Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:10 17.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема KOJ DA IZBERA ZA LAN???нови  
Автор divna_ (непознат)
Публикувано25.07.03 17:16



ZDRAVEJTE:))
KAJETE MOLJA, KOJ DA IZBERA ZA LAN, BOL.BG ILI REDNET?



Тема Re: KOJ DA IZBERA ZA LAN???нови [re: divna_]  
Авторlan4o (Нерегистриран)
Публикувано25.07.03 17:27



Mene, mene ... izebri mene !!! .... oistavi gi tia ....



Тема Re: KOJ DA IZBERA ZA LAN???нови [re: divna_]  
Авторda (Нерегистриран)
Публикувано25.07.03 17:57



Кои са тези реднет???



Тема Re: KOJ DA IZBERA ZA LAN???нови [re: da]  
Авторdivna_ (Нерегистриран)
Публикувано25.07.03 19:31



ne znam koi sa rednet, moje bi sa novi, no gi ima v borovo:)



Тема Re: KOJ DA IZBERA ZA LAN???нови [re: lan4o]  
Авторdivna_ (Нерегистриран)
Публикувано25.07.03 19:35



MMMMMMMMDOBRE, NO IMAM PRETENCII ZA NEOGRANI4EN IIIIIII SKOROSTA...



Тема Re: KOJ DA IZBERA ZA LAN???нови [re: divna_]  
Авторda (Нерегистриран)
Публикувано25.07.03 20:43



Щом никой не ги знае, по-добре ги избягвай.



Тема Re: KOJ DA IZBERA ZA LAN???нови [re: da]  
Авторdivna_ (Нерегистриран)
Публикувано26.07.03 10:05



njamam goljam izbor, stava vapros za borovo, a nali vijda6 horata kazvan `lan v borovo, takova jivotno nema`:))), a i v sa6toto vreme ne 4uvam hubavi ne6ta za bol.bg?:)



Тема Re: KOJ DA IZBERA ZA LAN??? [re: divna_]  
Авторne (Нерегистриран)
Публикувано26.07.03 11:37



Ако не чуваш нещо добро за някого в България, значи той/тя си върши работата както трябва и засяга много интереси.



Тема Re: KOJ DA IZBERA ZA LAN???нови [re: ne]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано27.07.03 14:57



mda predimno interesite na klientite si.
xaxaxa.
Osobenno kogato stava duma za bol.bg :"))
Vij gi tiq red.net otkade si vzimat net-a i po kakyf nachin. Naeta liniq, optika ili wireless. Ako e poslednoto shte sa na edno diridje s bol.bg.
Ako nema rima udari ma :"))



Тема Доволен съм от Бол.бгнови [re: xxx]  
АвторByйчo (Нерегистриран)
Публикувано27.07.03 16:53



От повече от година съм абонат на ЛАН мрежата на бол.бг, в Младост-1 съм, на най-слабата скорост, трафик до 100МБ за 5 $, домашен потребител и т.н. виж в таблицата с тарифните им планове. Тоест потребявам най-непретенциозната им ЛАН услуга.
Какво показа практиката?
Към Бг интернет скоростта е над 100 незнамкаквоси, към чужбински нет не е под 40-50.
Качество на услугата? За този период да се е случило 2-3 пъти да нямам връзка с нета за по 2-3 часа. Рестартирам сървъра, който аз захранвам с ток и обекновено се оправя. Самият сървър май се рестартирал при забивка. За една година само веднъж викнах техници-да сменят суичове с хъбове или обратното-не помня. След подмяната, която стана по тяхна инициатива всичко е окей. Е, случвали са се да кажем за час-два да е адски бавно. Наскоро беше една вечер. Звъннах на съпорта, веднага ми се обясни че има проблемче и до час го оправиха. При позвъняване на телефона им винаги са любезни, компетентно обясняват и вършат работа. Не съм специалист, обикновен и непретенциозен юзър съм; ако някой баш майстор седне на РС-то ми да тества нещо си, ще им намери сигурно кусур. Аз за себе си съм супердоволен от предлаганата услуга, устройва ме 1000%. Плащам 20-на лева месечно, което си е супернормално. За мен те са Моята Фирма. Гледай сега как ще ме оплюят талибаните. Тук има няколко луди, които изпадат в епилепсия от омраза и завист към бол.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.