Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:13 01.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Лан в Дървеница - има!нови  
АвторГaмбит (Нерегистриран)
Публикувано26.04.03 23:18



Ми, включен съм към Lantec или МултиСистем, едно от двете.... То е една и съща мрежа, ма не се знае кой е собственика. Връзката към БГ е горе-долу добра, мен ме устройва, може да си дърпаш и да си играеш CS без никакъв проблем :). Друго - в момента има само в блоковете към сервиза на Хюндай.... Не-пирънга е боза, демек влачи и още как, но който търси, намира и в бг пиринг.... :). За сега сме към 16 души... Включвайте се, да почва якия шеър. Май ще вдигат нещо връзката поне аз така разбрах...



Тема Re: Лан в Дървеница - има!нови [re: Гaмбит]  
Авторls1 (Нерегистриран)
Публикувано27.04.03 18:17



бе не са само те май в Дървеница...гледам разлепени разни обяви, звъня - хм, в бг 10к, извън бг 2-4к - хм. в района на 18бл. тези. Ама това нет ли е?! Тези от сите на Дел също твърдят, че покривали Дървеница - но на запитването ми отговориха, че разполагали с рекламни материали - ако искам да съм ги разлепял, че да се съберял народ че да опънели насам.

Бе какво да ти кажа, няма свестен кабелен нет в Дървеница и това е. Аз лично чувам добри неща за Дел - ако се разпрострат малко из махалата няма да е зле.

За през кабелната телевизия не ми говори - нулев съпорт.

Бе няма ли някой свестен доставчик в тая Дървеница бре, не хапем!



Тема Re: Лан в Дървеница - има!нови [re: ls1]  
АвторГaмбит (Нерегистриран)
Публикувано27.04.03 20:41



За съжаление си прав... Сега дочух че събират група за BOL на улица Канарче, ще изчакам да направят нещо, па след това може да се включа ( все пак за 128 гарантирани 45 кинта не са много :)))). Пак дочух, че може би ще сменят доставчика, дано international-a се подобри. Други алтернативи - Ma3x 6 ни е горе-долу близо. Ако не бяха я затворили, можеше и с тях да се говори... Ех...



Тема Re: Лан в Дървеница - има!нови [re: Гaмбит]  
Авторls1 (Нерегистриран)
Публикувано28.04.03 09:21



бол ще свършат работа. Лошата работа е, че май май съм далечко от Канарче - 18бл. съм. Драсни два реда ако си около мен нейде - да идем да сръбнем едно кафе и да мъдрим, да не досаждаме на народа тука във форума.



Тема Защо не питате и при...нови [re: ls1]  
Автор!Oдpи (Нерегистриран)
Публикувано28.04.03 12:46



Demon Net, пише, че при вас предлагат лан по кабел.
Малко е по-скъпо май, ама погледнете офертите на
www.demonnet.org
Дано съм ви помогнала :)



Тема Re: Защо не питате и при...нови [re: !Oдpи]  
Авторls1 (Нерегистриран)
Публикувано28.04.03 16:59



интересно!

Колкото за цената имат интересна промоция (безсрочна ужким) от 15лв/до 128Кбит.

Гамбит, ти какво мислиш? Чувал ли си нещо за тези?

!Одри, дано си помогнала! :-)



Тема Re: Защо не питате и при...нови [re: ls1]  
Автор !Oдpи (истината)
Публикувано29.04.03 17:11



a dano

"Нека се подчиняват тези, които не умеят да управляват"


Тема Re: Защо не питате и при...нови [re: !Oдpи]  
АвторГaмбит (Нерегистриран)
Публикувано30.04.03 00:51



То не предлагат точно demmon net, а предлагат http://vlan.demonnet.org/ ( или гледаш в хоствани сайтове и там си пише ). Аз съм в 47, малко далечко :). СЕга ссе кефим - смениха сървърите на Лантека и яко download с 20 кб/с от пиринг. При теб варианти са - демоните, но съм чувал хем добри, хем лоши неща - 40 lw za nekwi mizerii - 64 kbps peering.. Но пък от друга страна, може да се е променило, щото това го чух отдавна, а сега немам java на компира, та не мога да видя... Също нещо добро за тях - има 3 ЛИнукс машини, ако не и повече, с по 160 GB хардове - яко share :)). Това го знам от шефа на Диес, едно клубче, требе да го знаеш.... Може би да можеш и ти да се вържеш към клуб 18 - нали е в твоя блок... Иначе сега аз съм доволен от лантека, свалям го 650мб за 10 часа... яко



Тема Re: Защо не питате и при...нови [re: Гaмбит]  
Авторls1 (Нерегистриран)
Публикувано30.04.03 09:20



гледах тоя демоннет и май офертата им се различава маааалко от влан, тъй че си викам - дали не са различни. както и да е, драснал съм им един емайл и чакам отговор вече , хм, 3-и ден. Да видим. Лошо няма в шеринга и пиъринга, но мен повече ме интересува вечер м/у 20 и 22ч. да имам 3к поне нет. Ако под клуб 18 имаш предвид момчетата дето опъват кабелчета в блока - ами говорих с тях и евала че си признаха че вечер връзката им е 2к. Просто ми трябва поне 3к в тея два часа вечер и сега засега ги ползвам през телефона. Като стане цифров няма да има де да мърдам но сега засега докато не се изтъпанчи някой доставчик пред мен, да се тупне по гърдите и да каже '3к вечер брато' май ще си карам през телефона.



Тема Re: Защо не питате и при...нови [re: ls1]  
Авторzlmage (Нерегистриран)
Публикувано30.04.03 23:36



Не по-малко от 18k вечер, "бр'о"
(с акаунт от 48 лв. - с по-големи и повече)
Само че, все още не цяла Дървеница е покрита.
Засега в района около бл. 7, бл. 10.
18 бл. е съвсем предстоящ - пиши на cybergate@del.bg ако искаш.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.