Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:51 05.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема CableBg съвсем се осраха  
Авторвидял ce в чyдo (Нерегистриран)
Публикувано31.03.03 13:45



Всяка сутрин до обяд интернетът постоянно прекъсва,понякога не идва и за секунда повече от час.Спира без да се откача модема,но след рестартиране или не се закача,или се закача,но пак няма интернет.Да не говорим,че често и сам си се рестартира на няколко минути.Скоростта също е непоносима-бавна,загуби на пакети яки(вече и радио почти не може да се слуша),чуждестранните страници се отварят цяла вечност,а телефонът,разбира се,дава винаги заето или никой не вдига.Някой знае ли по въпроса нещо повече от това,че скоро няма да има на кой (да се опитват) да пускат интернет,и че ще трябва да си назначат стабилна охрана в офисите?



Тема Re: CableBg съвсем се осраханови [re: видял ce в чyдo]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано31.03.03 14:58



i az sum taka no na men mi kazvat nali imate net sega nali vurvi abe ne im puka



Тема Re: CableBg съвсем се осраханови [re: koito i da e]  
Авторxaxa (Нерегистриран)
Публикувано13.04.03 23:08



abe chovek ti si njakaf idiot oba4e, povjarvaj mi!!! kato rabotish v cablebg mislish che njama da ti nashara dupeto ot boi. kvo mi zashtitavash tapata si firmica posrana, tochno tva pravjat horata - ako imash vazmojnost bjagash kam njakoe drugo ISP, tva e. vajnoto e che naistina veche ima i drugi kabelarki s net, ima i drugi ISP-ta s broadband, koito sa korektni, za razlika ot vas, koito serete s/u klientite si non-stop i ste VELIKI!!!! a vsashnost ste ot idiot nagore.



Тема Nai dobriteнови [re: xaxa]  
Авторkoito i da e (Нерегистриран)
Публикувано13.04.03 23:58



Ia po spokoino selo takova.
Izbarsh si jaltoto okolo ustata.



Тема Re: CableBg съвсем се осраханови [re: koito i da e]  
Авторpich (Нерегистриран)
Публикувано12.06.03 11:32



Abe ti si ot cablebg nali




Тема Re: CableBg съвсем се осраханови [re: pich]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано12.06.03 18:50



ot cabela e glupak smotan



Тема Re: CableBg съвсем се осраханови [re: видял ce в чyдo]  
АвторPrepatil (Нерегистриран)
Публикувано13.06.03 15:34



Nqma po-golemi mo6enici ot Cable BG. Tia ne spazvat nikakvi dogovori, pravqt kakvoto im hrumne s abonatite, samo deto ne gi ebat. Hva6tat te, 4e dori da razvali6 dogovora po tqhna vina, pak gubi6 parite za modema i po4vat da te bazikat. Kato 4e li sa hvanali na dedo Gospod onaq rabota. Az predpo4etoh da zagubia parite za modema, vmesto da prodaljavam da se razpraviam s idioti i da pla6tam, a da nqmam net. Tova s normalna firma nikoga ne bi stanalo. Tiq sa palni idioti, znaite go



Тема Re: CableBg съвсем се осраханови [re: Prepatil]  
Авторlvanko (Нерегистриран)
Публикувано13.06.03 19:37



4oveka e prav
se pak se stremime da otideme v EU nali
az sam v USA, i edin pat imah high ping, i vmesto 2Mbita, mi beshe padnala vrazkata dosta. Iskam da kazha 4e pak e 2Mbit, ama ako downloadvam 100 faila, toest neshto beshe stanalo. Smeniha si4ki kabeli, i smeniha centralniq BOX. Do 4 4asa imah 2Mbita 100% guaranteed. Ot togava, ve4e 1 godina, nikakvo prekasvane, i skorost super

ia mi obiasni dali tova go ima v BG. a da, za tova plashtam po $10 na mesec.



Тема Re: CableBg съвсем се осраханови [re: lvanko]  
Авторlvo (Нерегистриран)
Публикувано14.06.03 02:29



Priqtel, Ti lud lisi? Tuka za 64 kb/s-negarantirana davash ~$40 na kabelnata televiziq. Ako si kasmetliq, moze da gepish kabel4e za $15. Oba4e, 2Mb/s, e nema tuka takova givotno za 10$ garantirano.
Pozdravi ot BG:
Ivo



Тема Re: CableBg съвсем се осраханови [re: видял ce в чyдo]  
АвторPita6t (Нерегистриран)
Публикувано14.06.03 04:07



Ми потърси си правата при тех а не тук
Договор някакъв подписал ли си някакви точки от договора не спазват ли?
Ако нямаш нет откачи се от тях искай си парите и т.н.
Е, винаги може да им отмъстиш разбира се това е най лесното ама те е страх :))
Мой приятел радиолюбител много се ядоса дето му бяха скапали една нова антена една кабеларка Та той им наряза магистралния кабел на по 10см парчето




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.