Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:30 13.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Мнение за следния доставчик.....нови [re: ghrrrr]  
Автор ^Kj^TRN (Surecom)
Публикувано12.09.03 22:38



mm taka lI? moga da ti pratq SEGA 4ovek ot moqta mreja da vidi6 kakvo 6te ti kaje za net-a... a ako iska6 pogledni svircho.com.. "bate" i tova 4e sum maluk ne ozna4ava ni6to.. tova 4e mi napomnq6 4e sum maluk ozna4ava 4e se sravnqva6 s men....

The Real Net - The Real Internet Provider



Тема Re: Мнение за следния доставчик.....нови [re: ^Kj^TRN]  
Автор ^Kj^TRN (Surecom)
Публикувано12.09.03 22:39



a i 6te q psuvam taq tupa lamer-ska PREJDA kolkoto si iskam

The Real Net - The Real Internet Provider



Тема Re: Мнение за следния доставчик.....нови [re: ^Kj^TRN]  
Авторa (Нерегистриран)
Публикувано13.09.03 11:00



az se chudeh dali da si puskam pri tia, ama taka kato gledam niama da stane
zna4i navlizat novi taka li? skoro li shtoto mi pisna da chakam
koi sa ako znae6 site please kaji



Тема Re: Мнение за следния доставчик.....нови [re: ExUser]  
АвторXmartiX (Нерегистриран)
Публикувано14.09.03 13:30



:) ExUser predstavi se koi si i mu go kajesh tova v liceto na "lame administratora". Qvno osven da bulvash gluposti i obidi skrit zad anonimnostta ExUser drugo ne mojesh. Tona ti mi govori dostatuchno shto za chovek si.

p.s. ne zaslujavash i tova vnimanie...



Тема Re: Мнение за следния доставчик.....нови [re: XmartiX]  
АвторExUser (Нерегистриран)
Публикувано14.09.03 20:57



Не видях някой от вас да се е регистрирал за да обвинявате мен в анонимност и без да влизам в подробности съм изложил само факти нито ми се занимава нито имам време за разправии по форумите. Що се отнася до това което мислите за мен въобще не ме интересува понеже в случая е по важно какво мисли клиента за доставчика, а не обратното.
Все пак благодаря ви, че ме научихте да не се хващам вече на оферти за балъци.



Тема Re: Мнение за следния доставчик.....нови [re: ExUser]  
Автор ^Kj^TRN (Surecom)
Публикувано14.09.03 21:50



в момента тече изграждане на две НОВИ КАЧЕСТВЕНИ мрежи в Разсадника. Пиши ми на kingofjockeys at abv.bg

The Real Net - The Real Internet Provider



Тема Компетентно мнениенови [re: ^Kj^TRN]  
АвторДивчo (Нерегистриран)
Публикувано15.09.03 07:00



Да бе да, мнооооо си прав :))))
АренаНет си зимали тирнета от Евро.Нет, а пък
АренаБГ.ком си зимали тирнета от Хедофф, които си зимали от Евро.Нет

Аз имам инфо, че си зимат 100 мегабита пиарингЪ + 1 Мегабит тирнет!



Тема Re: Компетентно мнениенови [re: Дивчo]  
Автор ^Kj^TRN (Surecom)
Публикувано15.09.03 17:07



господин компетентно мнение.. незнам какво инфо имаш но с най-елементарната команда
tracert(pod win) i traceroute(linux) можеш да видиш кои откъде взима.... но маи ти и нея не я знаел..и уточни кои бил взимал 1mb international за да те разубедя че са те излали като ти кажа колко струва

The Real Net - The Real Internet Provider



Тема Re: Компетентно мнениенови [re: ^Kj^TRN]  
АвторXmartiX (Нерегистриран)
Публикувано15.09.03 19:56



Ne moga da razbera teb kakvo te interesuva tova koi kakvo vzima ot koi go vzima i kolko vzima. Do kolkoto razbiram ti se opitvash da pravish lan mreja, zashto vmesto da pluesh po konkurenciqta ne se zaemesh s neshto po-gradivno, koeto naistina shte ti pomogne da im se protivopostavish. Tova edva li e nachina da privlechesh novi klienti.
Govorish mi za mail serveri "united net.. smeshnici.. arena.net - също.. в района скоро ще навлезнат два доста по сериозни доставчка.. с mail сървър и доста по-нормални цени(а не некякви или фантазьорски или космически)..........." , a ti samiq oshte si at abv.bg :) che tova li ti e kriteriq za seriozen dostavchi hahaha, ako stava duma za tova korio moje da pusne mai server za po malko ot 20min. Za razlika ot teb koito si at abv.bg. Predlagam ti da porasnesh malko i da prestanesh da se pravish na mnogo velik zashtoto takiva kato teb sum gi vijdal i predi.
Govorish mi za ping i za traceroute, che bila (linux) komanda :))
Govorish mi za lameri! Tochno ti li :) govori za sebe si

Az lichno ako jiveeh v rasadnika nqmashe da polzvam tvoite uslugi, zashtoto edva li chovek, koito po-cql den se zanimava s klevetene na konkurenciqta si moje da predloji neshto kachestveno.

p.s. mnogo ti blagodarq, che ni otvori na traceroute i che traceroute bila linux komanda. toq forum ima nujda ot korifei kato teb :)



Тема Re: Компетентно мнениенови [re: XmartiX]  
Автор ^Kj^TRN (Surecom)
Публикувано15.09.03 20:31



"
root@net_server:/# tra
traceroute trafshow trap
"
а бе ти защо не вземеш да се регисрираш ? ако искаш мога да ти направя mail
AZ.SUM@svircho.com..... за да го попълниш в регистрационната форма... това че плюя по конкуренцията e съвсем отделено. имаше питане какво мислим за този доставчик аз си изказах мнението!!!а по въпроса дали правя нещо за да ми се разшири мрежата- не е твоя работа....пиши ми на кй ат сжирцхо.цом ако имаш някакви въпроси.. анонимния...

The Real Net - The Real Internet Provider




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.