Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:24 04.07.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: избор между NETISSAT и Bulgaria Online ???нови [re: martin]  
Автор Kartoff ((Lamer)xa xa xa)
Публикувано20.06.03 18:14



Abe q ne se pravete :))
Az sam si fen na LAN zashtoto vse pak e po dobre :))
Savetvam i vas da pomislite a ne da razpravqte koi na kogo bil klient i kolko e dovolen :))
Da ne bi da si imate 1MB/s ot peer prez toq kabel ta govorite :)))
Nikoi da ne se obijda samo kazvam :)



Тема Re: избор между NETISSAT и Bulgaria Online ???нови [re: Kartoff]  
АвторGrosskopf (Нерегистриран)
Публикувано21.06.03 13:31



Kartof, ти все едно попита що се греете с кюмюр, а не си прокарате парно.
Със здраве...



Тема Re: избор между NETISSAT и Bulgaria Online ???нови [re: Grosskopf]  
Автор Kartoff ((Lamer)xa xa xa)
Публикувано21.06.03 16:16



Da de prav si moje i taka da se kaje :)))
No vse pak nqkoi moje li da mi kaje kolko e nai golqmata skorost koqto e dostigal sprqmo drug User na kabelnata...



Тема Re: избор между NETISSAT и Bulgaria Online ???нови [re: martin]  
Авторcable (Нерегистриран)
Публикувано23.06.03 18:09



ti si smeshnika priatelju.
Zashtoto ne znaesh koi sa NET IS SAT, jawno.
Predi kolko meseca chu za parwi pat za Internet. Shtoto njakoi hora ot NET IS SAT
se zanimawat s Internet ot 1992g.

A otnosno proxy-to wyobshte ne si w chas. Zashtoto ne e bilo hack-nato.



Тема Re: избор между NETISSAT и Bulgaria Online ???нови [re: cable]  
Автор3KПЧ (Нерегистриран)
Публикувано23.06.03 22:52



cable-man и ти ли работиш в NET IS SAT от 1992г.?
Трябва да ти дадат премия за работа в извън работно време. Или морална награда...



Тема Re: избор между NETISSAT и Bulgaria Online ???нови [re: vroom]  
АвторHADES (Нерегистриран)
Публикувано25.06.03 10:34



Za boga bratq ne izbirajte Netissat, tiq sa ebati i pedalite...4esno...v Mladost 2 ot 3 dena nqma internet...interesnoto e 4e modema prez denq ne moze da se vurze izob6to, a samo prez no6ta. Sled kato ve4e 3-ti den im zvanq temi kazvat 4e problema e v evrotur a ne v tqh. Na vsi4ko ot gore supporta im se sustoi ot nekvi nedoeb*ni kravi deto po cql den ci lakirat noktite i nemat gram mozuk v tiq glavi, i kato im se obadi6 i kaze6 4e ima6 problem purvoto ne6to deto ti kazvat e da si restartira6 modem-a. Abe tva da ne ti e Wintendo 98 be...?? Sled kato go restartira6...:) po4va edno munkane po telefona...vse edno imat slivi v ustata...ili ne6to drugo...? Kato pomoli6 da te svurzat s nqkoj po-prosveten ot support-a, te ti kazvat 4e te sa support-a i ne mogat da te svurzat...izob6to kvo da vi kaza... e tva e polozenieto...ako toq forum go 4ete nqkoj ot netissat, mu preporu4vam da smeni "Support"-a 6toto ne struva ni6to...i vmesto da mi se obqsnqvat 4e problema e v Evrotur...da vzemat da si vdignat zadnicite...i da vidat za kvo stava dum...6toto az s TQH imam dogovor za internet po kabelnata tv, a NE s Evrotur...razbrahte li me tupi kopeleta...tva e ot mene...sorry za flame-a ama sum besen...



Тема Re: избор между NETISSAT и Bulgaria Online ???нови [re: cable]  
Авторфxмa (Нерегистриран)
Публикувано05.07.03 18:30



Вярно от година!!!!
Тя беше една мъчителна година!!!!!
Не знам за НЕТИССАТ но за нещастните потребители....
1. Има три тел. номера за поддражка (а поддръжката трябва редовно поне на мен). На тези три номера изглежда седи един човек. Твърди че записва проблема.
2. "Проблемът" след последната профилактика е два пъти седмично за по един до три дни. Както ме осветлиха Реакшън таймът им бил 72 часа.
3. Иначе в момента в който изтече месеца момчетата режат връзката и любезно обясняват да платиш. Мисля че тази им функция само е наред.
4. Накратко трагедията е голяма и за последните 6 месеца става по зле въпреки очевидните организационни напъни от тяхна страна.
5. Обикновено съобщенията че ще има профилактика когато изобщо ги пращат ги пращат след като са я започнали профилактиката де...
5. Иначе ако и когато интернета стигне до мен не е лош ().
Другото забавление е как си прехвърлят топката с ЕВРОТУР САТ.
Едните казват "Другите се виновни при нас всичко си е ОК"
Нещата станаха особено злокачествени от март насам обикновено не минава ден без да си говоря 3-4 пъти с НЕТИССАТ и след това да проверя че от ЕВРОТУР наистина са получили съобщението и мислят за мен.
За Bulgaria Online не знам как са нещата но с НЕТИССАТ е ГОЛЯМА МЪКА.



Тема Re: избор между NETISSAT и Bulgaria Online ???нови [re: cable]  
Авторфxмa (Нерегистриран)
Публикувано05.07.03 18:43



Ей ама и аз започвам да се дразня от възхвали за НЕТИССАТ.
Накратко:
- Изобщо не са това за което се опитват да минат.
- Личи си че се стараят но има още много вода да изтече докато се доближат до балканския полуостров сега са някяде между Афганистан и Диарбекир ама по към Афганистан
- Имат една услуга която може да ги извади от избата на интернета Кабелен Интернет (Всичко друго го има и по качествено и по евтино по другите фирми) Обаче явно за тази услуга трябва да си с късмет
Ако е рекъл Господ да си сред късметлиите добре ако ли не
Маниани ще се оправят нещата.
Нали знаете за арабина (с Радуа Иш Аллах и Латиното с Маниани)
За нечулите вица Маниани е като Радуа Иш Аллах(Утре ако е рекъл господ) ама без този елемент на спешност!!!!!



Тема Пичове забравяте нещонови [re: vroom]  
АвторMapтo (Нерегистриран)
Публикувано06.07.03 02:51



От известно време следя форума и незнам защо като се спомене за кабелен интернет и всички се сещат за Нет Ис Сат. Може би защото предлагат Модеми за 50 лева. Модеми които обаче ве4е не се произвеждат. Модеми за които вече не се пише фърмуер. И когато след година ЕВРОТУР САТ ТВ минат на DOCSIS 2 бая хора ще се пипат за петите и ще имат по един кабелем модем който ще е вечно техен.... Преди месец бях в Щатите и там Кабелните доставчици минават на DOCSIS 2, kak беше оня лаф... сега в USA, скоро и в БГ :)))

Но това както и да... направи ми впечатление нещо: почти никой не споменава за ЕвроИнтегра... може би защото не правят такава бясна реклама... както и да е - някокло факта

Евроинтегра е първият доставчик по мрежата на Евротур Сат.
Нета им е добър, за разлика от НЕТИССАТ нямат разграничение за домашни и фирмени абонати, както и всякакви дивотии от сорта на брой сесии, брой компютри ит.н Тъй като на мен специално ми се налага достъп до чужди сайтове изирчино проверих и от единствено те ми гарантираха че международния интернет им не минава през сателит а през оптика!!! И говоря за времето преди няколко месеца когато ми трябваше стабилен дайлъп... Колко ли са ISP-тата който пускат оптика за dial-up потребителите.. Когато се навих да си пусна кабелен нет минах през ЕвроКОМ, обаче пичовете са монополисти и пускат такива цени резачка че лошо да ти стане :)
Минах на кабелен интернет при Евротур и Евроинтегра и от тогава се родих... поне съпорта им е на ниво, не говорят глупости по телефона.
Ами незнам всеки има избор, аз съм доволен от моя.

Като знам манталитета на някой от пишещите тук веднага ще се появят отговори от сорта "колко ти платиха" "заслужаваш повишение" и прочие тесногръди мнения от ограничени хора. Няма нужда да се хабите
Пиша това като доволен потребител на една фирма, която незаслужено остава в сянка. А всеки си преценява сам къде да си даде парите... и кой да псува после

С поздрави към всички в клуба



Тема Re: Пичове забравяте нещонови [re: Mapтo]  
АвторAz (Нерегистриран)
Публикувано07.07.03 12:46



Ти приятелю като си толкова начетен да не би да ползваш DOCSIS 2 модем?
Що се изказваш неподготвен какво било в Щатите и какво било не знам къде си!
Че то ако идеш в Зимбабве там сигурно още нема кабелна телевизия и какво от това?
А относно трафика откаде минава - че кого го е грижа? Важното е да минава трафик! Всички доставчици в мрежата на ЕвротурСат страдат от нея в еднаква степен - това може да ти го кажа със сигурност щото съм пробвал трима вече.
И казано честно малко ме е яд че едно време си купих модем за 200 кинта а сега можеше да го взема за 50.
Айде аман от разбирачи!
Или си гледаш сметката или си пускаш наета линия - тове е реалността.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.