Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:17 08.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема >нови [re: yжaceн]  
АвторPolymorph (Нерегистриран)
Публикувано18.04.03 17:55



predi "kaput" ima zapetaika. tapak.



Тема ама поне енови [re: Polymorph]  
Автордpyr (Нерегистриран)
Публикувано18.04.03 18:04



на кирилица и се чете, за разлика от твоята мъдра рецензия.
Умнико!



Тема Re: Какво става бат Бойко?нови [re: Har4o]  
Авторaми cera (Нерегистриран)
Публикувано18.04.03 19:21



А сега да питаме бат Бойко,какво става по булевардите на София.Нещо
пиратско и нелицензирано дали има ?Нямаааа, я по добре да прибираме компютрите по домовете я колко пирати има там!!!!!!!

Кола се взриви в движение на Цариградско шосе в София | 18-04-2003

Брониран 'Мерцедес' се взриви по време на движение на 'Цариградско шосе' в 11:10 ч., близо до спирката пред Полиграфическия комбинат в посока центъра. Според очевидци, взривът е бил много мощен. След удара в бордюр колата, чиято предница е силно деформирана, се е запалила. Екипи на две пожарни кола изгасиха пламналия автомобил. На мястото са няколко полицейски коли. Движението и в двете ленти на булеварда е спряно. Автомобилите се отклоняват още от 4-ти километър, в посока Орлов мост и от Орлов мост към 'Плиска'. Автобуси не се движат, хората се придвижват пеша.

Малко след хотел 'Плиска' пътуващи в автобус 76 са чули силен гръм, след което автобусът е изпреварен с висока скорост - над 120 км/ч - от черна кола, чийто водач видимо загубил управление. По чудо горящата кола не е причинила жертви и сред останалите автомобили, които по същото време пътували по трите платна на Цариградско шосе. Очевидци разказаха, че с маневри останалите автомобили се опитвали да се предпазят от горящата кола, докато се движела по инерция и без контрол. Мястото на взрива се намира след ресторант 'Ропотамо'. След минути колата - 'Мерцедес', с регистрационен номер С 8887 MP и собственост на столична фирма - катастрофира до спирката. Колата, след като се е взривила, се движила по инерция около 300 метра. В разстояние от 100 метра на 'Цариградско шосе' има парчета от метал, стъкло, пластмаса и гуми. Водачът на автомобила Иван Т. (39г.) е откаран с частен автомобил в Пирогов. Правят се опити вторият пътувал в колата да бъде изваден. По първоначални данни на СДВР, на място е починал пътуващият на задната седалка в колата Йордан П.(58г.).
Трупът на загиналия на място (починал заради разкъсвания) служител на финансово-брокерската къща Йордан Пасков е затиснат във взривения брониран 'Мерцедес'. Служители на МВР и пожарната правят оглед и ще разрежат колата, за да измъкнат трупа.
Няма данни 39–годишният Иван Тодоров, срещу когото днес бе извършен бомбен атентат, да се е занимавал с контрабанда - съобщи още полк. Великов и допълни, че бизнесът на Тодоров - съсобственик на финансово-брокерската къща - е легален. Тодоров родом е от Димитровград, през последните 6-7 години не извършавал никаква дейност в този регион, не е регистриран за криминални прояви през този период, няма и данни да е бил заплашван.

Загиналият Пасков е бивш шофьор в управление Безопасност и охрана (УБО) – сегашната служба Национална служба за охрана.

Полк. Великов заяви, че все още не са известни мотивите за извършеното престъпление, но те са аналогични с мотивите за убийството на Илия Павлов.



Тема Боли го кура, бате ти Бойконови [re: aми cera]  
Авторyмeн (Нерегистриран)
Публикувано18.04.03 19:30



той е отишал там да натрупа некой лев, че със "седмиците" не успия. а пък бандитчето теодор милев си плаща добре. затова бате бойко лови само тези, които не се поддават на рекета на милев.



Тема Re: Боли го кура, бате ти Бойконови [re: yмeн]  
Авторaми cera (Нерегистриран)
Публикувано18.04.03 19:57



Бат бойко утре да излизам ли навън или да си остана в къщи? Ама в къщи съм с нелицензиран софтуер, а на вън взривяват коли и стрелят доста точно.Какво ще ми препоръчаш?Затвор или ковчег?Светлото бъдеще на България!



Тема Re: Боли го кура, бате ти Бойконови [re: aми cera]  
Авторk2 (Нерегистриран)
Публикувано18.04.03 20:22



не бе братче ако имаш вазможност да ебаваш държавата прави го ако нямаш дигаи си чукалата;)



Тема Re: Аз пък дразня тебе.нови [re: yжaceн]  
Автор vladux (от гората)
Публикувано18.04.03 23:23



Шайката на Милев не краде - вие се подлагате за негови клиенти като юзвате нещата, за които е назначен да събира пари от вас.



Тема Кои сме тия "ние"?нови [re: vladux]  
Авторyжaceн (Нерегистриран)
Публикувано18.04.03 23:31



Некакъв корумпиран министър "юзва" нещата, и то предполагам след солидни "почерпки". Нали не мислиш, че аз съм този министър? А пък батко ти Бойко освен, че ги "юзва" даже може и да ги "билдва" - нали има сорса човека. Да не мислиш, че аз съм батко ти Бойко? А аз даже и клуб нямам, ма ме дразня тия помияри и това си е. Ама по клубовете и да "юзват" не ме боли мене - аз не искам с мойте данъци да плащат на Милев и компания, пък който си има пари да си ги прави квото иска - ако иска да си сложи и сървър 2005 (то там може би вече ще се появила и някаква функционалност, различна от тая, синята, нали се сещаш).



Тема Re: PR na NSBOP i Bojko Borisovнови [re: dj soldier]  
Авторnyakoj (Нерегистриран)
Публикувано18.04.03 23:56



"dokazvane na profesionalizma si kato geimar" ??????????????!!!!!!!!!!!!!??????? - stranno "profesionalno" zanimanie

"documenti,igri,softwear" - towa "softwear" neshto kato sportwear li e, shto li ????

abe deca, predi da vzemete da si publicuvate grymkite izkazvaniya tuk i da razpravyate za ebane na majki, ajde ponapynete se mynichko i se opitajte da osmislite tova deto go tvorite, che inache se poluchavat smeshki...
i kato ne znaesh english, po-dobre go napishi na bylgarski za da ne se izlagash...

-------------

a inache za Matricata - gadna rabota, porednata mizerna prostotiya v zagubenata dyrzhava... tuk se kazaha dostatychno neshta, zatova nyama i az da izbroyavam vsichki, meko kazano obidni, neshta koito mi idvat na um za Microsoft, Microsoft Bulgaria i nyakoi drugi gyzoblizci....



Тема Re: "Матрицата" сами са си виновнинови [re: Eмoции зa нищo]  
Авторnyakoj (Нерегистриран)
Публикувано18.04.03 23:59



ministerstvo na kulturata naj veche... (bez dumi)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.