Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:28 11.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема wisbgнови  
Авторantiwisbg (Нерегистриран)
Публикувано04.06.03 15:17



Iskam da pitam ima li nqkoi ot mladost1a koito da se e zaka4il kum tqh zastoto gi 4ama 3 sedmica da doidat da napravqt tupite nastroiki (a i ne iskat da mi dadut az da gi napravq) i se opravdavat vseki put razli4no ..



Тема Re: wisbgнови [re: antiwisbg]  
Авторlorda (Нерегистриран)
Публикувано04.06.03 20:52



pitai gi dati gi kazat i si gi vkarai sam taka napravih az



Тема Re: wisbgнови [re: antiwisbg]  
Авторwis (Нерегистриран)
Публикувано05.06.03 00:50



а кога са те вързали? аз съм дал заявка от 2 месеца, и все ще бъде "утре" или "другата седмица"... и най-накрая - ама имаме проблеми...
какво ме интересуват шибаните им проблеми? по-добре да спрат да се рекламират, докато не ги решат.
шибана история, вместо те да си търсят клиентите, се държат като ощипани госпожици.



Тема Re: wisbgнови [re: wis]  
Авторasen (Нерегистриран)
Публикувано20.06.03 12:36



az do kraq na meseca ste sam i abonat no mai tova ste e pri teh tiq sa gola voda po golemi izmekiari ne sam vigdal za 2 meseca pri teh sam imal 10 dena internet a na vsi4koto otgore sam im zvanql nekolko pati i tiq nagleci mi vikat 4e imalo net,i 4e problema bil pri mene kato im kazah sto nekoi ne doide do nas da mi pokage kade e pri mene napravo mlaknaha i taka i nikoi ne doide.Amrejata im e gola voda ne moge nisto da se iztegli ot nekoi drug komp za tova sam siguren stoto sam probval ot trima abonati na wisbg,s drugi dymi zabravete za razmqna na filmi programi igri ili kvoto i da e bilo prez taq mreja. po dobre si namerete now dostav4ik



Тема Re: wisbgнови [re: asen]  
Авторfatme (Нерегистриран)
Публикувано21.06.03 13:12



който се няма друга работа да се връзва.. балъците обаче свършиха

всеки може да прави малка мрежичка за 10-ина клиента. Когато работата се разрасне обаче настава пълна скръб. Тия ако се съди по страницата им и на луната ще пуснат интернет, но в действителност едвам се оправят в един квартал, да не говорим, че половината от кварталите са ей така за да има...

После нямало да лицензират лан-доставчиците ли?..

Time is money, but money save time



Тема Re: wisbgнови [re: lorda]  
АвторKircho (Нерегистриран)
Публикувано25.06.03 13:37



I kakvi sa tezi nastroiki che neshtat da gi kazvat... ne e li samo nekvo IP kum koeto da zadadesh na IE-to da se vurje po LAN-a... ? i suotvetno da si kajesh tvoito za da imash dostup do mrejata



Тема Re: wisbgнови [re: antiwisbg]  
АвторKircho (Нерегистриран)
Публикувано25.06.03 13:43



a ti kakvo pravi prez tia 3 sedmici... ne im li se obajda... kude im e ofisa.. triabvashe tam da visish



Тема Re: wisbgнови [re: antiwisbg]  
АвторPita6t (Нерегистриран)
Публикувано25.06.03 20:12



тия нещастници споменават в сайта си Надежда1
звъня им днес и те ми дават телефон на
надежда.нет която бачка само в надежда2 и толстой
така че кур за тях



Тема Re: wisbg? [re: Pita6t]  
Авторone (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 14:26



Закачих компютъра на сина си преди около 20 дни в мрежата на wisbg и предплатих едномесечна такса. живеем в жк.Младост, без значение коя. В петък детето ми каза,че за този период не е имало НИТО ЕДИН ДЕН с непрекъсната доставка повече от 5-6 часа,и поне 5-6 дни не е имало и помен от интернет!? когато установихме,че положението с наш съсед е същото опитах да се свържа с тях,но безуспешно(денят беше неделя/вчера/,но все пак тази услуга изисква непрекъсната поддръжка,нали?).
Идеята ми е да се потърси имуществена отговорност от този "доставчик". днес успях да се добера до данни за юридическото лице, което седи зад wisbg и до данни за физическите лица,които реално придвижват мрежата. резултатите са меко казано смущаващи. ако има и други,които не желаят да търпят подобно отношение, и се опасяват,че са жертви на измама, нека пишат на kmitev@abv.bg за да поговорим. готов съм да чуя и становище на легитимиран представител на wisbg.



Тема Re: wisbg?нови [re: one]  
АвторJM (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 16:10



Lelele kakwi gi goworite?
Che az misleh da se wryzwam kym tiah...
I mi kazaha "sled niakolko sedmitzi"...
Ama ako naistina ima prekyswania po-dobre da ne se wryzwam ebati...
W toia mladost 1 edin dostawchik niama da mu se newidi.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.