Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:15 13.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Istinski myjkarнови [re: Auckland]  
Автор zigi16v (непознат )
Публикувано27.09.03 22:01



ZA Aukland- Vil kakvo s tebe ne sam se "zaiajdal" zastoto ne si me obijdal?!!!
Za tova koi stoi zad kakav nik si prav! Az sam na 38 godini i sam izvesten v kvartala-ako iskas pitai koi stoi zad tozi nik-ste ti kaja Ako imas pri4ina da "si gi merim"OK!! A ako iskas da se vidim na kafe-za da pobistrim mrejata-sasto!!
Priziva za ATLANTIKA kam ^KJ^TRN-hubaveca ostava!!!
(ako se izvini za "idiot" moje i da ne go tarsia-ina4e.....)



Тема Re: Мнение за следния доставчик.....нови [re: ArenaNet]  
Автортишo (Нерегистриран)
Публикувано28.09.03 14:53



не знам дали си собственик или някакъв админ в АренаНет, но подобни думи дори във форум говорят за много ниска култура. Ако е вярно за УТП кабелите си плачеш и за скорошно сваляне на кабелите и глоба от КРС...



Тема Re: Мнение за следния доставчик.....нови [re: zigi16v]  
Автортишo (Нерегистриран)
Публикувано28.09.03 15:10



е ти верно си уникален идиот

"нямало полза от спирането на мрежата" - не че е 100% защита, но определено има сериозно значение...



Тема Re: Мнение за следния доставчик.....нови [re: тишo]  
Автор zigi16v (непознат )
Публикувано28.09.03 22:45



e stiga prazni prikazki-argumntirai se????
zastoto gluposti vseki moje da pise?
haide da mi obiasnis kakvo e zna4enieto za stati4noto elektri4estvo (kak se vliae ot tova dali ima net li niama???????????)
ABE 4OVEK ZASTO VMESTO DA PISES NE VZEMES DA PRO4ETES NESTO ZA MREJI?



Тема Re: Мнение за следния доставчик.....нови [re: zigi16v]  
Авторtisho (Нерегистриран)
Публикувано29.09.03 11:02



Ne stava duma dali ima net ili ne, a dali sa vkliucheni krainite ustroistva ili ne.

Syzhalyavam za obidite, no CSKA padaha i si tyrseh otdushnik... ;)

Pozhelavam ti uspeh s tvoya LAN dostavchik, a kolkoto do cheteneto samo moga da spomena, che dosta sum prochel, a i moite hora dosta chetat a i prakticheskiya ni opit syshto mi e dosta seriozen... LAN klientite ni sa dosta poveche ot 500 i sa v nyakolko grada... (nai malko sa v Sofia)



Тема Re: Мнение за следния доставчик.....нови [re: tisho]  
АвторMиko (Нерегистриран)
Публикувано29.09.03 15:18



Браво, момчета!!!
Всички разбрахме към коя мрежа да се вържем. Всички разбрахме какви са предимствата и недостатъците на всяка от споменатите мрежи. Изобщо всичко ни е ясно вече.
Sorry, ама така е в България. Всички си мерят пишките под формата на мускули или бухалки и ръсят простотии, а няма нищо по същество. Вместо да коментирате кой на какво прилича, кой с кого ще се бие, кажете нещо съществено - като например коя мрежа за какво става и за какво - не. Покажете НИВО, Качество и Професионализъм. Мен, а предполагам и останалите потенциални клиенти не ни интересуват кой как изглежда, кой къде си харчи парите, а горещо ни интересува Интернета, който предлагате като цена и качество, а също така и какви допълнителни услуги предлагате.
Дерзайте, ако ви стиска, а ако ли не си мерете пишките някъде другаде, а не тук!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.