Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:44 20.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Искам да ви питам...  
Автор !Oдpи (истината)
Публикувано21.10.03 23:53



защо превърнахте хубавия клуб , в който потребителите на различните интернет доставчици обсъждаха доволни ли са или не от услугата, за която си плащат, клуб в който доставчиците можеха да влязат и прочетат какво мислят клиентите им за тях в някакъв зверилник, където всички се надпреварват да си направят реклама и да оплюят конкуренцията?!
Този клуб ми помогна да намеря доставчика към който съм включена сега, няма да кажа името му за да не обидя някой, чиито клиенти няма да се изкажат така добре за него. Получих РЕАЛНА информация за доставчика си ... с всичките ми плюсове и минуси, които сега изпитвам. И съм доволна и благодарна на хората, които ме насочиха към него.
И си мисля... всеки доставчик има сайт и форум, в който клиентите му пишат какви са проблемите и какво искат...
Защо не си гледате там и там да цензурирате мнението на хората, нали сме свободна държава? Или ще забраните на клиентите си да изказват мнение?

"Нека се подчиняват тези, които не умеят да управляват"


Тема Re: Искам да ви питам...нови [re: !Oдpи]  
Автор ^Kj^TRN (Surecom)
Публикувано22.10.03 08:27



явно не си много в час нещо...

The Real Net - The Real Internet Provider



Тема Re: Искам да ви питам...нови [re: ^Kj^TRN]  
Автор RazoR (дебил)
Публикувано22.10.03 08:34



Много си е права жената ако е жена де. Тука само гледам как някакви мрежички с по 50 клиента се джавкат и се правят на велики а са толкова далече от истината че чак жал ми става за тях. Не съм видял името на голям и сериозен доставчик тук и повечето е самореклама или оплюване на конкуренцията



Тема Re: Искам да ви питам...нови [re: ^Kj^TRN]  
АвторMurphy (Нерегистриран)
Публикувано22.10.03 08:44



tia niama v predvid dostavchici kato teb, chijto "Oficialen e-mail address" e v abv.bg, no v sashtoto vreme ima v predvid dostavchici kato teb, koito praviat foruma na pomia



Тема Re: не, ти не си в час...нови [re: ^Kj^TRN]  
Авторfen (Нерегистриран)
Публикувано22.10.03 09:43



да се отнасяш по подобен плиткоумен начин с потенциален клиент. ако нямаш да кажеш нещо просто си замълчи и си гледай просторите с ЛАН-а.



Тема Re: Искам да ви питам...нови [re: ^Kj^TRN]  
АвторO9 (Нерегистриран)
Публикувано22.10.03 10:39



Смешник. На колко години си?



Тема Ми то на сайта му...нови [re: O9]  
Автор voyager (прасе в космоса)
Публикувано22.10.03 11:55



се вижда...

http://www.kingofjockeys.tk/

А иначе можеш да добиеш добра представа и от профила:
Занимание (професия)
Ученик, Математик, Гении! (много гении, не един гений, забележи)

Хоби
Компютри, Компютри, Компютри,

А това вече обяснява всичко



Тема Re: Искам да ви питам...нови [re: !Oдpи]  
Автор voyager (прасе в космоса)
Публикувано22.10.03 12:01



Виж, не мисля, че някой е тръгнал да забранява на потребителите да си исказват мнението. Честно казано не разбирам дори защо се дискутира толкова въпросът с регистрации - хиляди форуми изискват регистрация от потребителите. Само че тя е безплатна. По никакъв начин не дискриминира никого. Не виждам на кого ще попречи това, освен на бълващите глупости.
Тук никой няма да цензурира мнения, освен модератора и то по съвсем конкретни и съобразени с правилата на дир.бг причини - не разбирам наистина какво точно те притеснява?



Тема Re: Искам да ви питам...нови [re: voyager]  
Автор !Oдpи (истината)
Публикувано22.10.03 20:28



Притеснява ме това, че вместо да се съветваме един-друг към кой да се вържем чета само реклама и анти-реклама.
И то не от потребители, което би било съвсем нормално, а от целия екип на даден доставчик... чудя се дали взимат заплати, за да пишат малоумия тук...
Ако взимат... евала ;)))))

"Нека се подчиняват тези, които не умеят да управляват"


Тема Re: Искам да ви питам...нови [re: !Oдpи]  
Автор Cтeфaн_ (dupnica.net)
Публикувано23.10.03 01:22



Ами дайте да разделим форума на 2. Едната 4аст за клиенти, едната за ISP-ta. :) . А ако си избираш достав4ик по това какво пише тук - ЛОШООО :). Не се избира така.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.