Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:49 04.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема мнение за http://cybergate.del.bg  
Авторпитaщ (Нерегистриран)
Публикувано12.06.03 09:24



Интересувам се от мненията на НАСТОЯЩИ РЕАЛНИ потребители на високоскоростната мрежа за Интернет достъп на изключително достъпна цена на CyberGate, живеещи в София, Младост 3 (около 364-ти блок).

Благодаря предварително.



Тема Re: мнение за http://cybergate.del.bgнови [re: питaщ]  
Авторtmcdos (Нерегистриран)
Публикувано15.06.03 10:56



В офиса съм ги абонирал за груповия акаунт - $75/месец, 15К международна и 50-60К българска скорост. Нета е достатъчно бърз, и не прекъсва. Антената те си я слагат, така че ти трябва само мрежова платка. За тия пари аз съм доволен.



Тема cybergate.del.bg СЕЛЯНИнови [re: tmcdos]  
АвторMaxee (Нерегистриран)
Публикувано15.06.03 13:03



Айде почна се пак със селската реклама !



Тема Re: cybergate.del.bg СЕЛЯНИнови [re: Maxee]  
Авторzlmage (Нерегистриран)
Публикувано16.06.03 01:02



Garantiram ti, che nito edin ot dvata posta po-gore ne e pisan ot slujitel na Davidov Net.

Zashto taka si se zahvanal i kogato kadeto vidish dumata CyberGate zapochvash da pliuesh? Napravili li sa ti neshto? Nedovolen client li si? Kakav e problema?



Тема Re: cybergate.del.bg СЕЛЯНИнови [re: zlmage]  
АвторMaxee (Нерегистриран)
Публикувано16.06.03 14:33



Живеем в свободна държава и мисля, че като изразявам мнението си не правя нищо лошо !



Тема Re: cybergate.del.bg СЕЛЯНИнови [re: Maxee]  
Авторzlmage (Нерегистриран)
Публикувано17.06.03 09:19



Но разбира се, че не правиш нищо лошо.

Интересно ми е не само какво е мнението, а и защо.

Въпреки че имам подозрение и кой си и защо негодуваш иска ми се да чуя и твоята версия.

Ако тя е "Не съм ползвал техни услуги, нито ги познавам, но са ми антипатични"
или пък имаш нещо общо с Павлово не държа твърде на отговора :-)



Тема Re: cybergate.del.bg СЕЛЯНИнови [re: zlmage]  
АвторMaxee (Нерегистриран)
Публикувано17.06.03 11:58



ОФ ТОПИК !!!

Малии аз съм събудил твоето любопитство ... Че чак да се чудиш от къде съм. Мнението ми е изградено върху наблюдения ... аз лични нямам и сега ще ти обясня защо ...
1во Не мисля, че е нормално да дам 50 лв за интернет който няма да мога да ползвам след 1 седмица, защото ще съм генерирал трафик ... ! Много ми е интересно с каква цел са въведени тези ограничения ... Аз на едно място изказах моето мнение, но отговор нямаше ... Както и да е, мене слабо ме интересува вашата фирмента политика ...
2ро Дали съм от Павлово, Овча купел или където и да било не ми пречи да изрязя мнението си ...
3то Мен вече ми неудобно да споря с теб във теми които нямат нищо общо със спора ...
4то Мисля, че е супер смешно по този начин да рекламирате услугите си ... Разбирам да отговаряте на запитвания за ЛАН, ама сами да си отваряте теми ... Това е ваша фирмена политика, ама според мен тя издава вашата невъзможност да привличате нови клиенти ...

ИЗВИНЯВАМ СЕ НА ДЕЛ.БГ АКО СЪМ ГИ ЗАСЕГНАЛ С МОИТЕ ИЗКАЗВАНИЯ, НО АКО МАЛКО ОБЪРНЕТЕ ВНИМАНИЕ ЩЕ ВИДИТЕ ГРЕШКИТЕ СИ !!!

Повече няма да отговарям да въпроса защо изказвам мнение ...

АЙДЕ СЪС ЗДРАВЕ

ПС мене пък ми е интересно от къде имаш подозрения защо АЗ негудувам !!!



Тема Re: Maxee СЕЛЯНИНнови [re: Maxee]  
Автор NeonSun (непознат )
Публикувано17.06.03 13:13



Как пък ми е писнало от вечно недоволни и мрънкащи и незадоволени "потребители" тука, нямам думи направо.

Махее, майка, кво те бърка cybergate та даваш мнение, душичко златна? Злобичка те гони или конкуренция, а? И преди да си казал, че съм служител на Давидов -- не позна, просто съм им клиент. Ама ти... ти много ме дразниш, чак ми се гади от теб. Подлостта явно ти е яко присъща та все заговори ти се привиждат. Четири точки си изпраскал без НИТО ЕДНА смислена дума в тях.

1. Никой и никога не те е карал, шушумиго, да плащаш 50 лева, нали?
2. Нито пък ти ограничават местожителството и правото да злобееш съобразно селската дупка, дето си се наврял.
3. И на нас ни е неудобно да те четем, честна дума.
4. Кой точно рекламира услугите си тук е въпрос на здрав разум -- да те питам ли ти къде работиш, момченце, а?

Изказваш мнение относно какво точно -- айде, формулирай го с думи прости! Едно изречение в прав текст напиши, бе. Напиши: аз смятам, че този интернет достъп не струва, щото съм го пробвал. Или: на мен ми е скъпо, не мога да давам толкова пари за такава услуга. А не: аз съм голям простак и гледам да се заям с конкуренцията.

Айде, със здраве.



Тема Re: cybergate.del.bg СЕЛЯНИнови [re: Maxee]  
Авторzlmage (Нерегистриран)
Публикувано18.06.03 00:28



Ето - пак говориш наизуст. Ти сигурен ли си, че знаеш какви акаунти продава Давидов? Има неограничен, 192kbps за 30 лв. Айде, направете си малко труд да проверявате де :-)

Звънни на 73-62-73 и попитай.

И на мен вече не ми се спори, но няма как да оставя разни такива като теб да говорят глупости. Така че когато не си прав (ти или който и да е) - ще споря до дупка :-)



Тема Коментарнови [re: zlmage]  
АвторMaxee (Нерегистриран)
Публикувано18.06.03 15:41



Понеже както се съгласи с мен имам право да изразя мнение по въпроса ...

ЦИТИРАМ : Ето - пак говориш наизуст. Ти сигурен ли си, че знаеш какви акаунти продава Давидов? Има неограничен, 192kbps за 30 лв. Айде, направете си малко труд да проверявате де :-)

Проверявам ... Както е заглавието на рекламата ... "запитването" ... Отивам аз на cybergate.del.bg и после на



и какво да видя --> МЕСЕЧНИ ТАКСИ :

Икономичен
Скорост 64*kbps
За един компютър

Домашен
Скорост 288*kbps
За един компютър
48.95 лв.

Бизнес
Скорост 384*kbps
За един компютър
75 лв.

Групов
Скорост 576*kbps
За много компютри
145 лв.

* скоростите са максимални, но достижими

1во НИКЪДЕ НЕ ВИДЯХ 192 кбпс за 30 лв !!!
2ро Скоростите са МАКСИМАЛНИ, но достижими !!! И кво достигам ги веднъж на 2 часа !?!??! Щото и това е много

Не се заяждам с никого ! Нямам нищо против ДЕЛ.БГ !!! ИЗРАЗЯВАМ ЛИЧНО МНЕНИЕ !!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.