Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:54 26.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Въпрос към BOL.BGнови  
Автор Evichka® (непознат)
Публикувано01.09.03 10:44



Здравейте БОЛ,
въпросът ми е КОЛКО време ви трябва, за да разберете дали можете да пуснете ЛАН на някого и съответно КОЛКО, за да го направите.
Защото преди 4 седмици, ако не и повече съм подписала договор, което предполагаше за него момент 80% сигурност, че ще стане. 2 седмици никой не се свърза с мен. След като се обадих и ми казаха, че ставало, но да съм се обадила след като се върна от море. Ето днес се обаждам и ми казват, че към края или другата седмица ще ми кажат....Е?!?
Мислите ли, че човек, които иска да ползва този интернет за работа /пък и няма значение дали е за работа/ трябва да ви чака 1 месец?

Евелина Стоева



Тема Re: Въпрос към BOL.BGнови [re: Evichka®]  
Автор TPECKATA (разболяващ)
Публикувано01.09.03 15:52



Споко, може и още месец да почакаш - те сега "проучват техническа възможност" и "събират заявки"... в "процес на проучване" са демек - виж от страницата им ако си попълнила онлайн заявка.

Аз затова плюя и жупел... щото очаквах, че София като по-голям град от Варна ще има повече възможности за интернет доставчици, повече конкуренция и т.н.
Къде ти...

След като размених писма с няколко доставчици (няма да споменавам имена) стигнах до извода, че или трябва да си платя изграждането на Лан до мен, или да наема линия от БТК, или да се вържа към CaTV
По икономически причини избрах CaTV...
...и само се надявам да са като МНЕТ във Варна...

Пък иначе живот и здраве - може и линия от БТК да наемем... щом трябва...

"— Треска те хваща, а? — шепнеше тихо, с подмигване бай Ганьо"
БАЙ ГАНЬО СЕ ВЪРНА ОТ ЕВРОПА

Редактирано от TPECKATA на 01.09.03 15:53.



Тема Re: Въпрос към BOL.BGнови [re: TPECKATA]  
АвторNe (Нерегистриран)
Публикувано01.09.03 22:45



Не се притеснявай!
Сега имат промоция, може да те включат безплатно - а може и да не те включат!



Тема Ха-ха :)нови [re: Ne]  
Автор Evichka® (непознат)
Публикувано02.09.03 13:44



Те като искам да си платя не могат да ме включат, какво остава иначе.



Тема Re: Ха-ха :)нови [re: Evichka®]  
АвторNoMercy (Нерегистриран)
Публикувано02.09.03 22:04



То на ли знаеш сиренето не е без пари ама как някои го дават без пари и аз още се чудя:)



Тема Re: Въпрос към BOL.BGнови [re: Evichka®]  
АвторДoroвop (Нерегистриран)
Публикувано02.09.03 22:18



Бе и аз имам договор, но никъде не пише 80 % гаранция. Сигурна ли си, че за същото нещо говорим?



Тема Re: Въпрос към BOL.BGнови [re: Evichka®]  
АвторEquinox (Нерегистриран)
Публикувано03.09.03 14:38



Значи,
ако още не са ти пуснали нет от bol:
1. Тия дни дочух че fastbg.net са си намерили десетина суича /с фактура/.
2. Ако живееш в центъра, шансът fastbg /или който да било друг/ да ти пуснат нет е несравнимо по-голям, отколкото bol да те "уважат" - не си първия техен желаещ, който чака с месеци включване /и това е писано доста в този форум/.
3. Че имаш договор с bol - прекрасно. Сигурно обаче не си го чела - убеден съм че срок за пускане няма, а дори и да има и те да не са го спазили - съди ги ако щеш. Но сигурно има клауза, в която ти ще им платиш неустойка, ако се откажеш.
3. Половината от бележките тук ми намирисват да са произлезли от ръката на bol. Улавя се специфичната тяхна ирония:
---"То на ли знаеш сиренето не е без пари ама как някои го дават без пари и аз още се чудя:)" - добрите дават сиренце аванта,а ти - хем го искаш без пари хем коментираш? Мдааа...
---"Бе и аз имам договор, но никъде не пише 80 % гаранция. Сигурна ли си, че за същото нещо говорим?"-- Бе тоз пък юнак/юначка - като има договор, май и него/я не са ги включили! Ама не протестират като тебе! Така трябва! Абе ти чела ли си изобщо договора? А?
---"Не се притеснявай!
Сега имат промоция, може да те включат безплатно - а може и да не те включат!"--- Мдааа - сиренето без пари. Мама на тати също пуска вече без пари. Ето иронията - и правилно - с пари и без пари МОЖЕ ДА НЕ ТЕ ВКЛЮЧАТ! Bol са уважаващи себе си фирма. Може другите да не ги харесват, ама те си се кефят.

Дерзай! И не приказвай много - просто им звънни пак. Може пък да те включат.



Тема Re: Въпрос към BOL.BGнови [re: Equinox]  
Автор Evichka® (непознат)
Публикувано03.09.03 16:19



Ами прави сте, че в договора не пише до колко време ще ме включат, той по-скоро се отнася за момента, в който вече имам нет от тях. Просто си мислех, че като ти кажат, че имат възможност да ти пуснат нет, това не означава необозримо бъдеще...Яд ме е, че загубих 1 месец да ги чакам. Пък и очевидно аз съм им посмедна грижа, май че има хора, които чакат вече над 3 месеца ;)). Аз вече си намерих друг вариант, така че живи-здрави!



Тема em, to [re: Equinox]  
Автор Polymorph (generic)
Публикувано03.09.03 19:06



така се почва flame war. дочуваш нещо за fastbg и хайде наште...



Тема Re: Въпрос към BOL.BGнови [re: Equinox]  
Автор ^Kj^TRN (Surecom)
Публикувано04.09.03 15:33



доста тъпо? можеше ли поне малко да прикриеш че си човек на фаст БГ ШИТ???


zna4i.. ako nikoi ne ti e pusnal net v krasna polqna
1. tiq dni do4uh 4e sa si vzeli 8 switch-a ot remot + 1 16 portov... ako iska6 mogat da te vklu4at
2. NO COMMENT!

The Real Net - The Real Internet Provider




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.