Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:51 01.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема 2kompa s Internet na cenata na edin ?нови  
Автор SLOOPY (знае най-добре)
Публикувано30.01.04 09:29



2 Pc-ta v apartament. Shte prekarvame LAN Internet, ama samo na ediniq (za po evtino). Kakyv softuer (i eventualno hardware) ni trqbva, za da ima i drugiq PC internet - da mogat i da rabotqt ednovremenno ?



Тема Re: 2kompa s Internet na cenata na edin ?нови [re: SLOOPY]  
Автор Herzog (пич та дрънка)
Публикувано30.01.04 09:56



E браво на тебе.................... тоя пост е за клуб "Домашни любимци"!:))

По-добре безделник от колкото без празник!:))


Тема Re: 2kompa s Internet na cenata na edin ?нови [re: SLOOPY]  
Автор voyager (прасе в космоса)
Публикувано30.01.04 12:00



Това е все едно да отидеш в полицията и да кажеш "абе искам да разбивам каси, я кажете как да направя, че да не ме хванете"
Иначе от вещи лица съм чувал, че такъв софтуер се хваща. Така че просто недей. Или си дръж нета на единия само, или си плати някакъв ограничен за двата. Най-малкото не е честно иначе.



Тема Re: 2kompa s Internet na cenata na edin ?нови [re: SLOOPY]  
Автор Kartoff (Lamer !!!)
Публикувано30.01.04 17:47



Верно не си уцелил кой да питаш... При мене има такива които са с 2 РС но те са на други условия...

Interneta kakuvto i da e ne e bezplaten !!!Kolkoto Poveche - Tolkova Po-Veche !!!


Тема Е хубаво...нови [re: SLOOPY]  
Автор Meйджъp™ (плагиат)
Публикувано30.01.04 22:56



... какви са условията за такова свързване по принцип? Аз до днес го смятах за напълно редно , даже се канех да свързвам втори комп, а то не можело ...



ne 4eta
posting
na latinica
po-dulug
ot 3 reda...

Тема Re: Е хубаво...нови [re: Meйджъp™]  
Автор WlSP (WISP)
Публикувано31.01.04 01:36



Попитай доставчика си, някой дават, други - не, трети си затварят очите...



Тема Re: Е хубаво...нови [re: Meйджъp™]  
Автор Kartoff (Lamer !!!)
Публикувано31.01.04 06:41



Така... работата е там, че повечето доставчици по принцип обявяват цените за едно РС... И затова пише например 35 лв. - едиколко си нет... За разлика от това ако ти е направило впечатление ГОЛЕМИТЕ доставчици казват обратното, толкова скорост - толкоеа пари... и то за гарантирани скорости пък после го прави тоя нет кото си щеш... А това какви са цените там повечето хора знаят... Така че при положение че ще се закачаш към ЛАН по добре поговори по този въпро с хората от фирмата...

Interneta kakuvto i da e ne e bezplaten !!!Kolkoto Poveche - Tolkova Po-Veche !!!


Тема Re: 2kompa s Internet na cenata na edin ?нови [re: Herzog]  
Автор Desert Ant (гаден комуняга)
Публикувано01.02.04 03:03



2 карти на единия комп, 1 на другуия 1 кроснат кабел и си готов



Тема Re: 2kompa s Internet na cenata na edin ?нови [re: Desert Ant]  
Автор Kartoff (Lamer !!!)
Публикувано01.02.04 23:02



Докато не те фанат...

Interneta kakuvto i da e ne e bezplaten !!!Kolkoto Poveche - Tolkova Po-Veche !!!


Тема В тоя дух как ще обясните моя случайнови [re: SLOOPY]  
Автор Бaш Maйcтopa (непознат )
Публикувано03.02.04 14:43



Та случая ми е - плащам си 40 лева за неограничен достъп на кварталният Ланаджия (скорости 64 навън 512 вътре) - свързано е настолното ми PC. Да ама на въпроса не мога ли да ползвам когато поискам ноутбука си вместо компютъра ми се отговаря че не може дори ако не става въпрос за едновременно ползване а просто за прехвърляне на кабела. Това аз не мога да го разбера. Същият доставчик има тарифа 20 лева за скорости 32/256 а ако се ползват едновременно двете машини то моята скорост пак ще е ограничена до 64/512 а очевидно доставчика ми продава скорост а не трафик. Е защо тогава да не може??? Казва ми се - ми плати си още 20 да си имаш и за лаптопа! Е да ама тая няма да я бъде. Поне за случаите на двама потребители в един апартамент трябва да се прави изключение. Защо мога да плащам една такса за кабелна телевизия и да вържа два телевизора а да не може два компютъра???
Като резултат при поява на сговорчив доставчик естествено аз ще прекратя договора си с настоящият защото не виждам на какво основание ще ми казва той по какъв начин да ползвам това за което съм си платил! И въобще понякога господа доставчици дразните!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.