Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:04 28.09.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Naidobria dostavcikнови  
АвторFen (Нерегистриран)
Публикувано20.06.03 23:11



Bez samnenie tova e www.cablebg.net



Тема Re: Naidobria dostavcikнови [re: Fen]  
АвторMaxee (Нерегистриран)
Публикувано20.06.03 23:16



НЕЕЕЕЕ

Това са cyberGATE
имат тарифи за които и те самите не знаят. Даже за всеки клиент изготвят индивидуална оферта !

Иначе аз съм си супер доволен от моя ISP.



Тема Re: Naidobria dostavcikнови [re: Maxee]  
Автор zlmage (непознат )
Публикувано21.06.03 00:32



Или иначе казано от самия себе си?



Тема Re: Naidobria dostavcikнови [re: zlmage]  
АвторMaxee (Нерегистриран)
Публикувано22.06.03 10:21



И така да е ПАК НЕ СЕ СПОМЕНАВА ИМЕ !!! А НЕ КАТО НЕБЕЗИЗВЕСТНАТА CYBERGATE !!!


+ да те информирам ... Да ISP съм, даже WISP , ама само с корпоративни клиенти се занивам !

Айде със здраве .... И фанете некое лапе да ви сложи новата тарифа на страничката, че иначе само аз ще знам за нея !

айде със здраве



Тема Re: Naidobria dostavcikнови [re: Maxee]  
Автор zlmage (непознат )
Публикувано22.06.03 12:34



Много добре знам, че си WISP :-)
Само ти си мислиш, че не личи. Хващаш и правиш един search по Maxee и ще установиш, че Maxee на лягане и на ставане хвали WISP, както и др. дребни подробности.
Както и да е.
А за тарифата - когато страницата стане напълно готова ще бъде публикувана. Стига аматьорски изпълнения...



Тема Re: Naidobria dostavcikнови [re: zlmage]  
Автор Дpeмeщ (заспал)
Публикувано22.06.03 13:07



какво е wisp?

-----------------------
гърбавия ковчег ще го изправи


Тема Re: Naidobria dostavcikнови [re: Дpeмeщ]  
Автор zlmage (непознат )
Публикувано22.06.03 15:57



WISP е съкращение от Wireless Internet Service Provider. В конкретния случай обаче става дума за име на фирма или услуга с име WISP-BG, както и за лицето с nick WISP. Виж http://web.orbitel.bg/stanyo/.



Тема Re: Naidobria dostavcikнови [re: zlmage]  
Автор WlSP (WISP)
Публикувано22.06.03 16:57



Съжалявам, но грешиш! Последното нещо, с което ще започна да се занимавам, е да се разправям глупаво по форумите с конкуренцията. Това обикновено е занимание на доволни и недоволни юзери или служители.

Нямам нищо против вашата фирма, още повече, че сте далеч по-напред в развитието си, но понеже ме предизвикваш директно, ще отговоря:

WISP НЕ Е Maxee

Maxee е клиент на



Цялата разправия идва от практиката на вашата фирма да уведомява клиентите си, че са ограничени по трафик чак когато го натрупат. Предполагам, че вече сте се отказали от нея.

Иначе знаеш много добре, че прекрасно съжителстваме на пазара, дори в един блок...



Тема Re: Naidobria dostavcikнови [re: WlSP]  
АвторMaxee (Нерегистриран)
Публикувано22.06.03 17:03



Искам да се извиня на WISP-BG , но простотията ходи по хората !

Аз казах, че съм WISP ( безжичен и-нет доставчик ) а не WISP-BG

ТАКА ЧЕ РАЗГРАНИЧАВАЙТЕ НЕЩАТА И НЕ ЧУВАЙТЕ ТОВА, КОЕТО ВИ СЕ ИСКА !!!


айде със здраве

PS: Не виждам нещо да се е променило в отношението на CyberGate към клиентите им ... Ама те ако искаха да се оправят нямаше да пишат глупости тука и да се занимават с мене ами щяха да седнат и да посмятат малко ...



Тема Re: Naidobria dostavcikнови [re: Maxee]  
Автор NeonSun (Chrysobеryl)
Публикувано22.06.03 18:54



Maxee, dude, нали ти казах да не се дъниш от името на клиентите на cybergate, младенецо -- нито си им клиент, нито съдник, та да поставяш оценки и диагнози, че и да пробутваш собствените си изкривени изводи на public. Засрами се, ще ти се смеят и кучетата!

Аз СЪМ клиент на del и нямам никакви оплаквания от работата им, от услугата, която си плащам, от нищо. И админът им, и client service персоналът са си точни и user-friendly. Не се е случвал кой знае колко голям проблем с връзката ми (да чукна на дърво), но 2-3 пъти се е налагало да звъня и винаги са ми оказвали навременен съпорт. Админът даже ми даде номера на личния си мобилен телефон за връзка. Бе кво ли се разправям с един анонимник като тебе -- и аз не знам...

--
Shine on~



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.