса за писмото- те няма как да знаят, дали ще го реализираш на практика (да си търсиш платената сума и евентуалните щети или пропуснати ползи).

В този случай рискуват- писмото да е кьорфишек и нищо да не последва, или намеренията да са сериозни и наистина да получат призовка от съда.
Едно дело със сигурност ще е по-скъпо от 10-20-50 лева завлечени от клиент. Дори и да го спечелят, те ще са направили разходи, които кога ще им бъдат покрити от другата страна- не е ясно.

Е, ако се се случат двама-трима такива клиенти, ако случая се разчуе- или ще си оправят начина на работа или ще си сменят бизнеса.

Аре със здраве



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.