Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:56 17.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Красно селонови  
Автор UserBG (непознат )
Публикувано19.01.03 15:00



Здравейте на всички
Живея в Красно село бл.9 - на ъгъла на бул.Гоце Делчев и ул.Дойран.
Интересуват ме всякакви поносими варианти за района/без dial-up/ и съответно техните условия.
Ако знаете нещо със сигурност де,че с БТК вече...



Тема Pich, samo kabelna.нови [re: UserBG]  
Автор The One (избраният)
Публикувано02.02.03 15:37



Kwartala e iako pensionerski i niama nikakyw LAN. Naokolo ima, Belite Brezi i Borovo. No tochno Krasno Selо - nishto.
Samo kabelna i Dial-up.
Prawih goliam research na wsichki koito dostawiat LAN. W tozi raion - niama nishto.
Ima niakolko malki LAN-cheta wyrzani po klubowe koito sa prez wireless, ama wirelessa e glupaw. Kato se razwali wremeto i otiwash na kino.

Az sym prez Evrotur/Netissat weche okolo mesec. Za towa wreme nemoga da kaja che sam nedowolen. Zabeliazwam, che mnogo gi pliuwat tuk - no towa ne e tolkowa wiarno.
Eto moite nabliudenia:
1. Dosega okolo 97% ot wremeto sam imal neprekysnat internet. Prez denia go polzwa jena mi, wecher az.
2. Skorostta na download nikoga ne mi e padala pod 6-7 kb/s (na 64kbps sam). W BG na peering-a download-wam s okolo 30 kb/s.

Koftite neshta:
1. Support-a im e pod wsiakakwa kritika. Da namerish telefonite im swobodni e riadkost. Da se obadi chowek otsreshta e naprawo neweroiatno
2. Mодемите които предоставят (УебСтар) са гола вода. Не е лош модема, но често забива и трябва да го рестартираш. Но това е нормално. Ако някой си е прочел документите които идват с компактдиска, щеше да разбере каква е хавата. Там пише: Благодарим Ви, че решихте да тествате нашата Бета версия на кабелният модем. Шибаното е, че не го упоменават в договора и не те предупреждават.

Другите кабеларки сигурно предоставят същите модеми. София Кабел са също през нетиссат.

The shroud of the darks side has fallen.


Тема Re: Pich, samo kabelna.нови [re: The One]  
Авторiznenadan (Нерегистриран)
Публикувано02.02.03 15:49



София кабел? Предлагат интернет? сигурен ли си?



Тема Re: Pich, samo kabelna.нови [re: The One]  
Автор WlSP (непознат)
Публикувано02.02.03 16:13



О-о-о, стига с тия глупости за wireless-а, ти това на живо виждал ли си го или някой така ти е казал? Знаеш ли колко слаб сигнал трябва да приемаш, че да се влияе от времето? Толкова, че никой уважаващ себе си безжичен оператор няма да ти го предложи.



Тема Re: Красно селонови [re: UserBG]  
АвторBat_Sic (Нерегистриран)
Публикувано02.02.03 20:03



UserBG Gledai sega az se mu4a ot 1 mesec da nameria internet dostav4ik!!! DAI DA SE SABEREM o6te 3 du6i (da napravim 5) i da izgradim edna v krasno selo!!! Az sum v Krasno selo bl.15 (vxoda s pizza Tykan) koito iska moje da se vklu4i!!!



Тема Gledal sam reklamite.нови [re: iznenadan]  
Автор The One (избраният)
Публикувано02.02.03 20:33



Mrejata im e obedinena s tazi na Evrotur.

Dokato jiveeh w Mladost biah abonat na Sofia Kabel. Samo za TV.
Otwratitelna usluga. Nemashe den da ne prekasne kabelnata. Signala na telwiziata im e otwrat. Smushtenia e pylno. Wseki kanal (programa) si e sas samostoiatelno nivo na zwuka. Powecheto programi imat niakakwi stranni cwetowi gami, kato Redish, Greenish. Chesto se sluchwa niakoia programa da zapecne da stoi na freez poweche ot 2-3 dena. Da ne goworim, che na powecheto programi zwuka i obraza se razminawat.

Ta kato si naprawia smetkata kakwa im e kabelnata - predstawiam si interneta kakyw shte im e.

Po-dobre si smeni kabelnata.

The shroud of the darks side has fallen.


Тема Далече си.нови [re: Bat_Sic]  
Автор The One (избраният)
Публикувано02.02.03 20:35



Аз съм чак при поликлиниката.
Пък и там при пица Тукан и Видеоелит не е ли борово ?

Я виж на сайта на БОЛ.БГ. Те имат опорна точка в Борово, ама е към фул. България.

The shroud of the darks side has fallen.


Тема Re: Далече си.нови [re: The One]  
АвторBat_Sic (Нерегистриран)
Публикувано02.02.03 22:33



Gledai sega tova tuk pri men se vodi krasno selo a i BOL.BG mi otkazaxa asmo kato im kazax Krasno selo bl. 15.........



Тема Re: Далече си.нови [re: Bat_Sic]  
Автор UserBG (непознат )
Публикувано05.02.03 10:34



Баси пенсионерския квартал...няма кандидати...



Тема Re: Далече си.нови [re: UserBG]  
Авторpl (Нерегистриран)
Публикувано15.02.03 15:19



Nawit sam za Kr. selo do pazara samo cenata da me ustroiwa za internet-a




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.