Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:21 11.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема За Матрицата и още нещо..нови  
АвторAZ (Нерегистриран)
Публикувано23.04.03 22:53



Абе пичове,понеже има няколко теми за 'Матрицата' и за други клубове,та не знам изобщо какво има да се чудиме и обсъждаме-то е ясно-най-голям интерес от цялата тази работа има този кенеф от Бургас,дето си застреля съдружника в колата и е собственик на "Виртуален свят"-верига от клубове,които,поне в София са още по-големи кенефи и от него,ша ма прощавате за грубите приказки. Когато отвориха Виртуала,дето е до Матрицата в Лозенец, точно три дни след това Матрицата беше затворена-"проблеми с комшиите и работното време,разбираш ли".
Не бях се сетил,мамка му...
Не съм особено голям фен на Матрицата, за мен е без значение името на клуба, важното е качеството и обстановката,мисля,че и за повечето от вас е така..
Да не би бургаското момченце да иска да ми каже,че неговият софтуер във всичките му клубове е лицензиран? Проста математика-не ми се смята пак,че ми става лошо-горкото момче трябва да се е охарчило доста...тва игри,тва майкрософт...
...Ама не-той е официален представител на 'Майкрософт' и на не знам още какво,та вече сме световни шампиони,не бургаски...
...Айде бе...
Всичко идва от него,просто той почва от 'Матрицата',защото са му най-големи конкуренти. Да се държат малките клубове,направени не с мръсни пари, а с изкараните с работа няколко хиляди долара на 3-4 човека,както е на повечето места...
Аман от боклуци в цялата ни държава,мамка им,не се наядоха и не се напиха..
Аре аз съм чао,че почвам да си мисля за разни филми и разни пушки след такива излияния..



Тема Re: За Матрицата и още нещо..нови [re: AZ]  
Авторjikev (Нерегистриран)
Публикувано24.04.03 00:42



И слепия го вижда,но тия на който плащаме данъци,нееее...
Данъците са за някакви мижави заплатки,а мутрите къде по-добре плащат.
Отвратен съм!!!!!



Тема Re: За Матрицата и още нещо..нови [re: AZ]  
Авторпoзнaт cтил (Нерегистриран)
Публикувано24.04.03 07:24



Замисляли ли сте се доколко Милев е представител ма Микромекия? Да не е колкото "Пулсар" бяха на "Сиера" и "Електроник артс", Защо целия им масиран силов маркетинг продължи само няколко месеца, а вече години се спотайват. Абе хора отворете си очите и отпушете ушите. Освен оригиналните копия на игрите Пулсар и Виртуален свят искаха т.нар, "годишна такса за ползване с комерсиални цели", която е била 400 лева. за игрите на ХАВАС и 200 $ за игрите на Електроник артс. И последните 2 компании си нямат идеи за това, обаче нашите момчета не спят, и никой нищо не им казва, а зи плаща от страх. Тогава никой не разбра, не се раздуха. Защо? Нито по телевизоинно предаване, нито по официално издание не стана дума за тази масирана кампания по "прибиране" на пари. Уверявам си - сега е същото!



Тема Re: За Матрицата и още нещо..нови [re: пoзнaт cтил]  
Авторпoзнaт cтил (Нерегистриран)
Публикувано24.04.03 07:33



на сайта
http://www.pulsar-games.com
по време на кампанията за таксите, а дори и сега няма никаква информация за тази допълнителна такса за "ползване с комерсиална цел'. За нея идват рекламните агенти и ви я съобщават на ушенце или по телефона или е-майла. Щото ако не я платиш ще дойдат НСБОП и нали знаеш какво става, ако имаш голям задник не си плащай. Може да не ми повярвате, но е точно така - мои приятели с компютърни клубове се бяха побъркали покрай тази история - и всички си платиха. . . . .



Тема Re: За Матрицата и още нещо..нови [re: пoзнaт cтил]  
АвторTedi (Нерегистриран)
Публикувано24.04.03 07:56



Представител е той, не го мисли. То не бяха негови срещи с царя, с президента, че и даже Бойко Борисов заведе в Париж да се види с цар Бил Гейтс.
Но политиката му тук смърди ужасно! Видя ли обяснението му в днешния "Дума"? Той не се занимавал с copyright, имало си БСА. А в сайта на БСА няма нито дума за великия Заки Соколов. Даже и за "Авеню" няма.



Тема Re: За Матрицата и още нещо..нови [re: AZ]  
Автор3akи Cokoлoв (Нерегистриран)
Публикувано03.05.03 05:54



Бургас е друга работа. И "Витруанален свят" - също.



Тема Re: За Матрицата и още нещо..нови [re: 3akи Cokoлoв]  
АвторCokoлa 3akи (Нерегистриран)
Публикувано04.05.03 06:31



Ще купувате и софтуера, който от Виртуален свят са направили за клубовете. Така ще можем да ви контролираме и дали си плащате данъците!



Тема Re: За Матрицата и още нещо..нови [re: Cokoлa 3akи]  
АвторA3 (Нерегистриран)
Публикувано04.05.03 16:56



Абе вие големи контролери станахте,много ви пораснаха пишките,май..
А Виртуален свят кой го контролира,а?
Да не би там да се плащат данъци?
И да не би софтуера да е легален?
А само не ми стана ясно защо Майкрософт разбират след Виртуален кенеф...такова де,свят, че Уиндоус не можело да се отдава под наем?
Педали...
Ама нали знаете-винаги има и по-големи риби..
Аре галоп и ако имаш нещо общо с Виртуален кене.....свят де, поне си оправетв клубовете в София, щото са от дупка надолу..
Цървули..



Тема за "Виртуален свят"нови [re: A3]  
АвторCokoлa (Нерегистриран)
Публикувано05.05.03 06:12



Който трябва, той го контролира. Явно не си ти, де.



Тема Re: За Матрицата и още нещо..нови [re: AZ]  
АвторПeтko (Нерегистриран)
Публикувано08.05.03 08:51



Матрицата и те не са цветя за мирисане. Стига сте ги жалили само защото някой по-силен от тях им издърпал ушите...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.