Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:22 20.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Мнение за следния доставчик.....нови  
Автор! (Нерегистриран)
Публикувано11.09.03 16:42



...та интересува ме мнението Ви за един нов за мен доставчик по ЛАН а именно ARENA.NET ? Някой в този форум ползва ли го и какви са му впечатленията?



Тема Re: Мнение за следния доставчик.....нови [re: !]  
Автор ^Kj^TRN (Surecom)
Публикувано11.09.03 21:53



БУАХАХХАХАХ това са най-големите смешници за които знам. пускат някакви UTP-та м/у блоковете.. отначало незнаеха какво е ping.. a be.... клеветят ме за КРАЖБА!!!!!! имат два изпотрошени Compaq-а и всички ламери си мислят че това е arenabg.com Е ДА АМА НЕ!!! arenabg.com е с нет от headoff а shit.arena.net от Evro.net.... искали да си купят.. 300MB PEER + 64KB international... тея глупаци може и да съжалявам(ако ме хванат сам) но ще ги псувам доста време.. поне докато спрат да взимат 20лв за настроика на звукова карта...
АМАН ОТ ИДИОТИ

The Real Net - The Real Internet Provider



Тема Re: Мнение за следния доставчик.....нови [re: ^Kj^TRN]  
Автор! (Нерегистриран)
Публикувано11.09.03 22:29



Е ....... хвалят се, че имали над 250 абоната в района.........
а сайт ...... май нямат..........
мисълта ми беше друга бива ли го нета или не.......



Тема Re: Мнение за следния доставчик.....нови [re: !]  
Автор NoMercy (непознат )
Публикувано11.09.03 23:04



Mi to triabva da si iako nekuduren za da ne registrirash niakoi domain + da slojish mail server + niakukva web stranica .... puk da imash 250 abonata i da ne go napravish ..... ne ne mi se viarva:)



Тема Re: Мнение за следния доставчик.....нови [re: !]  
АвторExUser (Нерегистриран)
Публикувано12.09.03 13:25



Nema takuv internet kato tehnia peering ima ot vreme na vreme za po 30min kato go ima e placheven za da si drupnesh neshto ot vunka vkluchvash modema i telefona. Ako ima problem opravqat go nai rano sled 1 sedmica.. Karat te sam da hodish po pokrivite da si tursish swicha i da si go restartirash..
Dobre che se oturvah...



Тема Re: Мнение за следния доставчик.....нови [re: ^Kj^TRN]  
Авторkorio (Нерегистриран)
Публикувано12.09.03 15:09



Wsushnost Int-a e nad 256KBits, koeto e "malko" nad 64 :> Ne che imam neshto protiw welikite United NeT, no se chudq kakwa e tazi tqhna nowa revolucionno hibridna utp-optichna technologiq (ako ne me luje pametta ot 1 diplqna). Cenite nqma da komentiram...



Тема Re: Мнение за следния доставчик.....нови [re: ExUser]  
Авторkorio (Нерегистриран)
Публикувано12.09.03 15:11



Az puk hwashtam bas, che "tehniq" peering nqma ti spre sys sedmici, ako traseto ti do routera e chitawo.



Тема Re: Мнение за следния доставчик.....нови [re: korio]  
АвторExUser (Нерегистриран)
Публикувано12.09.03 21:34



Heh koi se obadi lame administratora s caisite deto e 20kila s mokri drehi i ne moje da napravi nishto drugo osven da visi v irc. Koe nema da spre be po kolko puti na den rebootvahte servera na vseki 30min ima prekusvane na peeringa za po 20min vunshniqa e s skorostta na kostenurka 256kbit internetional razdelen na kolko usera. Dai da smetnem 32k na kolko usera go delite ili puk supporta kolko vi e dobur bahti nekadurnicite trugnali da mi puskat internet, a ne znaqat ping kak da pusnat. Swichovete sa vi super markovi samo deto zabivat prez chas vunshna mreja izgradena s UTP prekrasno kato zavali malko ili duhne vqatur ot kabela preskachat iskri...



Тема Re: Мнение за следния доставчик.....нови [re: korio]  
Автор ^Kj^TRN (Surecom)
Публикувано12.09.03 22:27



united net.. smeshnici.. arena.net - също.. в района скоро ще навлезнат два доста по сериозни доставчка.. с mail сървър и доста по-нормални цени(а не некякви или фантазьорски или космически)...........няма да споменавам отношението на arena-та към клиентите.. просто.. no commnet
"
-Ало, обаждам се от името на Т** ******** живея в *** бл. Миналия месец е платил за бонус оферта- двойна скорост за +5лв.
-Е АЗ КАКВО ДА НАПРАВЯ
-В момента тегля с 16 а не с 32
-Е ДОБРЕ ДЕ
-Има ли някаква възможност да погледнете
-ОК
чакам около 5минути и чувам разправии явно с други недоволни клиенти в офиса...
-АЛО СЕГА КАК Е ?
-а ми 20 е ве4е
-А МИ ТОВА Е НОРМАЛНО!!!
--------------------------------------------------------

The Real Net - The Real Internet Provider



Тема Re: Мнение за следния доставчик.....нови [re: ^Kj^TRN]  
Авторghrrrr (Нерегистриран)
Публикувано12.09.03 22:33



are tochno ti ne se obajdaj poneje bqh goworil na jiwo s chowek ot twoqta mreja (kogato bqhte oste prez bol.bg) i mi obqsnqwashe kak userite tegleli s po 1-2K i to kogato IMA net ...(sega ste se oprawdaesh s bol.bg sigurno)
mnogo byrzo ti porasna rabotata ... weche si turbo ISP nali? :))

aman ot lapeta deto mnogo znaqt , a 1 domain ne mogat da si platqt i da si go hostnat....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.