Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:14 20.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Една година с ЛАН; искрено доволен, благодаря!нови  
АвторWanted (Нерегистриран)
Публикувано30.05.03 19:51



От една година съм с ЛАН. Скорост към Бг интернет-никога не е била под 100, към чужбински-никога под 50. За едно година 2 или 3 пъти само е нямало достъп до мрежата, най-много за 2-3 часа. Два - три пъти съм рестартирал сървъра/захранвам го с ток лично/, май че е под Линукс-не знам. Както го направиха момчетата, така си е и до ден днешен-перфектна работа. Когато съм се обаждал в офиса-перфектен съпорт. Ниски цени при отлично качество. Значи може да има такова нещо в България. Затова изразявам тук искрено задоволство и благодарност към професионализма на тези хора. Дано повече български качествени работи да постигаме. Няма да кажа коя е фирмата, защото имат и зложелатели и тук настава вой и рев. Всички се сещате кои са-още веднъж браво на тази Фирма.



Тема Re: Една година с ЛАН; искрено доволен, благодаря!нови [re: Wanted]  
Авторaha (Нерегистриран)
Публикувано30.05.03 20:18



Присъединявам се към мотивите на преждеговорящия.
На мен ми е заспивал само веднъж сървъра им (Линукс) и се наложи да сменят диска. Ама междувременно бях работил повече от година без проблеми на 2 Мб. Съседите от блока са вързани в ЛАН, а за съпорта им не знам - досега не съм видял да не работят, така че не съм им звънял. Но съм чел тук, че имат добър съпорт, ръководен от някаква роднина на Марковски.



Тема Предложиха ми да стана ЦАР. АЗ ПРИЕХ! [re: Wanted]  
АвторAлa бaлa (Нерегистриран)
Публикувано30.05.03 22:26



Отивам на пазар за ЛИМОНАДА, а гадните търговци ми дават с лимонадата бонус 1 каса уиски, дори искаха да ми напълнят багажника с шам фъстък - да си имам за уискито. Аз им отказах, но взех 10- тина кила, за да не ги обидя. Но те го приеха и ми подариха и ледогенератор. Е, не ми дадоха чаши, но и на това съм доволен.
"Ниски цени при отлично качество. Значи може да има такова нещо в България. Затова изразявам тук искрено задоволство и благодарност към професионализма на тези хора. Дано повече български качествени работи да постигаме. Няма да кажа коя е фирмата, защото имат и зложелатели и тук настава вой и рев. Всички се сещате кои са-още веднъж браво на тази Фирма."



Тема Re: Предложиха ми да стана ЦАР. АЗ ПРИЕХ!нови [re: Aлa бaлa]  
Автор Kartoff ((Lamer)xa xa xa)
Публикувано31.05.03 00:19



XA XA XA :PPPP Mnoo interesno basi :)))
Znachi tuka govorite za neshto deto ne se znae kvo e ajaba :) (koq e firmata)
To i az taka moga da si govorq che naprmer nqkoi mi se e obadil i mi e kazal che shte mi dade pari za bilet do USA ta da ida tam da si govorq lichno da mi davat net naprimer 1Gbit po optika i to bezplatno ama nekoi she mi poverva li ako samo taka si govorq :PPP
(Abe ottuk sledva che nema takova do dokazvane na protivnoto)
Ochakvam razqsneniq...



Тема Re: Предложиха ми да стана ЦАР. АЗ ПРИЕХ!нови [re: Kartoff]  
Авторzlmage (Нерегистриран)
Публикувано31.05.03 08:26



Tova e scenkata s dovolnia user na bol.bg.
Te taka si govoriat, ne obrashtai vnimanie



Тема Re: Предложиха ми да стана ЦАР. АЗ ПРИЕХ!нови [re: zlmage]  
Авторkepнeл (Нерегистриран)
Публикувано31.05.03 10:54



Не, бе, пич, не си говорят така. Те са просто доволни. Знам, че ти е трудно да го разбереш, но напрегни малко единствената си мозъчна гънка и току-виж си успял.



Тема Съжалявам, ако съм обидил някогонови [re: kepнeл]  
АвторWanted (Нерегистриран)
Публикувано31.05.03 14:42



или съм накърнил нечии чувства, съкровени трепети и прочее. Въобще не желая да притеснявам непознати за мен хора с негативни и неприятни неща. Още повече, че публиката тук е ясно каква-от интелигентни и свестни хора с респектиращи знания и умения. Просто исках да споделя задоволството си от една фирма, от качеството на продукта им. Радвам се, че в България стават и добри неща, че не всичко е пропаднало и за боклука. Не съм имал предвид нещо лошо за други фирми-има и други добри, мога да ги назова ако е нужно. В компютърните истории сме си с някакви традиции и това е. Просто изпитвам уважение към онези качествени млади българи, които въпреки всевъзможни проблеми, трудности и икономически неблагоприятности движат нещата напред. Прав или крив, така мисля и това е. Моля спестете си излишни нерви и отрицания.



Тема Re: Съжалявам, ако съм обидил някогонови [re: Wanted]  
Авторdead or alive (Нерегистриран)
Публикувано31.05.03 17:31



Виждаш ли, Wanted, непознатите се притесняват, че ти имаш добър интернет, а те - лоши мисли. Като пишеш такива неща, все едно показваш червен плащ пред някой разярен бик.
Такива са си българите, не се радват, когато някой направи нещо хубаво, а когато на съседа му изгори обора...



Тема Предизвиква не лоши мисли и завист, а само смяхнови [re: dead or alive]  
АвторAлa бaлa (Нерегистриран)
Публикувано31.05.03 21:08



Разбирате ли аз може да си кажа, какво ли не, но без да се конкретизират нещата това ми създава само смях, дори не знам защо си губя време с това.



Тема Re: Предложиха ми да стана ЦАР. АЗ ПРИЕХ!нови [re: kepнeл]  
Автор Дpeмeщ (заспал)
Публикувано31.05.03 22:32



а откъде знаеш за какво са доволни?

ако са ползвали преди това дайлап на 2400 дропещ по всяко време естественно е, че ще се молят но ИСПто си, кой знае, може и да не са виждали какво значи добра връзка освен тази през ЛАН на анонимен проФайдер (Ф е дебелината на жиците споделена от доволния усер .. или узвер)

-----------------------
гърбавия ковчег ще го изправи



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.