Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:25 18.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема 1Mbps v Sofia - Mechta ili Realnostнови  
Автор St@rL1ght ()
Публикувано14.11.03 09:42



Privet na vsichki koito sa procheli predishnia posting na sushtata tema.

Ofertata ot ITD Network e neshto savsem reano - prosto niakoi triabva da se obadi i da popita za podriobnostite kakto napravih az :)).

Opitaite - niama da vi zaboli


Carpe Diem


Тема Re: 1Mbps v Sofia - Mechta ili Realnostнови [re: St@rL1ght]  
Автор Opлин Paдeв (known as neO)
Публикувано15.11.03 23:55



{offtopic} nqmam otno6enie otnosno postinga ti ama da ti kaja, mnogo qk deviz ima6:) - Carpe Diem, seize the day, evala. aide sorry, 4e palnq foruma s gluposti, ama otdavna ne go bqh vijdal toq izraz i me izkefi:)

Хубавите неща стават бавно, а невероятните за момент!


Тема ЗАБЛУЖДЕНИЕнови [re: St@rL1ght]  
Автор Joro_Prujinata (непознат )
Публикувано16.11.03 12:32



Очевидно тази цена е доста дебеличка... Да не кажа потресаващо висока или главозамайващо сърцераздирателна...

Аз съм клиент (и приятел) на NETWLAN, които купуват 100 мегабита за драстично по-ниска цена за мегабит.

Редактирано от Joro_Prujinata на 16.11.03 12:36.



Тема Ти си заблуденнови [re: Joro_Prujinata]  
Автор KAKTУC (непознат)
Публикувано16.11.03 13:18



много си заблуден ... тук става въпрос за 1 Mbps ИНТЕРНЕТ , а не за BG peering ..
Обади се отново, когато твоите приятели имат 100Mbps INTERNET .. а междувременно ги помоли да ти обяснят каква е разликата :)

Редактирано от KAKTУC на 16.11.03 13:40.



Тема Re: Ти си заблуденнови [re: KAKTУC]  
Автор RazoR (дебил)
Публикувано16.11.03 14:41



Хохохохо, 100мбит интернет... СМЕХ



Тема Re: Ти си заблуденнови [re: RazoR]  
Автор KAKTУC (непознат)
Публикувано16.11.03 15:05



и аз така смятам, но според Пружината неговите приятели имат 100Mbps и то на по-ниска цена от тази , на която го предлагат ITD
"блажени са верующите и техно е царството Господне"



Тема Re: Ти си заблуденнови [re: KAKTУC]  
Автор Netwlan (Провайдър)
Публикувано16.11.03 19:14



Изглежда че заблудения в т този форум не е само един ако някой от вас нарече това интернет значи въобще няма понятие какво означава тази дума.
Как си представяте интернет в саотношение 1:10 UP:DOWN това за друго освен за доунлаод не става. Да не говорим за това че ако на някой му се инвестира в сателит с/у скромната сума от 180$ ще получи 1Мбит на 256Кбит.
И дори да инвестира в обратна връзка 128кбит пак ще му излезне по евтино.
ITD понеже имат свободен канал за обратна връзка са решили да земат едно сателитче и да пуснат на балъците евтин интернет на двойна сена.

Добрия Интернет струва пари!!!


Тема Re: Ти си заблуденнови [re: Netwlan]  
Автор zlmage (digger)
Публикувано17.11.03 09:32



Ти пък се изказа :-)

"балъците" сами да си преценяват дали ги устройва. А за това, че са решили да пуснат някаква услуга с печалба - е какво друго да направят? Доколкото ми е известно ITD не е организация с идеална цел...



Тема Re: Ти си заблуденнови [re: Netwlan]  
Автор KAKTУC (непознат)
Публикувано17.11.03 09:46



Щом тази оферта ти се струва на двойна цена, тогава защо точно на твоя сайт цената за 512kbps е $1100 ???? Значи ти го продаваш на петорна цена, така ли?
Следващия въпрос : навсчкъде пишеш, че добрия интернет струва пари, нали? А ти взимаш от Евро.нет хибрид ...ЗАЩО НЕ ВЗИМАШ КАЧЕСТВЕН ИНТЕРНЕТ , КОЙТО ДА Е В ДВЕТЕ ПОСОКИ ОПТИКА (а не да влиза през сателит) ?



Тема Re: Ти си заблуден [re: KAKTУC]  
Автор Netwlan (Провайдър)
Публикувано17.11.03 13:23



Защо цената ми е 1100$ защото не е 1:10 и защото е 50/50 оптика и сателит или ще ми кажеш че 160ms ping do yahoo е през сателит.

Защо не взимам чиста оптика ли ами причини много :
- условията на БТС не ми харесват
- цената на 512Кбит ще стане 1400$
- като стане пак някаква поразия с линиите на БТС като земетресението в Алажир не ми се седи два месеца с пакетлос 30%.
- защото ми харесва да работя с Жоро Стефанов
Още причини трябват ли ти?

Добрия Интернет струва пари!!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.