Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:48 02.07.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема I-net po Lan za Mladost 1 bl.71нови  
Автор green_samara (Mr)
Публикувано27.04.04 19:01



interesuvam se koi dostavia I-net po Lan za Mladost 1 bl.71, Biznes mreji gi pitah ,no oshte niamat? Interesuvat me drugi ako ima . Blagodaria



Тема Re: I-net po Lan za Mladost 1 bl.71нови [re: green_samara]  
Автор dalt (Analog Man)
Публикувано29.04.04 22:43



CityNet, те са поддоставчик на ХоумЛан. Виж повече на www.data.bg. Аз ползвам Нет от тях и съм доволен



Тема BOL.BGнови [re: green_samara]  
Автор Mитko (www.bol.bg)
Публикувано01.05.04 23:38





Митко



Тема Re: BOL.BGнови [re: Mитko]  
Автор dalt (Analog Man)
Публикувано02.05.04 01:16



Малко ъфтопик.

При цялото ми уважение към Бол.бг, Митко, преди повече от 3 месеца направих виртуална заявка на http://www.bol.bg/lan/request/. Тогава все още нямах домашен нет (домашен нет имам от по-малко от месец). За мое (и предполагам ваше) съжаление никой не ми обърна внимание на заявката. Нито един майл съдържащ даже - "г-н Алабала, ние проверихме ... и установихме .... ", не получих.

Бих искал да препоръчам, да обърнете внимание на този раздел от Вашия сайт. Ако не работи, го махнете, а ако работи, то явно има нужда от повече контрол май.

Без да искам пост-а ми да звучи заядливо, а по-скоро леко критично към Бол.бг



Тема Re: BOL.BG [re: dalt]  
Автор Mитko (www.bol.bg)
Публикувано02.05.04 10:29



Нека прочетем какво точно пише в "този раздел от сайта" (

):

В отговор на:

Как да се включим?

Препоръчваме ви да извършите следните стъпки, ако желаете да се абонирате за кабелен достъп:

1. Обадете се в съответния офис на BOL.BG (тел. 02-9809666 или GSM 088-9809666) и се поинтересувайте дали на Вашия адрес има техническа възможност за ЛАН-достъп.

2. Ако ви отговорят, че в момента не може, попълнете On-line заявка. Така ще можем да се свържем с вас когато се съберат нужния брой желаещи.

3. Ако отговорят, че е възможно, заповядайте в офиса за да подпишете договор (вижте адресите и телефоните ни). Сключените договори се изпълняват с предимство.




Значи според въпросната секция, трябва ПЪРВО да се обадите в офиса, a да попълните тази онлайн заявка само, ако кажат, че НЕ МОЖЕМ да ви свържем. Мисля, че много ясно и точно е написано каква е процедурата, ако кажат, че това е възможно.

Митко



Тема Re: BOL.BGнови [re: Mитko]  
Автор P_Kolev (Analog Man)
Публикувано02.05.04 11:21



Подхващаме малко безмислен спорт.
Все пак - по времето когато съм подал заявката (октомври 2003) нямаше възможност (звънил съм). Сега знам че имате. Но за цялото това време никой не пожела да се свърже с мен на мейл.
Не искам да Ви плюя, но все ми се струва, че Вие трябва да търсите клиентите си, а не обратното. За целта много удобно сте сложили тази форма. Ако и отговаряхте, със сигурност сега положението щеше да е друго.



Тема Re: BOL.BGнови [re: P_Kolev]  
Автор Mитko (www.bol.bg)
Публикувано02.05.04 12:45



Аз отдавна планирам да махна заявките въобще, защото те нямат силата на договори и не ангажирват подалите ги с нищо. Често се случва като ги потърсят да се окаже, че заявката вече не е актуална по една или друга причина. В това няма нищо лошо само по себе си, но колегите явно го оценяват като загуба на веме и все по-малко внимание му обръщат. Не можеш да правиш планове на базата на информация, чиято достоверност е под 50%. Затова отдавна в нашия офис думата "желаещ" или "заявка" не се споменават, говори се само за "договор".

Ако потребителят не може да чака, той ще си намери друго решение и заявката е безсмислена - след месец-два тя няма да е актуална. А ако може да чака, той може да изрази тази си готовност по два начина - или като подпише договор (така или иначе се плаща при включване), или като продължи да се обажда от време на време. Ако изчезне от хоризонта и чака да го потърсим, ние откъде да знаем, че той продължава да ни очаква с нетърпение?

Митко



Тема Re: BOL.BGнови [re: Mитko]  
Автор Peter_st (непознат)
Публикувано02.05.04 17:43



Защо не сложите на сайта една карта/списък на квартали с настоящо, и евентуално предстоящо покритие? Тогава човек може да си направи сметка дали да се обади сега или след време.



Тема Re: BOL.BGнови [re: Peter_st]  
Автор Mитko (www.bol.bg)
Публикувано02.05.04 18:33



Защото няма как да се поддържа такава карта в реално време. Много широко е покритието и много често се променя.

Митко




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.