Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:17 12.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Мухахахааа, ADSL - ът на БТК май за нищо не ставанови  
Автор ** ()
Публикувано25.02.04 08:24



Говори се, гледам, че сесиите щели да се ограничават на не повече от 5 (Даже прочетох вариант и за само една сесия.Поне такива неща се чуват ето

). Ххахахаааахаххааааа, това била уловката значи - ми то ако е така, и най - пропадналият ЛАН - доставчик ще е по - качествен. Какъв е тоя интернет, ако не мога едновременно да браузвам, да чатя и да слушам радио, примерно? Хахахааааа (Не че се радвам, де - аз съм един от най - големите противници на ЛАН - овете, но точно защото не обищам циганиите, а явно и работата на БТК ще се окаже циганска), честито на хваналите се в капана на "великия" доставчик БТК.



Тема Re: Мухахахааа, ADSL - ът на БТК май за нищо не ставанови [re: **]  
Автор white rabbit (минаващ)
Публикувано25.02.04 09:44



а защо се радваш ..
като клиент трябва да си наясно че конкуренцията ражда качеството ..
аз съм била клиент на ЛАН , в стрелбище , фирмата се казваше БГНЕТУЪРК май
за 100 лев ( 55 за инсталация и 2 месеца по 20 лева) , които им дадох ползвах около 5 часа интернет ..така че се надявам скоро да се включа към БТК ...
кабелните нямат мрежа тук , надежда 2ра част..
така че ...



Тема Re: Мухахахааа, ADSL - ът на БТК май за нищо не ставанови [re: white rabbit]  
Автор ** ()
Публикувано25.02.04 09:55



Както изрично посочих, ни най - малко не се радвам. Но именно като един взискателен клиент, няма как да не реагирам със смях на подобни простотии (Ако наистина се окажат верни), каквито е абсурд да се срещнат в която и да било цивилизована страна(Поне на мен така ми се струва). А че в никакъв случай не би ми се искало да се окажат верни - това е без никакво съмнение, защото аз също искам по - качествен интернет(Писна ми от зависванията при кабелния и от смешно ниската скорост при международния), и надеждата ми беше единствено в ADSL - а. Но май ще се окаже умряла работа. Дори и това с ограничението на сесиите да не е вярно, говори се още, че засега е достъпна само за 10 - ина централи в София, и изобщо не се знае кога ще ни огрее и нас, които не сме към тези централи.



Тема Ти намери откъде да вземеш информациятанови [re: **]  
Автор xonix (ex-fen)
Публикувано25.02.04 10:04



ти лични ползвал ли си? не си... тогава не се литкай толкова лесно на мнения още повече от форума на дата.бг. само в няколко поста по-долу виждаш що за стока са...

накратко след като не знаеш как е - просто си трай, може да станеш смешен...

Fear has killed more men than time

Редактирано от xonix на 25.02.04 10:07.



Тема Re: Мухахахааа, ADSL - ът на БТК май за нищо не ставанови [re: **]  
Автор to6ko2OO3 (непознат )
Публикувано25.02.04 10:06



Zdraveite

Az poneje sum malko laik v tazi oblast, no si tursq ka4estven net, bi li kazal kakvo e ADSL. kude moga da namerq info za ttova ne6to. Kakvi sa cenite i koi sa centralite za koito kazva6 4e se predlaga tazi usluga. 6te ti buda blagodaren.

4ao



Тема Re: Мухахахааа, ADSL - ът на БТК май за нищо не става [re: to6ko2OO3]  
Автор ** ()
Публикувано25.02.04 10:09



За точните централи четох в някой от форумите, но за съжаление сега е абсурд да намеря къде точно. А иначе всичко останало е обяснено тук:





Тема Re: Ти намери откъде да вземеш информациятанови [re: xonix]  
Автор ** ()
Публикувано25.02.04 10:12



Може - както казах, не съм сигурен в това, и точно затова пускам темата - да се чуят повечко мнения, и евентуално да се внесе повече яснота по въпроса.



Тема Re: знам, че не знаеш....нови [re: **]  
Автор xonix (ex-fen)
Публикувано25.02.04 10:17



няма да има никакъв проблем услугата да се ползва от посочения в договора брой компютри... за качеството ще кажат потребителите, но като съдя по това, което съм чул до сега...

Fear has killed more men than time


Тема Re: знам, че не знаеш....нови [re: xonix]  
Автор ** ()
Публикувано25.02.04 10:22



А какво си чул до момента, какво ти е очакването за качеството? Понеже аз досега реално не съм срещал никъде нито един постинг с някакви преки впечатления от услугата.



Тема Re: ако това може да помогненови [re: **]  
Автор sunsande (непознат )
Публикувано25.02.04 11:34



Бях в БТК на ул. Гурко

Аз попадам в категорията на тези централи, в които няма поддръжка на ADSL.
Там ме увериха, че в момента инсталират и в другите централи и до 1 месец ще има поддръжка и в тази, която съм аз - 920.

Това че ще има само в 10 централи ме съмнява защото хората ми взеха GSM-а и данните и казаха, че до месец техниците ще дойдат в нас да ми да го пуснат.

Колкото до броя на ограничените сесии (до 3-5) това би било доста кофти и не вярвам някой да ползва подобна услуга лично аз ще се откажа веднага. Специално ще им звънна да ги питам.

Другото което ми казаха относно скоростта - скоростта не е гарантирана, но политиката им щяла да бъде да не пада под 50% и горната граница да бъде достижима през по-голямата част от времето - т.е. когато се получи натоварване поради много клиенти в дадена централа ще разширяват канала. Звучи добре - не знам до колко е верно.

sunsande




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.