Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:44 25.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Има ли LAN в Изток?нови  
АвторИвo (Нерегистриран)
Публикувано15.05.03 18:23



Здравеите пак. Искам да знам дали има изградена LAN в "Изток" около Автогара ЮГ, на бул. Самаков?

Също така някой смята ли да изгражда подобна скоро в района?

Сега съм през кабелната, но ми е много дебело. Много често някакви станции?? не бачкат и не мога да ползвам US страници. Проблема е че аз основно тях отварям.
Поздрави:
Иво.



Тема Re: Има ли LAN в Изток?нови [re: Ивo]  
Автор Mитko (www.bol.bg)
Публикувано15.05.03 19:13



Има на бул. Самоков, но от страната на Интерпред. Още не сме преминали под моста.

Митко





Тема Смятате ли скоро да прокарате?нови [re: Mитko]  
АвторИвo (Нерегистриран)
Публикувано15.05.03 19:17



Аз съм до ЖП прелеза на Самоков. Как го виждаш във времето да дойдете по близо?
Поздрави:
Иво
P.S. Аз контактувам с БОЛ относно възможноста за радио модем при нас. Събрали сме се хора, оставил съм кординати, ама БОЛ не си дават зор.



Тема Re: Смятате ли скоро да прокарате?нови [re: Ивo]  
Автор Mитko (www.bol.bg)
Публикувано16.05.03 12:51



Бавно става. Щом сте се събрали, най-добре вземете договори и ги подпишете. Същото важи и за тези, които са сигурно, че в техния район вече има мрежа. Заявките се преглеждат като се изпълнят вече подписаните договори, а това се случват трудно - практически винаги има някой, който е подписал и чака включване.

Иначе прелезът засега е далече, за да можем да стигнем с кабел до него.

Митко



Тема Re: Има ли LAN в Изток? [re: Ивo]  
Авторnavit (Нерегистриран)
Публикувано17.05.03 20:03



Aide da napravim nie nasha mreza??



Тема Re: Има ли LAN в Изток?нови [re: Ивo]  
АвторSimon (Нерегистриран)
Публикувано20.05.03 12:39



Hi, abe na 4ehow ima edno klub4e Mani@ 6to ne pitate ot tam nqma li da moje
blizko e do preleza na Samokov



Тема Re: Има ли LAN в Изток?нови [re: navit]  
Авторre (Нерегистриран)
Публикувано20.05.03 17:26



ti kyde si v Iztok



Тема трима в нашия блок са навитинови [re: Ивo]  
АвторlVO (Нерегистриран)
Публикувано21.05.03 21:51



В Изток съм до прелеза. В нашия блок 3 сме навити.



Тема Абе Вие кинти нямате ли?!?нови [re: Mитko]  
Автор Herzog (пич та дрънка)
Публикувано21.05.03 22:34



Стига бре, Мите, стига! Като БТК ми звучите - " Съберете се достатъчно", "Сключете договори", "Бавно става" !?! Кое му е бавното??? Богата фирма сте - толкова ли нямате кинти за един WIRELESS!?? То иначе е лесно................ и на мен да ми се съберат 40 човека в един блок - и оптика ще им пусна............... и без такса за включване................ а викаш, Перник и София сте свързали.............. колко човека се събраха в Перник?


P.S. Шега! Не връзвай, ама е срамота значи................:)))

По-добре безделник отколкото без празник!:))


Тема Re: Абе Вие кинти нямате ли?!?нови [re: Herzog]  
Автор Mитko (www.bol.bg)
Публикувано22.05.03 11:06



Проблемът не е в кинтите. Нямаме физическо време да обслужим всички желаещи. Списъка със задачи е безкрайно голям. На първо място е поддръжката на съществуващите клиенти. После - включване на тези с подписани договори. След това идва ъпгрейда на мрежата (например от доста време Красна Поляна чака втора радиоклетка, Изгрев и Борово чакат оптика, Костинброд чака ново трасе и т.н.). Чак накрая идва реда за правене на нови мрежи там, където ги няма. Осем души и един автомобил се занимават с това по цял ден, но явно ще трябва да се увеличават. Но и да се увеличат двойно, това пак няма да се усети съществено от чакащите. Щом питаш за Перник - там около 20 антени чакат да махнем максимален брой софийски клиенти от Копитото, защото капацитетът на 2.4ГХц взе да не стига, макар скоро да сключихме нов договор с кулата за още един комплект антени.

Накратко - търсенето е по-голямо от предлагането и за съжаление не можем да го задоволим напълно. Налага се (временно ;-) да оставяме пространство за кварталните мрежи.

Митко




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.