Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:18 01.07.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Lan v Mladost 3 ? bez intechнови  
АвторFrasier (Нерегистриран)
Публикувано13.07.03 22:21



Kajete svesten LAN v Mladost 3 osven intech, che mi e mnogo bavna vrazkata i bavno se svalq. Mersi



Тема Re: Lan v Mladost 3 ? bez intechнови [re: Frasier]  
АвторLAN v Mladost 3 (Нерегистриран)
Публикувано14.07.03 03:56



Kazwam:
svesten LAN v Mladost 3 osven intech, che mi e mnogo bavna vrazkata i bavno se svalq. Mersi



Тема Re: Lan v Mladost 3 ? bez intechнови [re: LAN v Mladost 3]  
Авторhm (Нерегистриран)
Публикувано14.07.03 09:08



kvo protiv inteh imash ? ja kaji, 4e i az skoro moje da se vurja kum tiah - kvo predlagat i za kvi pari ? i otkude ti e bavna vruzkata ? ot bg i ot 4ujbina ?



Тема Re: Lan v Mladost 3 ? bez intechнови [re: hm]  
АвторFrasier (Нерегистриран)
Публикувано14.07.03 21:13



Za mene 15k kym balgarski sarvar e dosta, dosta zle. A za chugbina s 4-5k zavisi i tova na srednata tarifa-40lv. max. 30k za Bulgaria - 60lv. na naj-visokata tarifa. Prosto ne si zaslugava. Edin moi priatel e kym BOL.BG i za 40lv svalq sys 400k kym balgarski sarvar a ot chugbina svalq sys 200k. Napravo super za edin 4as kakvoto si poiskash a tuk svalqm celi 12 chasa - kofti.



Тема Re: Lan v Mladost 3 ? bez intechнови [re: Frasier]  
Авторsel (Нерегистриран)
Публикувано15.07.03 01:42



Eeee leko s tija nuli be, 400k , xe xe , ti imash li realna predstava kolko e tova a ? Ti da ne si ribar ta si sviknal da razpervash shiroko rycete i da vikash eeeeej taka riba hvanah :)) . Ne che tuka ne e pylno s ribi , ama posmali malko, i vsichko tova za , kolko kaza .. 40lv , ti si napravo v raja be ... abe ti da ne si pushil treva, kato si donwloadval neshto ta da sa ti se udvoili nulite :)



Тема Re: Lan v Mladost 3 ? bez intechнови [re: Frasier]  
Автор WlSP (WISP)
Публикувано15.07.03 10:06



Грешно си се изразил брато, не ти е БАВНО, а ти е СКЪПО! Това са две различни неща.
А на твоя приятел, дето сваля с 1,6 мегабита от чужбина за 40 лв., му кажи, че е голям лъжец!



Тема Re: Lan v Mladost 3 ? bez intechнови [re: Frasier]  
Авторnjakoj (Нерегистриран)
Публикувано15.07.03 13:47



otidi w ofisa na kabelna TV KOEL.
Tam ima oferti i na drugi firmi.



Тема Re: Lan v Mladost 3 ? bez intechнови [re: WlSP]  
Авторetg (Нерегистриран)
Публикувано15.07.03 14:34



Не всички са такива лъжци, повечето просто са неграмотни.
Преди 5-6 години срещнах един познат в автобуса, който работеше като ПРОГРАМИСТ???, и ми обясняваше, че се отказали от техно-линк, защото им било бавно. Не помня към коя фирма се бяха вързали, но теглели вече с 2МБайта/с (повтарям - БАЙТА). При положение, че по това време нямаше фирма с капацитет повече от 128КБита/с, а понятието BGPEERING още не съществуваше.
А относно фразата "Един мой приятел е към фирма ХХХ и тегли с еди каква скорост само за еди колко лв..." предлагам за улеснение да се сложи стандартен бутон за "paste" примерно като този за URL и само името на фирмата да може да се сменя:)



Тема Re: Lan v Mladost 3 ? bez intechнови [re: njakoj]  
АвторFrasier (Нерегистриран)
Публикувано15.07.03 17:07



Slushate be hora nito toj e lagec zashto sam bil v tqh i nali widqh che za edin chas iztegli edin film. Za tova pomislete malko predi da se duete. A kolkoto do chugbina ne zanm izmislih si go, no za Bulgaria toi teglis 400k/sec.



Тема Re: Lan v Mladost 3 ? bez intech [re: Frasier]  
АвторFrol (Нерегистриран)
Публикувано15.07.03 17:16



Виж тук






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.