Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:55 15.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Не ползвайте LAN от Бол.бг  
АвторДa ви eбa мaйkaтa (Нерегистриран)
Публикувано07.09.03 09:12



Не ползвайте LAN достъпа от Бол.бг. В 20-30 % от времето Интернет изобщо няма. Когато го има скоростите са трагични. В чужбина ако скигнеш 2-3 К е щастие. Обикновено обаче все едно ползваш ония старите 14,4 К аналогови модеми дето ти броят байтовете един по един. Вътрешната връзка с България е малко, но само малко по-добра - 3-4 К ако имаш късмет. А прехваления им free-сървър дето можело от него да точиш на половин мегабит, не може да вдигне и 10 К. Като им се обадиш на поддръжката обикновено ти говорят глупости и се прехвърлят от един на друг. В крайна сметка всичко опира до някакво мистично име "Митко", който можел да реши всички проблеми. Не го знам този какъв им е там - главен сисадмин или нещо друго, но досега с него не съм успял да говоря. И нито един проблем не ми е решен като хората.
Яд ме е, че им се вързах на обявите и си прокарах тъпия им LAN като си продадох кабелния модем. Там поне връзка имаше почти постоянно, а бъгарския достъп качваше до 30-40 К без проблем.



Тема По-добре своята.нови [re: Дa ви eбa мaйkaтa]  
Авторuser (Нерегистриран)
Публикувано07.09.03 10:32



Много ми е лесно да те оборя като техен потребител, защото при мен нещата си работят и не знам изобщо кой им работи в поддържката - Митко, Минко, Милко, Миско или нещо друго.

Тъкмо мислех да ти повярвам, ама ти видях името. По-добре свърши тази работа със своята, ако разбира се имаш такава, защото липсата на възпитание вероятно се дължи на липсата на майка.



Тема ТРИЙТЕ ТЪПОТИИТЕ НА ЛЕВАЦИТЕ!нови [re: user]  
АвторMOДEPATOPE! (Нерегистриран)
Публикувано07.09.03 10:54



Освен, че писаното от псувача е тенденциозно и неверно е и тъпо. Ми трийте ги тия леваци. Аз съм с ЛАН към бол от 1,5г и са перфектни-никакви проблеми при отлични скорости.



Тема А от ФАСТБГ може ли?нови [re: Дa ви eбa мaйkaтa]  
АвторГoшo (Нерегистриран)
Публикувано07.09.03 11:45



И между другото, кво направихте със суичовете?



Тема Re: А от ФАСТБГ може ли?нови [re: Гoшo]  
Автор ^Kj^TRN (Surecom)
Публикувано07.09.03 22:32



буахахаха тая switch-ove...

The Real Net - The Real Internet Provider



Тема И аз пострадах, минах на безжиченнови [re: Дa ви eбa мaйkaтa]  
АвторПeтko (Нерегистриран)
Публикувано08.09.03 09:11



И при мен услугата на Бол.бг беше под всякаква критика. Чудих се дали да си взема през кабелната телевизия или безжичен. Избрах безжичния, защото при него връзката ми е директно към по-голям доставчик. По-скъпо е, но ти препоръчвам това да направиш. А за другите - не се хващайте на евтините оферти на Бол.бг, защото после и без това ще си прокарате нещо друго.



Тема Re: ТРИЙТЕ ТЪПОТИИТЕ НА ЛЕВАЦИТЕ!нови [re: MOДEPATOPE!]  
АвторУмниk (Нерегистриран)
Публикувано09.09.03 08:54



Интересно че още не е изтрито твоето мнение...



Тема Цялата им работа е такаванови [re: Умниk]  
АвторИвaн (Нерегистриран)
Публикувано09.09.03 18:17



А скарайте се сега тука чие мнение трябва да се трие и чие да остане. Много интересно по тези форуми се получава отклинение от темата...
Всъщност за да не се отклонявам и аз, исках да кажа, че Бол.бг по принцип са си такива - такъв им е и dial-up-а, и няма какво да се учудвате от проблемите.



Тема Благодарянови [re: Дa ви eбa мaйkaтa]  
АвторЖopo (Нерегистриран)
Публикувано10.09.03 09:52



Благодаря за предупреждението. Точно се чудех дали да си прокарвам от тях. Добре че го има този форум, че иначе аман от всякакви тарикати и мошеници в тая държава.



Тема Re: Цялата им работа е такаванови [re: Ивaн]  
АвторCтeфaн (Нерегистриран)
Публикувано11.09.03 21:10



Не прави генерални изводи от личен опит. Не отричам, че може и да си прав, но нали разбираш какво имам в предвид...



Тема Re: Не ползвайте LAN от Бол.бгнови [re: Дa ви eбa мaйkaтa]  
Авторir (Нерегистриран)
Публикувано13.09.03 11:01



Pich kazi kyde se namirash kakva usluga polzvash i tn. Nemoje horata da si praviat greshni izvodi ot anonimni psuvni nali?



Тема Re: Не ползвайте LAN от Бол.бгнови [re: Дa ви eбa мaйkaтa]  
Автор Hиkoлaй (експерт)
Публикувано13.09.03 18:47



За съжаление доброто качество на интернета, предлаган от тази фирма на крайни потребители по лан е само минало, поне що се отнася до мен и други клиенти които познавам. Жалко е че някой там е позволил това да стане, а хубавото е че този сектор се развива сравнително бързо и дори в момента на места да няма алтернатива /какъвто е случая с мен/, в обозримо бъдеще може да се очакват други доставчици. Дано това стане час по-скоро, за мен тази фирма е въздух под налягане, съдейки от това което получавам като услуга от тях.



Тема Re: Не ползвайте LAN от Бол.бгнови [re: Hиkoлaй]  
АвторПeтя (Нерегистриран)
Публикувано14.09.03 21:38



Не знаех, че преди са имали добро качество. Аз винаги съм чувала само лоши неща за Бол.бг.



Тема качеството им е добро.нови [re: Пeтя]  
АвторПeтьo (Нерегистриран)
Публикувано14.09.03 21:48



Аз ги ползвам, а не слшам глупостите на завистниците. Добро си е качеството.



Тема Re: качеството им е добро.нови [re: Пeтьo]  
АвторПeтя (Нерегистриран)
Публикувано15.09.03 18:54



Ти в кой квартал си?



Тема Re: качеството им е добро.нови [re: Пeтя]  
Авторkuncho (Нерегистриран)
Публикувано15.09.03 19:10



в никой квартал не е... по-скоро пише от офиса на БОЛ.БГ, както обикновено се случва



Тема Re: качеството им е добро.нови [re: kuncho]  
АвторKoня (Нерегистриран)
Публикувано16.09.03 10:10



това наистина е редовен номер. този форум е безплатно място за реклама на много фирми.



Тема Re: качеството им е добро.нови [re: Koня]  
АвторИвaн Mилeв (Нерегистриран)
Публикувано17.09.03 22:32



ебати и рекламата - само негативни мнения...



Тема Re: качеството им е добро.нови [re: Ивaн Mилeв]  
АвторPotrebitel na BOL (Нерегистриран)
Публикувано19.09.03 05:10



Не те знам дали наистина си им клиент, но не ми приличаш на такъв. Ти какво искаш? За 25 лева да получаваш мед и масло от крана на чешмата ли? Аз съм с БОЛ от много време и съм СРАВНИТЕЛНО доволен. Вярно е, че понякога нещата се забозват, но досега е имало ЕДИН-ЕДИНСТВЕН случай, в който те си бяха виновни. А не съм обикновен потребител, ами претенциозен и с познания. След като за толкова години съм още при тях, а съм пробвал и други, значи има защо. Не си пиша името нарочно, за да не почне някой да изследва моята организацията, защо е вързана към БОЛ, как е вързана и т.н. - писнало ми е от оферти на нелоялната конкуренция.
Факт е, че съм пробвал поне 10 доставчици от големите (е-карт, например), но не съм видял особена файда.
Единствената ми забележка е, че нямат 24-часова поддръжка. Но пък досега ми се е случвало само 2 пъти да ми трябва техническа помощ след полунощ - аз съм нормален човек и тогава обикновено спя.

Писнало ми е да чета измислени теми в този клуб. Но това си е типично за България - всеки се опитва да прецака конкуренцията с нелоялни методи. 100 пъти написаната лъжа в този клуб я прави истина. Случвало ми се е да си говоря с познати, които НЕ СА ползвали БОЛ, но убедено твърдят "Ама аз прочетох в Интернет нещо кофти за услугите им".

Но пък ако нямаше такива хора, вестник "Шок" нямаше да се продава, нали?



Тема Re: качеството им е добро.нови [re: Potrebitel na BOL]  
АвторИвaн (Нерегистриран)
Публикувано19.09.03 22:43



Ти си уникален случай вероятно.



Тема Re: качеството им е добро.нови [re: Ивaн]  
Автор ir (01010111)
Публикувано20.09.03 18:08



Писането на глупости явно за някои е спорт.



Тема Re: качеството им е добро.нови [re: ir]  
АвторИвaн (Нерегистриран)
Публикувано22.09.03 23:47



точно казано



Тема Re: Не ползвайте LAN от Бол.бгнови [re: Дa ви eбa мaйkaтa]  
АвторЖeko (Нерегистриран)
Публикувано24.09.03 13:15



И аз не съм доволен!



Тема аз пък съм доволен!нови [re: Жeko]  
АвторДoбpи Бo (Нерегистриран)
Публикувано24.09.03 16:06



Супер са!

А това, че пишем анонимно тука с други хора, това си е от нас!



Тема Re: аз пък съм доволен!нови [re: Дoбpи Бo]  
АвторCлaви (Нерегистриран)
Публикувано26.09.03 10:18



И аз мисля, че Интернетът им е добър. Не че е добър сам по себе си, но е най-доброто което те могат да постигнат. Така че не бъди саркастичен...



Тема Re: аз пък съм доволен!нови [re: Cлaви]  
АвторTaтko Интepнeт (Нерегистриран)
Публикувано26.09.03 14:52



Ти, Слави, си гледай шоуто, остави на мен да преценявам кога Интернетът е добър, кога - не.
Аз си ползвам редовно - 3 пъти дневно БОЛ и съм достигнал до степен пристрастяване - ако скоростта на download е по-малка от 10 Мб/сек, веднага звъня и се оплаквам!
Вярно е, че съм на оптика до тях, така че това сигурно има значение, но въпросът е принципен - не ми се е случвало да нямам връзка.



Тема Re: аз пък съм доволен!нови [re: Taтko Интepнeт]  
АвторCлaви (Нерегистриран)
Публикувано28.09.03 11:22



Аз не съм Слави Трифонов. Предполагам не си мислиш, че в държавата има само един с това име.



Тема Re: Не ползвайте LAN от Бол.бгнови [re: Дa ви eбa мaйkaтa]  
Авторбoли (Нерегистриран)
Публикувано29.09.03 09:43



Този постинг е анти-реклама на бол.бг и предлагам да се изтрие.



Тема Re: Не ползвайте LAN от Бол.бгнови [re: бoли]  
АвторЦeнзop (Нерегистриран)
Публикувано30.09.03 00:31



Нека си прави реклама човекът бе...



Тема Re: Не ползвайте LAN от Бол.бгнови [re: Цeнзop]  
АвторДa (Нерегистриран)
Публикувано30.09.03 23:18



Правилно - долу всякаква цензура...



Тема Re: Не ползвайте LAN от Бол.бгнови [re: Дa ви eбa мaйkaтa]  
АвторПoтpeбитeл (Нерегистриран)
Публикувано02.10.03 00:04



Много точен постинг - тия от бол.бг са пълни некадърници...



Тема по-големите некадърници са туканови [re: Пoтpeбитeл]  
АвторДoбpи (Нерегистриран)
Публикувано02.10.03 06:08



Ето, оня над мен е такъв - "потребителят" Добри.



Тема Re: Цялата им работа е такаванови [re: Cтeфaн]  
Авторasdasdasddd (Нерегистриран)
Публикувано02.10.03 13:46



ne se obijdaite,no temata e mnogo tapa...shte nakaram admina da ia iztrie ei segichka myxaxxa (ne se obijdaite)
MAIKA VI EBANATA TAPI PEDFERASI SHE EBA V PUTKATA NA LANA VI SHE EBA



Тема Re: аз пък съм доволен!нови [re: Cлaви]  
АвторCъчyвcтвиe (Нерегистриран)
Публикувано06.10.03 12:31



Голяма простотия е да се съди за хората по имената им, оклепани от някой друг...



Тема Re: Не ползвайте LAN от Бол.бгнови [re: Дa ви eбa мaйkaтa]  
Автор Delwin-Модератор (niakakuv si tam)
Публикувано06.10.03 16:48



Надали има още какво да се каже по темата.

Microsoft Certified Double Clicker



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.