Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:01 26.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема появи се човека с Истинатанови [re: Mитko]  
Авторинтepecyвaщия ce (Нерегистриран)
Публикувано02.06.03 17:58



Митко, бихте ли ми казали, така отпозиция на Истината, на какво основание ЛАН мрежите се администрират от Министерството на строителството и благоустройството. Ние тук имаме време и ако благоволите да ни обясните Итзнината ще ви изслушаме кротко и задълбочено, само ако имате време разбира се щото сигурно сте бизнесмен и много зает.
Изграждането на ЛАН мрежи изисква лиценз - индивидуален - от КРС. Аз не разбрах те идвали от КРС ама какво ви казали не споделихте.



Тема Re: мило мишленце ...нови [re: Socks]  
АвторBaHkaTa (Нерегистриран)
Публикувано02.06.03 18:10



Хи хи хи. Шутове сте. ама на вас жокер ви не требе, вие си го знаете

От къде дойдохте и за кво най вече :)

Наговореното от интересуващия се и от сокс да се приема като нежна покана да прекратяваме бизнеса си

Благодаря ви пичове, продалжавайте да дерзаете



Тема Re: появи се човека с Истинатанови [re: интepecyвaщия ce]  
Автор Mитko (www.bol.bg)
Публикувано02.06.03 18:18



Нито ще споделя какво са ми казали, нито какво съм им отговорил, нито какво съм ги питал, а те на свой ред какво са ми отговорили. Както сам каза, тази информация струва 150 евро на час в адвокатските къщи.

Между другото, няма смисъл да крием и кой всъщност мъти водата. Това са две софийски кабелни телевизии.

Митко



Тема Re: Истината е, че ...нови [re: Mитko]  
АвторLanFan (Нерегистриран)
Публикувано02.06.03 18:33



Драги Митко,

Ще повторя молбата на Интересуващият се, защото този пост направи и мене такъв... На какво основание смятате, че ЛАНа попада под "юрисдикцията" на Министерството на благоустройството?

"Не е вярно, че се осъществяват далекосъобщения по търговски начин" - вие да не сте дружество с идеална цел? Или може би просто някой не е прочел още първия член на ТЗ? Този беден момък, дето ви е взел 150 евро за тези съвети, май не си ги е заслужил...



Тема Re: бърза справканови [re: интepecyвaщия ce]  
Автор Herzog (пич та дрънка)
Публикувано02.06.03 19:18



Знаеш ли кво?
Вземи си законите и ела в сряда, в 19:00 във "Вкусен свят"( на Левски се намира, след Попа в ляво), там се събираме ЛАН доставчиците в София и ще обсъдим твоите забележки!
Навит ли си? Щото така, в клуба, не става явно!

По-добре безделник от колкото без празник!:))


Тема Re: А знаеш ли какво точно означава LAN?нови [re: BaHkaTa]  
Автор Herzog (пич та дрънка)
Публикувано02.06.03 19:34



Значи, според мен, това тук е пълна глупост!
Имам в пред вид , че някакъв си "интересуващ се" е решил да си провери и/или демонстрира познанията!
Факт е, че съвсем скоро ще ни вкарат в някакви "рамки"! В което няма лошо, но горчивия ми опит сочи, че ще бъде поредния държавен рекет!:((

По-добре безделник от колкото без празник!:))


Тема Re: мило мишленце ...нови [re: Socks]  
Авторhmm (Нерегистриран)
Публикувано02.06.03 19:36



bi li poso4il, kude v zakona ima definicia na poniatieto "dalekosuobshtitelna mreja" ?
shtoto az kolkoto i da tyrsih, v novia (proekto) zakon ne majah da nameria takava definicia - ima opredelenie samo na "dalekosuobshtenia" i "dalekosuopbshtitelna dejnost", i spored teazi definicii moje da se prieme 4e dori i LAN v ramkite na edin apartament E "dalkekosuobshtitelna mreja" ?



Тема Re: ЛАН мрежите са незаконнинови [re: интepecyвaщ ce]  
Автор Frysco (кукуряк)
Публикувано02.06.03 21:25



Добре интересуващ се, би ли ми споделил какъв ти е интереса да ни порицаваш и прокълнаваш с КРС, позовавайки се на догадки?И аз съм чувал за двете кабелни телевизии, чиито бизнес съвсем развалихме с "незаконните" си ценови листи.Ако си от тях, би ли споделил на каква цена предлагате услугата си и на каква модема за връзка?Или е незаконно и мрежови карти да разпространяваме, защото и ние както и другите колеги я предлагаме на клиентите си.
Ние не продаваме, а доставяме ако не знаеш купуваме си интернет от някой и го доставяме на клиентите си, не сме му производители.Тоест глупостите на който съм се наслушал за патентен данък не ми ги пробутвай, ако се каниш...
За всичко останало което държавата ще ни измисли за да печели пари от нас наготово мога да ти кажа следното-в момента имаме към шейсетина блока, никой от живущите не се оплакал че му закриваме слънцето с кабела си, нито че му потъва блока от тежеста на устройствата ни.Херцог е прав-това което не е забранено от закона не е незаконно.А личното ми мнение е ча в тая нашата държава, която иначе си е много хубава, хората който измислят законни не ги правят за благото на хората, а за да става всичко по два начина- с пари или с много пари.
Третия начин се измисля той не се знае...



Тема Радиолюбител...нови [re: BaHkaTa]  
Автор Яceн (дърво)
Публикувано02.06.03 21:47



само недей си мисли че за радиолюбителска дейност не трябва лиценз. И далеч нямаш право да предаваш каквото си искаш.

Виж, кабелчетата по фасадата са сложна тема, наистина. Не са непременно незаконни, държа да уточня.

Трупам листна маса
(и спестявам за УАЗка)


Тема Re: А знаеш ли какво точно означава LAN?нови [re: Herzog]  
АвторWlSBG (Нерегистриран)
Публикувано02.06.03 22:20



Absoliutno prav si :)) 4udia se kav bolen mozak triabva da si za da po4ne6 takava tema. Moje da e niakoi malumnik koito da predloji niakakav tak zakon po temata. Drugo obiasnenie niamam.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.