Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:22 12.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Компетентно мнениенови [re: ^Kj^TRN]  
АвторAuckland (Нерегистриран)
Публикувано17.09.03 18:46



Ami viste i az kakvo imam da dobavja za tazi tema :
1 . az navih edna priatelka da se zakachji za arena.net no sega strastno sujaljavam zastoto prekusvaniata sa prez 1-2 chasa za po 2 puti po tolkova.
2. Cenata ne otgovarja na kachestvoto.
3. Moje li kogato texnicite v sluchaja Korio otidat na adresa da montirat Lan kartata i da prekarat vruskata da ja karat da gi cherpi s Bira !!!
4. Moje li Da mirishat na POT i da i vlizat s obuvkite v kustata / ne che ako sa se sabuli njamashe da omirishat apartamenta na chorapi de !!!/
5. Kato se obadi na support che njama vruska i te ili da ja lujat che njamali tok / da si slozat UPS togava? !!!
6. Vseki normalen sosbtvenik na Server ste ima pone malko uvajenie kumk klientite si a az sam uchevidec kak edva li ne za malko ne nabixa edin klient koito doide da im se oplakva che njamal vruska !!!
7. Poznavam im systemniat administrator v sluchaja "korio" mnogo dobre i po dobre da otide da se nauchi malko na Linux i togava da zapochne rabota kato administrator :}a ne da visi po cjal den v irc.hit.bg v #hitbg :}
8.Otsranjavat izgorjal switch za 2-3 dni zastoto prosto neznajat kude e problema !!!
Abe ne mi se govori za tezi glupaci ne che pravja reklama no edin naistina svesten dostavchik kato Netwlan.net veche stupi na pazara v Razsadnika i koito pone malko razbira ot net ste se vurje kum tjah !!!



Тема Браво !!!нови [re: Auckland]  
АвторДивчo (Нерегистриран)
Публикувано18.09.03 03:03



Ха така !
Д А Ж И В Е Е Н Е Т В Ъ Л А Н . Н Е Т



Тема Re: Компетентно мнениенови [re: Auckland]  
Авторkorio (Нерегистриран)
Публикувано18.09.03 05:38



Dear Auckcland,
1 Shte kajesh li koq e taq priqtelka, che mi e mnogo interesno dali naistina q ima ili sushtestwuwa samo w twoeto wuobrajenie
2. Nqma da komentiram. Wseki ima prawo na lichno mnenie
3&4 Az _ne_ se wodq technik i rqdko hodq po clienti. A w tezi, koito hodq bira ne piq, nai-malkoto zashtoto obiknoweno q konsumiram wecher. Ponqkoga se sluchwa da piem i s wuprosnite klienti, i ne te ne me cherpqt. Daje ponqkoga az cherpq. No iavno i te sa nechistoplutni i potoluhashti, za da ne usetqt wuprosnata mirizma, koqto iavno imash predwid. Za obuwkite nqma da komentiram, shtoto e drebnawost. Samo shte otbeleja, che e wupros na elementarno wuzpitanie da ocenish truda, koito e hwurlen po pochistwaneto na chujd apartament, i da ne go zamursqwash bezprichinno.
5. Ti koga si se obajdal na support-a. Wuobshte client li si?
6. I kogo sa shteli na nabiqt. Da nebi towa da e pak nqkoq izmislena lichnost? Shte mi e priqtno da se zapoznaem :)
7. W irc ne wlizam redowno ot dosta wreme poradi lipsa na swobodno wreme :) Stranno chudq se, ot koi da naucha za towa jiwotno linux, ot teb li O! ex-admin-e na Globul (sam se izumin nawremeto, che ti se hwanah)
8. Za NetWLan nqma da komentiram. Ne obicham da goworq zad gurba na konkurenciqta.

So WWell by
korio


PS: Auckland misleh, che nawremeto se bqhme izqsnili, no qwno sum sgreshil. Strywa mi se, che izpolzwash wsqka wuzmojnost za da me opluesh ti si znaesh zaradi kakwo(IMHO sigurno shte se uchudq kakwo mnenie imat za men nqkoi hora, dori i bez da me poznawat). No kakwo da se prawi hora kato teb e imalo, ima i shte ima. Wsushnost wajnoto za men e, che ne me gree osobeno. :) Kakwo da ti pojelaq oswen uspeh s NetWLan :>



Тема Re: Компетентно мнениенови [re: korio]  
АвторAuckland (Нерегистриран)
Публикувано18.09.03 10:59



Dragi mi korio estestveno che vi BJAH klient no veche ne sam ot blizo 2 sedmici samo che po teftera koito vodite tam ne se e spomenavalo moito ime ako iskash pitai Ilko v Pantudii dali ne sam vi bil klient a za vuprosnata dama za sega do 15.10 ste i spestja imeto za da ne i suzdadesh izlishni problemi no ti obestavam che na 15.10 ste se pojavi imeto i v tozi forum !!! toest kogato se otkaze ot uslugite vi i se prehvurli kum netwlan :}
za tova koi kakvo kak znaesh zasto ti imam li4en zub no tova njama nisto obsto s postinga mi tuk az ne pluja teb tuk a firmata v kojato rabotish !!!
a i za Linux nai malko ti mojesh da mi govorish neznam koi kakvo ti e kazal no dai da napravim edno sustezanie ako iskash i togava ste se vidi koi kogo mislja che togava ste razberesh mnogo nesta koito za sega ne sa ti izobsto jasni :}



Тема Re: Компетентно мнениенови [re: Auckland]  
Авторkorio (Нерегистриран)
Публикувано18.09.03 12:15



Last posting for this topic...
Nikoga ne sum i nqma da si merq pishkata :> Typo e, i e izlishno gubene na wreme



Тема Re: Мнение за следния доставчик.....нови [re: ^Kj^TRN]  
АвторArenaNet (Нерегистриран)
Публикувано19.09.03 15:04



Neznam kakuv mi e neta ama imam dostatuchno abonati , a i na den vkluchvam tolkova kolkoto vie ne vkluchvate za cial mesec. Тupoto ti mnenie izobshto ne me kasae. A i ne vijdam kak e vazmojno prudlio kato tebe na koito vsichkite abonati se premestiha pri men da me naricha lamer. Osven tova ne razbiram onzi duhach eXuser kakvo jelae sled kato sobsvenoruchno go izritah ot mrejata poneje e goliam plashtach. Interneta struva pari dragi moi.Haide momceta badete zdravi i se ebete v dupetata.



Тема A ETO IA I ISTINATAнови [re: korio]  
АвторPADRE (Нерегистриран)
Публикувано19.09.03 22:19



Nasitina e prekrasno che se e otvorila tazi tema tuka,tova nesamneno
oznachava che Arena.net pochva da nastapva malkite mrejarcheta i
pokrivaiki se v poslednite ostataci ot tiahnite mrejichki zapochvat
da blijat nasineni dupeta i da liat kato biasni pseta
Tuka e redno da prilojim edni neosporimi fakti za da poasnim na vsichki
za kakvo ide rech i zashto sa se rasbesneli malkite sabratia:
zashtoto dokato kolegite mini mrejari biaha po chernomorieto kam ARENA.NET
se prisaediniha tehnite` dovolni ` klienti kakto sledva v % :
1. ot `real.net - 60%` drugite 39% gi ochakvame do kraia na godinata !!!
poiasnenie - propuskam 1% zashtoto trite lapeta ot gordost sigurno she
ostanat bez net , no i tova e do vreme kato porasnat she poumneiat !
2. ot NETWLAN -25% + 1 INTERNET CLUB , CHIITO SOBSTVENIK IASNO OSAZNA CHE KAM ARENA.NET MOJE DA POLUCHAVA POVECHE ZA MNOGO PO MALKO PARI!!!
3. ot UNITED-NET - 80-90% no za RAZSADNIKA !! v zonata ne sme im vzimali
abonati zashtoto tam niamame pokritie no ni se obajdat klienti ot tam s
pitane koga shte ima nai posle vazmojnost da se vkluchat imenno v ARENA.NET
Koito ne viarva moje da zapoviada za edin den v ofisa ni za da razbere che
ima jelaeshti da se vkluchat ot absolutno vsichki chasti na stolicata - koeto
nesamneno opravdava golemia strah na malkite okolo nas i sa pravi ,
zashtoto procentite izlojeni gore se uvelichavat vseki den i ARENA.NET
SKORO SHE POCHUKA I NA TIAHNATA VRATA !!!!!
Za tova preporachvam na kolegite da se hvanat da porabotiat ,vmesto
da misliat po cial den kak da podlivat vodica na hora koito se trudiat i
ne obrashta vnimanie na malkite neshta kakvato e konkurenciata naokolo.
Blagodaria za vnimanieto .



Тема Re: A ETO IA I ISTINATAнови [re: PADRE]  
Автор ^Kj^TRN (Surecom)
Публикувано19.09.03 22:38



пари ли? я си припони нещо:
"Добрият интернет струва пари"? а това за абонатите...60% от моята мрежа са дале4 дале4 по-малко от тези които загубих докато бях 2 месеца на плажа...ама да ти кажа слабо ме интересува ;-)

The Real Net - The Real Internet Provider



Тема Re: A ETO IA I ISTINATAнови [re: PADRE]  
Автор Netwlan (Провайдър)
Публикувано19.09.03 22:45



E падре успокой топката с малките доставчици да не споменавам факти, че арена.нет до съвсем скоро бяха клиенти на NETWLAN и какви 25% от мойте клиенти са минали към теб след като ние нямаме нито един отказал се краен клиент през последните месеци. Що се отнася до клуба на пантуди в Разсадника той не ни беше клиент доста преди да се върже към вас.
По-скоро ако бях на твое място щях да се притеснявам за собствените си абонати понеже вече имам обаждане от желаещи в собствения ти блок.
A до края на месец октомври в разсадника няма да остане нито един блок в който да нямаме връзка. Дори подбиването на цените няма да те спаси може да бъдеш сигурен в това.


Добрия Интернет струва пари!!!


Тема Re: Мнение за следния доставчик..... [re: !]  
АвторRaCeR-EmiNeM (Нерегистриран)
Публикувано19.09.03 23:54



q drasni e-mail kude si to4no v kvartala 4e si tursq s koi da delkam lana
racer_eminem@yahoo.com




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.