Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:59 28.09.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема За колегиалността в отношенията между доставчицитенови  
Автор WlSP (WISP)
Публикувано25.06.03 23:32



Колеги (по-специално Digsys), толкова ли е трудно като се конфигурира една wireless-връзка, още повече point-to-point, да се провери кои канали са свободни? Днес сте на 6-ти, утре на 13-ти, няма да се гоним по каналите, я! Става дума за района на Бъкстон...
Изобщо някой прави ли си труда да погледне като пуска нов АР, кой е най-слабо населения канал в даден район или "давай да си пречим!" като добри българи.



Тема Re: За колегиалността в отношенията между доставчицитенови [re: WlSP]  
Авторbulgar-bulgar (Нерегистриран)
Публикувано25.06.03 23:35



Къв си ти, бе?!? Ще си пречим колкото искаме! Ние българе ли сме или лукови глави??



Тема Айде да зарязваменови [re: bulgar-bulgar]  
Автор Maxee (разбирач)
Публикувано26.06.03 09:59



А ти къв си бе АНОНИМКО ! Давай да вадим овощарските ножици и да се почваме !



Тема Re: За колегиалността в отношенията между доставчинови [re: WlSP]  
Автор 4l (влюбен)
Публикувано26.06.03 10:59



Колега, за съжаление понякога стават такива неща... Защо просто не звъннеш в офиса им и не им обясниш за какво става дума?

Надеждата умира последна...
Но все пак умира


Тема Re: За колегиалността в отношенията между доставчицитенови [re: WlSP]  
Авторnetwlan (Нерегистриран)
Публикувано26.06.03 23:59



E kolega ti oshte li ne si im napravil nekoi selski nomer s microvulnova pechka
mnogo e efektivno celiqa efir pada pa i eftino izliza udovolstvieto...



Тема Re: За колегиалността в отношенията между доставчицитенови [re: netwlan]  
Автор WlSP (WISP)
Публикувано27.06.03 11:03



Не съм и няма да го направя, но започвам да си мисля за някакво решение на тоя проблем. Може би сайт, където всеки безжичен доставчик или такъв, който ползва и безжична техника, да напише кои канали ползва, къде, каква поляризация, ъгли на насочване... Така ще може като пускам нова станция, да видя, че Пешо вече работи там на 12-ти канал, а Гошо на 6-ти и съответно ще избера такъв, който не пречи на тях (и на мен).
Преди време Митко Ганчев говореше тук за карти на честотите и т. н., но дали направиха нещо по-натам, не знам...

А колкото до селските номера, знам и по-гадни, ама това ли е смисъла?



Тема Re: За колегиалността в отношенията между доставчицитенови [re: WlSP]  
Автор hahavia (unknown)
Публикувано27.06.03 17:54



За съжаление колега това е нещо което не зависи от нас. Ние не местим честотите когато връзките работят просто ей така за да ти пречим,а ги местим когато се влоши качеството. И на мен не ми е добре по цял ден да се занимавам със сменяне на честоти но какво да се прави това е живота(ефира)

FORZA ROMA


Тема Допълнениенови [re: hahavia]  
Автор hahavia (unknown)
Публикувано27.06.03 18:09



Всички проблеми в радио мрежата идват от устройства които имат технологията "скачаща честота" - BreezCom примерно. Освен това съм чувал че някой доставчици слагат и усилватели на 2,4.

FORZA ROMA


Тема Re: За колегиалността в отношенията между доставчицитенови [re: hahavia]  
Автор WlSP (WISP)
Публикувано27.06.03 18:37



Ами, по принцип си прав, така е, но ако си от Digsys, моля мръдни го това трасе от 13-ти (може и да си го мръднал вече, защото днес е далеч по спокойно), защото съм с омни с настройка на канала и за да сменя канала със същото усилване, бая чанч и катерене трябва...
Благодаря!



Тема Re: За колегиалността в отношенията между доставчицитенови [re: WlSP]  
АвторWireless (Нерегистриран)
Публикувано27.06.03 21:17



Tova koeto si napisal ( защото съм с омни ) govori mnogo dobre za texniceskata ti gramotnost.
Takiva reshenia sa za niakoi sela na povece ot 20km ot golemite gradove.
Oste mnogo ima da ucish.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.