Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:05 28.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Минутка честност от доставчицитенови  
Автор checho (клюкар)
Публикувано16.06.03 16:26



Здравейте,

Интересно ми е да получа Вашите, разбира се, анонимни отговори на един деликатен въпрос. Знаете, че тук никой не ви знае кои сте, особено ако сте анонимни, затова можете да сте откровени.

Посягали ли сте някога върху мрежата на конкуренцията? Крадете ли им устройства и кабели? Режете ли кабелите на техни клиенти, с цел по-успешна агитация да предпочетат Вашите услуги?

И обратно - случвало ли ви се е на Вас конкуренти да ви крадат кабели и устройства, и да пречат на нормалната дейност на фирмата Ви?

За да може да се получи интересен разговор, добре е да не споменавате имена на фирми!



Тема Re: Минутка честност от доставчицитенови [re: checho]  
АвторPepi (Нерегистриран)
Публикувано16.06.03 16:36



na men sa mi krali 4 ustroistva... i sa mi riazali 2 kabela
ima edni lainari deto zaplashvat i mi rejat kabelite ako prekaram moi pri tiah shtoto bilo tiahna teritoria.. deba i neshtasnicite

sichko e zatova che nemogat da predlojat kachestvena konkurentna usluga i zashtoto niama drug nachin da si zapaziat klientite..

na tozi sviat obache sichko se vrashta taka che te si znaiat koi sa i da vnimavat zashtoto koito kopae grob drugi mu.. sam pada v nego..



Тема Re: Минутка честност от доставчицитенови [re: checho]  
Автор RazoR (дебил)
Публикувано16.06.03 17:10



Рязали са ми но не конкуренти защото са били малко случай и то не в блокове където работим заедно. Кражби на техника също имам но и те не са от конкуренти а от мизерници. А когато това нещо се прави между конкуренти губи тоя които почне да реже защото това издава безсилие.



Тема Re: Минутка честност от доставчицитенови [re: checho]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано16.06.03 17:44



dosega ne mi se e sluchwalo nito da reja , nito na men da sa mi rqzali , makar che tuk sme pone 5 firmi i borbata e jestoka (samo 1 sluchaj imam na skysan(!) kabel , i to ot nqkoj idiot deto beshe dyrpal dokato ne go prekysne)
Obache pri pyrwiq sluchaj na srezwane ili krajba sym kazal, che ste stane mazalo! i predi da sreja chujdite kabeli ste pusna 220V ...
Wse pak i az smqtam, che ne e towa nachina i nikoj ne pecheli ot rqzaneto ...



Тема Re: Минутка честност от доставчиците [re: checho]  
АвторneO (Нерегистриран)
Публикувано16.06.03 22:50



men sa me zapla6vali 4e 6te mi rejat kabelite, no vsi4ko ostana v kraga na spla6vaneto (ei, ako 4ete6 tova sq da ne se entusiazira6 otnovo! :) ). e ne se polu4i i v momenta sme v po-dobri otno6eniq s vaprosniq kolega:)



Тема Re: Минутка честност от доставчицитенови [re: neO]  
АвторSherlock (Нерегистриран)
Публикувано17.06.03 05:16



ohohoh, dragi mi Neo, samo 4akam nekoi ot vashta mreja da po4ne da se pravi na hitar i da floodi ili neshto drugo tolkoz tupo...
She fur4at switchove i she kulcam UTP-ta s goliam kef



Тема Re: Минутка честност от доставчицитенови [re: checho]  
Авторzlmage (Нерегистриран)
Публикувано17.06.03 08:57



Никога не са ни крали техника.

Имаме няколко случая на прекъснати кабели, но мисля, че само в два от случаите става дума за преднамерени действия и то не от страна на конкуренти.

Не бих повредил оборудване на конкуренти, защото от това никой няма да спечели. Можем да си режем кабелите до края на дните, така че по добре да не започваме.



Тема Re: Минутка честност от доставчицитенови [re: Sherlock]  
Авторdr.watson (Нерегистриран)
Публикувано17.06.03 10:14



dragi mi sherlock.. neznam za Neo, no mi e interesno sled kato moia dostavchik e techno-link i az ti floodna mizernata mrejichka, chii kabeli shte rejesh togava be zlaten

ti sam dokazvash s izkazvaniata si che si ot tipichnata klasa looseri



Тема Re: Ами...нови [re: checho]  
Автор 4l (влюбен)
Публикувано17.06.03 15:19



Кражба съм засичал само веднъж и то беше малко по глупост. Евротур са ми рязали кабели и аз много се чудих дали да им отнеса някой друг усилвател ама... реших че не си струва да падам до нивото им. А ако почнат да се правят саботажи между конкуренцията доникъде няма да се стигне.

Надеждата умира последна...
Но все пак умира


Тема Re: Минутка честност от доставчицитенови [re: checho]  
Автор peyo (непознат )
Публикувано17.06.03 16:44



Ne se e sluchvalo dosega. Samo Evrokom se biaha oburkali vednaj, ama ne napravili razlika mejdu coax i utp. Ama i tva ne e sigurno:)))




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.