Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:47 17.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема помогнете бе колеги!  
Авторзakъcaл (Нерегистриран)
Публикувано22.03.03 00:21



знам, че не е редно да питам тук, ама ми трябва помощ от някой колега дето има достъп до maxTNT.interbgc.com. Ако tnt-то е с активиран caller ID да ми помогне да спипам един мошеник. работата е много напечена - преследва (физически) една позната, следи я - въобще голяма гадост. горе-долу в интернет го държа под око, ама неще копелето жалко да влиза от никъде другаде освен през техния dial up. направо съм се почудил какво да направя. контролирам му пощата, имам един gsm негов, имам и един стационарен тел. (свързан с него) (дето обаче го няма в никаква база данни, ама за това ще питам в клуб БТК). обаче не мога да го докопам физически копелето. моля ви помогнете! работата е сериозна и ако някой може да помогне ще му докажа, че тоя е долно бандитче. и, разбира се, ще има яко черпене.



Тема Re: помогнете бе колеги!нови [re: зakъcaл]  
АвторTato (Нерегистриран)
Публикувано22.03.03 03:07



Ia otidi na psixiatar.



Тема Re: помогнете бе колеги!нови [re: зakъcaл]  
АвторHaнcи (Нерегистриран)
Публикувано08.05.03 15:34



Дай стационарния тел.!!!



Тема Re: помогнете бе колеги!нови [re: Haнcи]  
АвторsO1o (Нерегистриран)
Публикувано08.05.03 16:24



kakto e kazal po-gore "Tato" - Hodi se pregledai!



Тема Re: помогнете бе колеги!нови [re: зakъcaл]  
АвторStandby (Нерегистриран)
Публикувано08.05.03 17:23



Za kakwo ti e maxTNT samo ne razbrah?
Ako iska6 moga da namerq waprosniq indiwid no samo sled kato mi izpratite palno i dokumentirano opisanie na slu4aq na standby@mail.bg
Wseki slu4ai ako celta ti e prosto da se izbazika6 s nqkogo ne se zanimawai!



Тема Re: помогнете бе колеги!нови [re: зakъcaл]  
Автор Ивo (Ценител)
Публикувано08.05.03 22:22



Тази твоя позната защо не се обърне в полицията? С ГСМ и стационар ще го намерят за нула време. И каква е гаранцията, че всичко това не е измислено, а ти не си някой бандит, който иска примерно да намери нечий адрес, за да ограби някого?

"Ти виждаш, сине мой, в пространство времето тук се превръща..." Вагнер, "Парсифал"


Тема Тая обява съм я чела преди месеци...нови [re: зakъcaл]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано08.05.03 22:37



...и то 90% същата, ще обясниш ли на хората тук, с кого всъщност искаш да се избъзикаш???
Или ти трябва нещо друго освен психиятър???



Тема Re: помогнете бе колеги!нови [re: зakъcaл]  
АвторGod is a DJ (Нерегистриран)
Публикувано09.05.03 19:02



Na takiva kato teb traibva da se otgovaria kratko i iasno: Konfidencialna informacia ne se predostavia!

A po-nashirochko: Nedei da prilagash ploski selski nomera ot gradski tip, nedei da bydesh artist i ne se probvai da izkushavash koito i da bilo da ti dava lichna informacia za niakogo. Podobna informaciata mozhe da byde iziskvana samo ot syda.



Тема Абе, пичове...нови [re: зakъcaл]  
Авторзakъcaл (Нерегистриран)
Публикувано10.05.03 08:24



Темата е от 22 март. Какво пишете още по нея? Въпросният тип беше спипан за два дни и определено няма да си позволи вече да тормози никой. Не бяхте длъжни да ми помагате, но като не можете да помогнете какво пишете глупости тук? А на тези, които помогнаха, съм им казал за какво иде реч. Що не се стегнете малко и не престанете да сте на всяка манджа мерудия?




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.