Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:36 16.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Е защо ми затрихте темичката....????нови  
Автор Alex ll ()
Публикувано06.04.03 11:54





Интересувах се от различните варианти за достъп до нет в Бъкстон....касата на М-тел.
Сега гледам темата я няма......та реших да питам защо !?!? какво толкова ви пречеше ?????????



Тема Re: Е защо ми затрихте темичката....????нови [re: Alex ll]  
Автор ПEPЛA ()
Публикувано07.04.03 01:20



Не само твоята темичка е затрита...:(((



Тема Re: Е защо ми затрихте темичката....????нови [re: Alex ll]  
Автор Питъp (ювигий)
Публикувано07.04.03 11:49



Alex незнам какво стана но ти бяха отговорили доста подробно, ще е лошо ако някой нарочно затрива темите. Виж


Те ти отговориха, пиши им и ще ти кажат
Успех

Бавно и полека Питър порастна с няколко века

Тема Re: Е защо ми затрихте темичката....???? [re: Питъp]  
Автор Alex ll ()
Публикувано07.04.03 12:53



видях отговора, писахме си......но това не е причина да трият темата....предполагам че ще е полезна и на други....
единственият начин да си намери човек ЛАН ( или друг не dial-up) е чрез форумите.....това мисля че е ясно за всички ! Затова смятам че подобни теми са полезни.....много по-полезни от някои междуличностни заяждания например !



Тема Re: Е защо ми затрихте темичката....????нови [re: Alex ll]  
Авторinfo (Нерегистриран)
Публикувано10.04.03 03:08



Nachinyt po-skoro e chrez koya da e tyrsachka - Google naprimmer, ama kato ste reshili che shte e prez forumite...... - ej vi na sega kvo stana (ЛАН imam predvid :)) )



Тема И мойта темичка я няманови [re: info]  
АвторTursa4 (Нерегистриран)
Публикувано13.04.03 20:58



И аз също питах за интернет, но в Обеля, и имах отговори с телефонни номера и пощенски адреси, и гледам сега, няма я темата, а не успях да си ги запиша щото и през ум не ми минаваше, че може да се случи това. А сигурно имам и съседи, които биха искали да прочетат за тази възможност. И ква стана тя... ? Може би някой счита че това е реклама, което е пълне абсурд!




Тема Re: Е защо ми затрихте темичката....????нови [re: Alex ll]  
АвторTursa4 (Нерегистриран)
Публикувано13.04.03 21:01



Май се събрахме тука такива, дето им е изтрита темата, ама няма отговор от този, дето трие, да даде някво обяснение




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.