Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:56 17.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Не ползвайте LAN от Бол.бгнови  
АвторДa ви eбa мaйkaтa (Нерегистриран)
Публикувано07.09.03 09:12



Не ползвайте LAN достъпа от Бол.бг. В 20-30 % от времето Интернет изобщо няма. Когато го има скоростите са трагични. В чужбина ако скигнеш 2-3 К е щастие. Обикновено обаче все едно ползваш ония старите 14,4 К аналогови модеми дето ти броят байтовете един по един. Вътрешната връзка с България е малко, но само малко по-добра - 3-4 К ако имаш късмет. А прехваления им free-сървър дето можело от него да точиш на половин мегабит, не може да вдигне и 10 К. Като им се обадиш на поддръжката обикновено ти говорят глупости и се прехвърлят от един на друг. В крайна сметка всичко опира до някакво мистично име "Митко", който можел да реши всички проблеми. Не го знам този какъв им е там - главен сисадмин или нещо друго, но досега с него не съм успял да говоря. И нито един проблем не ми е решен като хората.
Яд ме е, че им се вързах на обявите и си прокарах тъпия им LAN като си продадох кабелния модем. Там поне връзка имаше почти постоянно, а бъгарския достъп качваше до 30-40 К без проблем.



Тема По-добре своята.нови [re: Дa ви eбa мaйkaтa]  
Авторuser (Нерегистриран)
Публикувано07.09.03 10:32



Много ми е лесно да те оборя като техен потребител, защото при мен нещата си работят и не знам изобщо кой им работи в поддържката - Митко, Минко, Милко, Миско или нещо друго.

Тъкмо мислех да ти повярвам, ама ти видях името. По-добре свърши тази работа със своята, ако разбира се имаш такава, защото липсата на възпитание вероятно се дължи на липсата на майка.



Тема ТРИЙТЕ ТЪПОТИИТЕ НА ЛЕВАЦИТЕ!нови [re: user]  
АвторMOДEPATOPE! (Нерегистриран)
Публикувано07.09.03 10:54



Освен, че писаното от псувача е тенденциозно и неверно е и тъпо. Ми трийте ги тия леваци. Аз съм с ЛАН към бол от 1,5г и са перфектни-никакви проблеми при отлични скорости.



Тема А от ФАСТБГ може ли?нови [re: Дa ви eбa мaйkaтa]  
АвторГoшo (Нерегистриран)
Публикувано07.09.03 11:45



И между другото, кво направихте със суичовете?



Тема Re: А от ФАСТБГ може ли?нови [re: Гoшo]  
Автор ^Kj^TRN (Surecom)
Публикувано07.09.03 22:32



буахахаха тая switch-ove...

The Real Net - The Real Internet Provider



Тема И аз пострадах, минах на безжиченнови [re: Дa ви eбa мaйkaтa]  
АвторПeтko (Нерегистриран)
Публикувано08.09.03 09:11



И при мен услугата на Бол.бг беше под всякаква критика. Чудих се дали да си взема през кабелната телевизия или безжичен. Избрах безжичния, защото при него връзката ми е директно към по-голям доставчик. По-скъпо е, но ти препоръчвам това да направиш. А за другите - не се хващайте на евтините оферти на Бол.бг, защото после и без това ще си прокарате нещо друго.



Тема Re: ТРИЙТЕ ТЪПОТИИТЕ НА ЛЕВАЦИТЕ!нови [re: MOДEPATOPE!]  
АвторУмниk (Нерегистриран)
Публикувано09.09.03 08:54



Интересно че още не е изтрито твоето мнение...



Тема Цялата им работа е такаванови [re: Умниk]  
АвторИвaн (Нерегистриран)
Публикувано09.09.03 18:17



А скарайте се сега тука чие мнение трябва да се трие и чие да остане. Много интересно по тези форуми се получава отклинение от темата...
Всъщност за да не се отклонявам и аз, исках да кажа, че Бол.бг по принцип са си такива - такъв им е и dial-up-а, и няма какво да се учудвате от проблемите.



Тема Благодарянови [re: Дa ви eбa мaйkaтa]  
АвторЖopo (Нерегистриран)
Публикувано10.09.03 09:52



Благодаря за предупреждението. Точно се чудех дали да си прокарвам от тях. Добре че го има този форум, че иначе аман от всякакви тарикати и мошеници в тая държава.



Тема Re: Цялата им работа е такаванови [re: Ивaн]  
АвторCтeфaн (Нерегистриран)
Публикувано11.09.03 21:10



Не прави генерални изводи от личен опит. Не отричам, че може и да си прав, но нали разбираш какво имам в предвид...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.