Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:12 15.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Покана за разговор с LAN-операторитенови  
Автор Mитko (www.bol.bg)
Публикувано05.08.03 15:41



Колеги,

Както може би знаете,

е в процес на издаване на индивидуална лицензия за изграждане, поддържане и експлоатация на обществена далекосъобщителна мрежа за предаване на данни на територията на град София. В тази връзка ние проявяваме интерес към изграждане, съвместна експлоатация или закупуване на съществуващи кабелни мрежи (LAN).

Ако вие сте оператор на кабелна мрежа в някой от тези райони:

Стрелбище, Бели Брези, Хиподрума, Мотописта, Борово, Изток, Лозенец, център

или на мрежа с над 30 абоната в друг район, можете да ни потърсите за неангажиращ с нищо предварителен разговор на телефон 9809666 или на адрес bol @ bol.bg.

Конфиденциалността се гарантирана с подписване на NDA (Non-Disclosure Agreement) преди започване на разговорите по същество.

Димитър Ганчев
управител на

P.S. както вероятно сами разбирате, вероятността да отговоря на съобщение по тази тема във форума е минимална.



Тема Re: Покана за разговор с LAN-операторитенови [re: Mитko]  
Авторsvinko (Нерегистриран)
Публикувано05.08.03 23:32



еша бе пич ами немогат ли и другите да си изкарат лицензия ами трябжа да минават към тебе те да не са малоумници



Тема Re: Покана за разговор с LAN-операторитенови [re: Mитko]  
Автор Netwlan (Провайдър)
Публикувано06.08.03 02:22



Хехее нали не си въобразяваш, че БОЛ ще са единствените с лиценз 10000лв не са чак такива пари че да тичат всички при бате Митко да ги опази от КРС.


Добрия Интернет струва пари!!!


Тема Re: Покана за разговор с LAN-операторитенови [re: Mитko]  
Автор Herzog (пич та дрънка)
Публикувано06.08.03 14:54



Интересно звучи..............

По-добре безделник от колкото без празник!:))


Тема Re: Покана за разговор с LAN-операторитенови [re: Netwlan]  
Автор Mитko (www.bol.bg)
Публикувано06.08.03 17:07



Май не си ме разбрал правилно. Закупуването на готова мрежа е само единият, а не единственият вариант. Ако не купим съществуваща мрежа в рамките на месец-два, ще правим нова. Всеки е свободен да прецени какви търговски рискове е готов да поеме.

Единственото, на което ви обръщам внимание е, че разпространението на мрежата ни вече няма да се ръководи от постъпилите заявки, а ще се планира стратегически без оглед на наличието или отсъствието на конкуренция. Досегашната схема "правим мрежа където има много заявки" беше успешна, но просто й мина времето. Новата стратегия е "правим мрежа в цял квартал, а клиентите сами ще ни изберат".

Митко



Тема Re: Покана за разговор с LAN-операторитенови [re: Herzog]  
Автор Maxee (разбирач)
Публикувано06.08.03 19:39



Дам, много интересно звучи ... "клиентите сами ще ни изберът..."

ако искаха те и сега щяха да ви избират ... ако ще и цяла София да обесите в кабели пак ще ви се наложи да подобрите съотношението пари качество ... или поне да предложите такива услуги, които да са търсени и съответно купувани

Аз като прост клиен ще съм много щастлив, ако се стигне до там, че да ползвам по - добра услуга от сегашната ...

Конкуренцията е каймаче за клиентите ... както искате му казвайте =)

ПИШЕТЕ НА КИРИЛИЦА


Тема Re: Покана за разговор с LAN-операторитенови [re: Maxee]  
Автор Mитko (www.bol.bg)
Публикувано06.08.03 20:36



Както вече казах, всеки е свободен да поема каквито търговски рискове прецени за нужно. Щом преценяваш, че има риск в твърдението, че клиентите ще ни изберат - поеми този риск и може да спечелиш.

Само ще ти обърна внимание да обмисляш внимателно изразите, които използваш. Изразът "съотношение цена/качество" означава, че цената се дели на качеството и се сравнява така полученото число (съотношение). Струва ми се, че под този израз ти разбираш просто "по-ниска цена", а това съвсем не е едно и също. Аз имам достатъчно силна увереност, че клиентите харесват съотношенията (защото при нас са повече от едно), които им предлагаме. Струва ми се също така, че като цяло имиджът на нашите услуги е положителен, а този на конкурентите от кварталните мрежи и дори кабелните телевизии е силно отрицателен. Забележи - не говоря за качеството им, а за имиджа, т.е. какво смятат клиентите за тях. Така че при равни други условия според мен изборът е ясен. Но това си е мое мнение и поемам риска да се окаже, че греша.

Митко



Тема Re: Покана за разговор с LAN-операторитенови [re: Mитko]  
АвторneO (Нерегистриран)
Публикувано06.08.03 22:49



Абе всичко хубаво, ама защо не отговаряте като Ви пиша на майла? Все тая, ще се обадя по телефона.
Поздрави, [neO]



Тема Re: Покана за разговор с LAN-операторитенови [re: Mитko]  
Авторнekoи cи (Нерегистриран)
Публикувано07.08.03 00:26



Аве погледанах Ви цените и определено не са по-добри от някои други доставчици. Висока такса за свързване и ...

Е в сравнение с някои са добри де, но не и от моя ....

Ако искате повече клиенти измислете още по-ниски цени, за хора, които искат да са в интернет, но не исакт да плащат много и не свалят като луди. Аз лично не правя много трафик...



Тема Re: Покана за разговор с LAN-операторите [re: нekoи cи]  
Авторнekoй cи (Нерегистриран)
Публикувано07.08.03 00:39



Всъщност гледам кат заспал в този час.

Таксата за свързване не ми харесва 70 лв. Вариант 3 е добър.

128KBps калко бита в секунда е?


Да живее конкуренцията и да падат цените




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.