Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:07 10.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: unbanнови [re: voyager]  
Автор Aнтицeнзop ()
Публикувано08.01.04 15:32



Ти няма ли най-после да спреш след всеки мой постинг да се обаждаш? Така само удвояваш нежелания ефект и после си намираш оправдание, че причината е в мен, а тя е 50% в теб. Просто млъкни, когато няма какво да кажеш.



Тема Re: unbanнови [re: Aнтицeнзop]  
Автор voyager (прасе в космоса)
Публикувано08.01.04 15:47



Ако си сменя ника на Антидебилист може ли да продължа да се обаждам? В смисъл че така ще си оправдая изказванията като тебе.




Тема Re: banнови [re: voyager]  
Автор 4l (влюбен)
Публикувано08.01.04 16:10



Присъединявам се. Клуба се нарича Интернет доставчици, което би трябвало да говори нещо. А такива глупости не съм чел тука от как Добри Божилов спря да се изявява.

Надеждата умира последна...
Но все пак умира


Тема Re: unbanнови [re: voyager]  
Автор Aнтицeнзop ()
Публикувано08.01.04 16:52



С този пореден твой постинг с нищо не доказваш, че си Антидебилист. Виждам, че искаш да приличаш на мен, но тогава ще трябва и спрямо себе си да приложиш това, което предлагаш спрямо мен.



Тема Re: unbanнови [re: 4l]  
Автор Aнтицeнзop ()
Публикувано08.01.04 16:54



Аз също съм против глупостите, но виж кой ги пише - участниците са поне трима. И всеки отговаря на всеки. И аз също. А те не спират. Аз им отговарям на тях. Ако те млъкнат и аз ще млъкна. Учудвам се само, че никой не коментира въпросите по същество. В кой клуб да се обсъжда конкретното злонамерено хакерство ако не в Доставчици на Интернет? Може би в Хакери? Зависи от коя страна си.



Тема Re: Nov moderatorнови [re: Aнтицeнзop]  
Автор spider4o™ (fnac)
Публикувано08.01.04 19:59



Стига си тъпчел на едно място. Можеш ли да промениш нещо???? Не. В тия форуми винаги ще има такива като Пешо. А и не знам в случая кой говори много. Айде обсъждай си 'конкретното злонамерено хакерство'. Да знаеш, че много ще постигнеш. А защо не се пробваш във войната със световния тероризъм?




Тема Re: unbanнови [re: Aнтицeнзop]  
Автор 4l (влюбен)
Публикувано08.01.04 22:33



Мисля си че

е създаден точно с тази цел.

Надеждата умира последна...
Но все пак умира


Тема Re: Nov moderatorнови [re: spider4o™]  
Автор Aнтицeнзop ()
Публикувано11.01.04 05:00



Можеш ли да промениш нещо???? Не

Невярно. Аз вече промених доста. Виж

само за няколко дни какъв успех постигна. Ако така продължава скоро сам ще останеш да си пишеш тук с Пешо.

PS. Този постинг го пускам за трети-четвърти път вече след цензурата.



Тема Re: unbanнови [re: 4l]  
Автор Aнтицeнзop ()
Публикувано11.01.04 05:13



А аз пък мисля, че

е създаден точно с тази цел, за да обясни на такива като теб, а и на другите, че клубът, който ти посочваш, не работи. Там подобни питания се трият вместо да им се отговаря. Чудя се толкова ли си наивен наистина или се правиш? Там се цанзурира зверски от месеци, както от страна на админите, така и от страна на хакера най-вече. Ти все едно се изказа, че в българия може да се обърнеш към съда и полицията и че те ще ти помогнат, когато си прав.

PS. Този постинг го пускам за трети-четвърти път вече след цензурата.
PPS. Ако сега отидеш в посочения от теб клуб и търсиш тема с автор "учуден" хем ще видиш що е хакер, хем ще видиш защо там не може да се пускат такива теми.

Поради що делвата се възмущава и трие, че и банва отгоре на всичко, и по двата начина? Да не би някой после да го е обидил в и кое първо е станало от двете?

Още: Във "Въпроси и помощ", където ти бях отговорил в постинга, отговорът ми също беше цензуриран, най-вероятно от хакера. Е, как тогава?



Тема Re: unbanнови [re: Aнтицeнзop]  
Автор Дpeмeщ (M'Bwana)
Публикувано11.01.04 12:16



аз пък цензурирам всичко което се казва в дома ми, аз съм администратор а жена ми е модератор

-----------------------
гърбавия, ковчег ще го изправи



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.