Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:32 27.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Тема Хора, кажете нещо за Club-35  
Автор Чpeвoyroдниk (яде и пие)
Публикувано23.06.04 16:52



в Студентски град като LAN доставчик. Отскоро в квартала се появиха техни лепенки по входовете. Офертите им не са лоши, разгледах и сайта им. Изглеждат ми читави. Някой да ги е позвал като доставчик? Впечатления?



Тема Re: Хора, кажете нещо за Club-35нови [re: Чpeвoyroдниk]  
Автор Mapтин (някой си...)
Публикувано23.06.04 16:56



на страница 3 в този клуб има тема: "LAN Internet в "Дървеница", бл. 38" от мен. прочети я и ще разбереш доста неща за тях!

Готино е да си важен, но по-важно е да си готин...


Тема Re: Хора, кажете нещо за Club-35нови [re: Чpeвoyroдниk]  
Автор Jacket (shpongled)
Публикувано23.06.04 19:50



Едва ли ще видиш много мения тук, защото това е общо-взето форума на недоволните клиенти (и на админите естествено), а не познавам такива от Клуб-35. Можеш да погледнеш

тема.
Просто от любопитство... от кой квартал си и от колко време горе-долу има обяви при вас?

П.С. новия сайт е



Тема Re: Хора, кажете нещо за Club-35нови [re: Jacket]  
Автор Drek ()
Публикувано24.06.04 00:08



He he , tamyk se otyrvahme ot autoreklamata na BOL.BG i vednaga mjastoto im be zaeto ot klakiorkite na club-35, nishto v tozi svjat ne se gubi ;))) . Koito i da sa , kakvito i da sa tvyrde mnogo se fukat, a po njakoga se olivat/hiperbolizirat (http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Cat=8&Board=isp&Number=1941727120&page=&view=&sb=) po detinski , ta neznam kakvo da si misli chovek za tjah , New Kids On The Block/LAN moje bi *;)



Тема Re: Хора, кажете нещо за Club-35нови [re: Drek]  
Автор RazoR (дебил)
Публикувано24.06.04 09:06



Никъде не виждам автореклама пич, а имам толква клиенти че ми стига само на приателите си да казват каква ни е услугата че едвам да смогваме с включванията. Кучето си лае, кервана си върви.
А за темата която показваш - сам съм си признал че съм сбъркал с дължината на магистралните трасета, ама вервай ми, не е много голяма гршката.



Тема Re: Хора, кажете нещо за Club-35нови [re: RazoR]  
Автор 4l (влюбен)
Публикувано24.06.04 10:12



<бъзик>
Са остава и да оправите нещата в самия клуб (веднъж по спешност ми се наложи да ползвамй един секюр шел от там и бълвах змии и гущери половин час) и ще сте супер
</бъзик>

Надеждата умира последна...
Но все пак умира


Тема Re: Хора, кажете нещо за Club-35нови [re: 4l]  
Автор RazoR (дебил)
Публикувано24.06.04 11:31



Еее, има си бе, великата програма putty е налице :)



Тема Re: Хора, кажете нещо за Club-35нови [re: RazoR]  
Автор 4l (влюбен)
Публикувано24.06.04 17:49



Абе там беше една руса мацка, дето така и не схвана какво и казвам... Няма значение, покрай тва открих разни готини аплетчета на джава за ссх клиенти

Надеждата умира последна...
Но все пак умира



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.