Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:09 01.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Мнението Ви за Арена Нет кв. "Красна поляна"?нови  
АвторGeorge (Нерегистриран)
Публикувано03.10.03 11:35



Въпросът ми е към потребтелите на тази квартална мрежа.
Вярно, е че самата мрежа има собствен форум, но постването там е до голяма степен репресирано т.е. админите са негативно настроени към каквито и да било критики към тях - било то лични или мрежови.
Ще съм благодарен от отзивите Ви, иска ми се да ги сръвня с моите възгледи



Тема Re: Мнението Ви за Арена Нет кв. "Красна поляна"?нови [re: George]  
АвторMoни (Нерегистриран)
Публикувано03.10.03 20:51



Ако си в "Красна поляна" объркал си доставчика тия са много зле връзват на некакви измислени тарифи дето уж са евтини ама после ходи се оплаквай на арменския поп, че немаш интернет. В "Красна поляна" най-добър интернет и подръжка имат NETWLAN.



Тема Re: Мнението Ви за Арена Нет кв. "Красна поляна"?нови [re: George]  
АвторPotrebitel (Нерегистриран)
Публикувано03.10.03 22:21



Наистина си объркал Доставчика но не бих казал ,че NETWLAN са наи-добрите ПРЕПОРАЧВАМ ти HomeLan /www.data.bg/ От скоро са в квартала но наистина са добри и цените са саштите като на NETWLAN само кадето предлагат по-добри скорости и гарантирани може да по-високи но не и по-ниски



Тема Re: Мнението Ви за Арена Нет кв. "Красна поляна"?нови [re: Potrebitel]  
Автор ^Kj^TRN (Surecom)
Публикувано03.10.03 23:25



абсолютно няма да коментирам повече арена нет но си коментирам абсолютно ТЪПОТО ти изказване...
Когато става върпос за интернет се говори за неограничен, но за сметка на това гарантиран достъп(точно аз не трябва да казвам това имам само 2-ма клиенти които не са на трафик но от другият месец ще се оправи този проблем..)..та на въпросната data.bg първият и абонамент без трафик и с възможност за външен интернет струва

!!??!?! значи минимално 44лв на месец за интернет...това са по цените на за 25$ можеш да си купиш 1.5 ПЪТИ по-бърз интернет и то с 15$ инсталационна такса а не 28$!!!

The Real Net - The Real Internet Provider


Тема Re: Мнението Ви за Арена Нет кв. "Красна поляна"?нови [re: ^Kj^TRN]  
Автор clover ((four leaf))
Публикувано03.10.03 23:34



Темата беше за арена-нет!
Сан Марино и Нетвлан са фирми, които предлагат качествен интернет на нормални за този момент цени! Самият факт, че не съм прочела някой да е недоволен от въпросните фирми говори достатъчно!
Нека да даваме адекватни отговори на човека, който се интересува от Арена-нет!
Мойто лично мнение е като им видях цените е, че за 15-20 лв. на този етап читав нет не може да се вземе!
Или поне аз не бих си платила за такъв!
Според мен това си е чиста проба ОПИТ за подбиване на цена, но с мизерно качество!
Дерзайте!!!!

Редактирано от clover на 03.10.03 23:35.



Тема Re: Мнението Ви за Арена Нет кв. "Красна поляна"? [re: Potrebitel]  
Автор clover ((four leaf))
Публикувано03.10.03 23:36



ти го обърна на реклама !!!



Тема Re: Мнението Ви за Арена Нет кв. "Красна поляна"?нови [re: clover]  
Автор ^Kj^TRN (Surecom)
Публикувано04.10.03 08:59



аз като го обръщам на реклама отивам в печатницата а да не говорим че най-добрата реклама са доволните клиенти и ми се обаждат техни познати от Лозенец, Емил Марков и люлин.!

The Real Net - The Real Internet Provider



Тема Re: Мнението Ви за Арена Нет кв. "Красна поляна"?нови [re: ^Kj^TRN]  
АвторPotrebitel (Нерегистриран)
Публикувано04.10.03 10:32



^Kj^TRN като се замисля започвам да се питам защто да не пробвам и друг доставчик имам финансовата вазможност да опитам и друг доставчик без да се отказвам от сегасшния е поне за един месец и да избера един от двамата дай някакав телефон или GSM може наистина да предлагаш добра услуга но как мога да знам как да я получа ???



Тема Re: Мнението Ви за Арена Нет кв. "Красна поляна"?нови [re: Moни]  
АвторGeorge (Нерегистриран)
Публикувано04.10.03 13:34



Хубави неща сте написали, но напишете конкретни неща за Арена Нет - тарифи, скорост, качество на услугите, отношение към клиента.
Аз лично бих могъл да кажа, че съм доволен, но за нищо на света няма да ида в варосаното им офисче



Тема Re: Мнението Ви за Арена Нет кв. "Красна поляна"?нови [re: George]  
Авторsomeone (Нерегистриран)
Публикувано04.10.03 14:26



не забравяйте, че мрежата е още млада и има още доста хляб да изяде. иначе ГОРЕ-ДОЛУ нета бива. основният им проблем е любезността към хората, което им яде доста от точките, ако пооправят това цена няма да имат




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.