Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:55 15.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Само да попитам..нови  
Автор мaлka тъпa фeя (Пища Хуфнагел)
Публикувано08.06.03 22:13



защо в Италия (където живея през повечето време) ,когато реших да си пусна ЛАН, хората веднага ми пуснаха оптика до блока, въпреки че в околните 7 сгради няма нито един техен абонат, а в Младост 3,София, където живеят родителите ми и аз , (когато съм там де) вече незнам колко месеца сестра ми звъни по разни които се скъсват да си рекламират услугите,а всъщност само повтарят, че трябва да се чака още не се знае колко..може би аз ще замина и ще се върна няколко пъти докато се сетят да звъннат.
Това според вас коректно отношение към клиента ли е?Да казват по телефона "Госпожо,не се безпокойте, когато ни портябвате ние ще ви намерим!"...служителката на Интех цитирам.
На още няколко провайдера е звъняла сестра ми,и все същия тип отговори.Стигнали били до блока отсреща...дам,преди 6 месеца..толкова ли не можаха да пуснат 50 метра кабел....
Наистина не разбирам отношението на проваидерите към потенциалните им клиенти.
Извинявам се за тирадата, може и мястото и да не е за тоя клуб,ама вече ми писна....

Yo soy como el viento,toda me puede sentir..pero ninguna me puede tener...


Тема Re: Само да попитам..нови [re: мaлka тъпa фeя]  
АвторneO (Нерегистриран)
Публикувано08.06.03 22:55



nqma smisal ot takiva postove. ako tragnem da se sravnqavame s itali i t.n. nqma da stignem dale4e. samo za primer - za6to cenite na stokite i uslugite tuk sa 3 pati po-niski, a nqkoi daje sa si savsem sa6tite, a zaplatite sa ne 3 ami 7 do 10 pati po-niski??? vav va6iq slu4ay, sled kato ste zvanqli na vsi4ki koito dostavqt lan net vav va6iq rajon i o6te 4akate, zna4i prosto drugo re6enie nqma:0 po4akayte

p.s. ne sam dostav4ik v mladost, samo da kaja:)



Тема Re: Само да попитам..нови [re: neO]  
Автор мaлka тъпa фeя (Пища Хуфнагел)
Публикувано08.06.03 23:56



ама не..проблема е,че всички казват няма проблем, до 1 седмица ще имате ЛАН...от февруари насам. Само един доставчик беше коректен и ми каза, че засега няма възможност и евентуално след 3 месеца би могло. Това е наистина коректно отношение, а не хвърляне на пясък в очите.

Yo soy como el viento,toda me puede sentir..pero ninguna me puede tener...


Тема Re: Само да попитам..нови [re: мaлka тъпa фeя]  
АвторVanko 5 i Azis (Нерегистриран)
Публикувано09.06.03 02:14



alo tapata feia
obadi mi se na 980-6309
imam wireless reshnie za tebe s $40 instalacionna taksa i free oborudvane ot nas ( cenata na lizing si vliza v mese4nata taksa )
predlagam ti 256Kbit s BG / 385Kbit sas sveta
$ 40 na mesec.
neograni4en trafik.
vazhi samo za tebe.



Тема Re: Само да кажа ...нови [re: мaлka тъпa фeя]  
Авторcлyжитeлkaтa нa Интex (Нерегистриран)
Публикувано11.06.03 11:45



и аз две думи ако може. Не сте справедлива и не сте ... права. Никога не използвам обръщението "Госпожо" / освен ако съответната "госпожа" не ме е вбесила, а вие / защото помня неколкократните си разговори с Вас и сестра Ви/ не бяхте - напротив бяхте много учтива за разлика от тук/. Защо не обсъдите тези неща с мен по телефона или в нашия офис за да мога спокойно да Ви обясня каква е ситуацията, а страхливо плюете анонимно в клуба? Мога да го кажа ОщЕ един път накратко. Мрежата се изгражда в МОМЕНТА! Нищо качествено не става за 0 време. Вие сте в район в който се налага да почакате, ако искате да ползвате нашите услуги. Ако намерите друго решение - няма лошо. Ще Ви намерим когато имаме възможност да Ви предложим услугата, ако все още желаете да я ползвате. Ако зависеше от мен лично, пък и от хората, които я изграждат би станала веднага. Също така ми е любопитно какво си представяте под "скъсват да си рекламират услугите". Услугите се рекламират САМО в блоковете, в които включването може да стане до 1 седмица. Искам да кажа - не сте права и не сте справедлива, само сте ядосана. Ако бяхте в ... къде ... Индия например, можеше да чакате и години, така че примера Ви не е удачен също. Коректно отношение към клиента е да му кажеш истината, а не да го лъжеш с празни обещания.
Не знам каква е Вашата специалност, но виждам, че според Вас пускането на 50 м кабел е нищо работа. Последното което искам да кажа, е че не е възможно да ни чакате 6 месеца, тъй като предлагаме услугата от около 3.
Желая Ви успех! Не искам да Ви наричам Госпожо! Ето Ви нещо интересно за клиентите и "служителите".
http://www.exco.net/ Sys Admin Area.
Цитат:
"Налага ми се да изслушам обяснение на тема Интернет пазар в България и как трябва да внимавам в отношението си към вас, защото вече сте сменил 4-5 доставчика, които са се правели на важни и са ви затваряли телефона само като ви чуят името."
Ралица Стефанова
Telefonite ni sa:
9745251
9745250



Тема :))нови [re: cлyжитeлkaтa нa Интe]  
АвторDLCl (Нерегистриран)
Публикувано11.06.03 12:22



Wseki edin dostawchik, kojto prochete losh otziw za sebe si tuk kazwa: "zashto ne goworite s mene a pishete tuk!? ne e etichno!"
Chestno kazano mnogo hora /w chasten sluchaj i personala na ISP/ edno goworiat, drugo misliat, a treto wyrshat. na momenti sa nervni, na momenti gnewni. i se stiga do takiwa diskusiiki...
G-zha/g-ca Stefanova sledwashtiat pat, kogato goworite s klient sam ubeden, che shte se izraziawate po-ednoznachno i razbiraemo.
uspeshen biznes Wi zhelaia



Тема Re: Само да кажа ...нови [re: cлyжитeлkaтa нa Интe]  
АвторTechless (Нерегистриран)
Публикувано11.06.03 12:41



Abe niama da komentiram koia ot was dwete e prawa ili ne. Ste kaza samo tche taka se polutchawa kato dwe zeni se opitwat da si reshat edin problem.
To i dwete ste za.... ama ajde.
Malko fakti:
W postenskata si kutia redowno poslednite niakolko meseca polutchawam reklamni listowki na Intech za LAN, no kato se obadia i mi kazwate edno i susto: (Bez 'gospozo' ili 'gospodine'!)"Ima w bloka do washia, no wuw wasia - ne. Obadete se pak drugia mesec". Taka tche towa za 1-ta sedmica ne e mnogo wiarno.
Drugoto - za towa tche ste imali mreza ot samo 3 meseca... Lichno ot was w ofisa wi sum si wzemal broshura s cenite za LAN, oshte w kraja na minaloto liato. Wie daze mi razkazahte kude i na koj blok ste imali WLan point i t.n.

Ne me razbirajte pogreshno. Niamam protiw absoliutno nikoj ot was, nito ot katchestwoto wi(ne moga da go probwam, wse oshte ne moga da wi stana klient). Prosto durza na ISTINATA.

P.S. Samo w Nepal i w Bulgaria moze da ne wi wliutchat NIKOGA.



Тема Re: Само да кажа ... [re: Techless]  
Авторpak az (Нерегистриран)
Публикувано11.06.03 13:11



Taka si e! Listowki za LAN i drugi widowe ima mnogo otdawna w ofisa! :) No w ofia e edno, a po Sofia i Mladost - drugo.
Wij za washia blok mi e libopitno koj e.
Moje da mi go pratite i po mail:
info@intech.bg
A kolkoto do diskusiata za jenite i myjete ... werno ajde da ne ja podhwashtame tuk ;)



Тема Re: :))нови [re: DLCl]  
Автор мaлka тъпa фeя (Пища Хуфнагел)
Публикувано11.06.03 13:23



Аз по повод Ралица Стефанова нямам какво да кажа - много любезна, винаги учтива дама. Ядосва ме факта,че аз съм се записала в "списъка" през февруари, през март ми беше казано, че кабелите до моя блок ще са пуснати следващата седмица. След още 2 месеца аз звъннах, и Ралица Стефанова ми обясни, че имали проблем с фирмата, която окабелява и т.н. Добре, случва се на всеки,ама коректно ли беше да се каже един срок, и после да не предупредят че ще има ГОЛЯМО закъснение. Така поне човек може да си направи сметките добре.

Yo soy como el viento,toda me puede sentir..pero ninguna me puede tener...


Тема Re: :))нови [re: мaлka тъпa фeя]  
Авторjam (Нерегистриран)
Публикувано15.06.03 01:18



много сме интересни това, българите...
сигурна съм, че ако отидете в общината по някакъв въпрос, и ви накарат да идвате десет пъти, да попълните десет молби с егенета, именувам се и т.н, да платите такса, да чакате три месеца за отговор, и т.н. - НЯМА да посмеете копче да им кажете! нищо, че сте данъкоплатец и ги храните с парите си.
а "пускането на LAN", го считате за свое изконно и неотменно гражданско право, настоявате, изисквате и тропате с крак.
бе я помислете малко - нима има бизнесмен, който не иска да вземе парите на клиентите си? каква би била логиката на някой бизнес да лъже клиентите си, че предлага услуга и да не им взема пари за нея? разбирам да лъже и да ви взема пари... ама не! значи има нещо друго, и може би не е толкова лесно и просто, колкото с иго мислите... може би не е рентабилно да се пуска 100 м кабел за едни клиент, който ще плати 15 лева на месец... не знам...
но ми е адски смешно, как изисквате от някого да ви продаде стоката си и се цупите, че не ви я продава.
еле па за кабелен интернет. разбирам да беше за хляб, обувки,лекарства... майка ви се в кабелния интернет е висяла, гаче ли?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.